PDA

Zobrazit normální verzi : zaujímavejší ZM



waas19
13-05-12, 09:12
Ahoj
takže osobne mám kotelna zombie veľmi rád . Ale keď som skúšal iné herné portáli ( gamesites a i.) tak mali pre vip a pre normálnych hráčov super výhody.
nehovorím že bi kotelna servery boli nudné. Na zm kúpim bazuku a minigun ( čo je super ) ale vlastne nič iné sa tam nedá kupiť.
Možno keby sa pridali nejaké prvky tak bi tam chodilo viac ľudí. Ja viem že su zombie servery vždy plné.
Ale osobne som vip a keď porovnám ostatné zombie tak sú zauímavejšie .
Stačilo keby ste dali dáke nové zbrane , special predmety.
Veľmi sa mi páči ( ako u gamesites) že majú špecialne postavy. Určite to niektorý poznáte . ( hannibal , terminátor)
Bolo bi to super lebo bi viac hráčov skúsilo vaše servery , viac vip hráčov , a lepšie pre vás podpora kotelny.

p.s. : Ale aj tak kotelna servery sú niečim výnimočné a strašne ma bavia , skúste sa nad tým pozastaviť a porozmíšlať.
Lepšie pre vás , viac zábavi pre nás :happy:

I-Mouse
13-05-12, 09:27
Ahoj, najprv by si sq mal naucit poriadne slovencinu. Co veta, to chyba. Sam pises, ze je kotelna vynimocna tak co chces menit. Odporujes sam sebe v kazdej vete.
Na zm nic nemenit, zas to bude nevyrovnane.

waas19
13-05-12, 09:45
ok ale ja som chcel dat len navrh , nič vás nenútim :D

Bezdak
13-05-12, 09:49
Na gs mají všude výhody přehnaný, na kotelně je to udělaný tak, aby VIP mělo nějaký výhody, ale aby taky non VIP mělo proti němu šanci. A jestli chceš jiný skiny, tak to si můžeš udělat sám.

Kotel
14-05-12, 08:05
Chtel jsem jeste neco pridavat, ale uz je tam toho tolik, ze nektery mapy se ani nespusti. Mam v planu pridat dalsi zbrane, ale modely hracu ne.