PDA

Zobrazit normální verzi : IP



Cikanek
28-07-20, 17:21
Nechci být hnidopich, ale neměla by se schovat IP i na stránce? Když se to udělalo ve hře a amx_last by se mohlo povolit všem :)

N1HiL
28-07-20, 17:34
Netreba to zbytočne riešiť už.. :D
Ak sa bude ddosovať, tak tam je polícia, trestné oznámenie, operátor.

Britny
28-07-20, 18:45
Nechci být hnidopich, ale neměla by se schovat IP i na stránce? Když se to udělalo ve hře a amx_last by se mohlo povolit všem :)

Kde na stránce myslíš? Tady by nikdo neměl mít přístup k IP, kromě adminů a pokud myslíš banlist, tak to už založil White na to jiný téma, kde se banlist řešil. Ten příkaz amx_last už nefunguje? Pokud by byl udělaný, jak amx_ip - pouze s ID, tak by se vrátit mohl.

Kotel
28-07-20, 23:01
myslel serverlist, tam byla videt ip

WhiteWolf
29-07-20, 00:10
Když už je tu nový thread, tak mám otázku, je to zrušeno i v /cheater? (Když nahlasíte hráče přes /cheater tak vám to ukáže jeho ip v chatu.)

Cikanek
03-08-20, 20:18
https://ctrlv.cz/Zg7L :)

Kotel
04-08-20, 18:11
zablokováno

Dannyko
04-08-20, 18:50
Tak ako pozerám riešite tu IP. Mám práva na portále (nebudem menovať) kde admini v skúšobnej dobe či po skúšobnej dobe majú obmedzený prístup. Tak ako písala Britny v predošlej téme tak nikde okrem vás nemá žiadny normálny admin prístup do banlistu, taktiež je zahalená IP v banliste jak pre hráčov tak pre adminov (viditeľná len pre adminov s prístupom dl BL).

Riešenie pre vás:
1. upraviť banlist tak aby hráči a admini bez prístupu do BL nebolo možné vidieť IP adresu.
2. odstrániť prístup do BL adminom (ostalo by to len pre moderátorov, prípadne by sa spravila nejaká špeciálna funkcia pre admina, ktorý by mal prístup do BL).
3. amx_ip sprústupniť len pre ADMINOV (na to stačí "status" keďže bola odobraná IP).
4. sprístupniť späť amx_last s tým, že hráč bude vidieť len STEAMID (access flags a IP len pre adminov).

No vlastne týmto odtrhnete úplný prístup hráčom k IP adrese, tým pádom by sa vyriešila situácia s IP. Taktiež by som zaviedol tresty pre adminov, ktorí by zverejňovali IP adresy hráčov bez ich súhlasu.

Som zvedavý koľko negatív príde na tento komentár keďže tu nie som veľmi obľúbený, zvlášť zo strany ADMINOV a koľko z nich ešte tu vytiahne moju minulosť na tomto portály xd.