PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 20.8. ] teodor --> Koprakek



teosek123
29-07-20, 10:42
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 282235)
[AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 11 hodin, 4 minut a 30 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Random, Neznalost, Vulgarita, Zneuziti bugu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < teodor >
[AMXBANS] Tvuj nick: teodor
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:189745458
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:189745458
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.102.159.184
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.102.159.184
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
[AMXBANS] Server: Kotelna - Fun | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry den , s timto banem plne souhlasim, delal sem hlouposti, ale neshoulasim s tim, ze bych nejak neznal mod , nebo bych zneuzival bugu, zadny s techto "voice bugu" se mi nedejou a i kdyby deli, tak bych je urcite nezneuzival. Chtel bych se omluvit za to, ze jsem randomoval Piruse a ze jsem byl vulgarni.
Vim, ze nedostanu plny unban, ale kdyby se to zkratilo na nejakou dobu, byl bych rad.
Diky

Koprakek
29-07-20, 10:52
Jelikož randomuješ tak to beru jakoze ten mod neznáš, do chatu jsi parkrat napsal /cheater společně i s tím druhým ke zjištění classy hráče, žádné hlášení jsi neodeslal, jen ses podíval.

Britny
06-08-20, 00:09
Kdyby možná ses ještě víc rozepsal ohledně toho banu + nějak argumentoval Koprův příspěvek, kde zneužíváš bug. Byla bych klidně i pro zkrácení, protože je to tvůj první ban a ještě jako + ses omluvil. A jsou prázky, tak věřím, že mají hráči třeba více času na hraní a ještě je to ban z webu, tudíž nemůžeš hrát vůbec nikde. Já osobně bych mu pro začátek nechala 1 týden ještě, protože ten jeden si už odpykal.

Grakon2702
06-08-20, 17:44
Souhlasím s Britny.

Koprakek
19-08-20, 23:30
Žádost zde leží už skoro měsíc bez nějakého většího zajmu, já si za banem stojím, byl jsi stejně banován jako jeden nejmenovaný hráč za stejný přestupek, omluvu ti bohužel nebaštím, neznalost modu jsem ti vysvětlil a tvá vulgarita byla přes čáru.
Lck.