PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na servery Jailbreak.



JustDoItNigga
03-08-20, 22:43
Ahoj, než mě úplně zavrhnete, věnujte mi prosím chvilku Vaší pozornosti.


Na serverech vystupuji pod nickem "Just Do It Nigga", již jsem měl Spešl práva na Vašich serverech a pro mnohé z Vás jsem dopadl jako jedno velké zklamání. Ale věřím, že jsem byl mnohokrát i nápomocný. Bohužel jsem udělal spíše víc těch špatných věcí, než těch dobrých. Dříve, když jsem přišel o ty práva, házel jsem to všechno na ostatní a nemohl jsem si zkrátka přiznat, že chyba byla na mé straně, čehož nyní lituji. Mé dřívější arogantní chování vůči některým Adminům tomu taky zrovna moc nedopomohlo a vím, že se na to nedá jen tak zapomenout. Doufám ale, že v některých zbyla ještě kapka soucitu a vzpomínek na doby, kdy jsem opravdu užitečný byl... Jediné co od Vás chci, je dostat druhou šanci a dokázat Vám, že jsem se změnil a tentokrát bych vám chtěl být spíše jen nápomocný, než-li přítěží. Chtěl bych, aby jste mi dovolili mě nechat zkusit napravit smýšlení těch, kteří na mě vzpomínají jen jako na to jedno velké zklamání.


No a toto už je závěr mé nudné žádosti, díky.

SID: STEAM_0:1:176162134

Latins
03-08-20, 23:31
Zdravím,
nebyla by to druhá šance, ale už několikátá. Snažil ses být na hraně pravidel a zkoušel si, co si můžeš ještě dovolit. Potom to chování nebylo taky pěkné. Obviňovat všechny kolem sebe a následně dál zkoušel obcházet pravidla Jailbreaku. Spousta adminů určitě bude proti tomu, aby se ti nahodil zpět spešl.

Musím ale uznat, že si své povinnosti jako "spešl" i jako "hráč" plnil skvěle a neměl jsem k tobě žádné výtky. Až na ty urážky a zkoušení pravidel (Takzvaně si chodil po tenkém ledě, červenci!)

Aktivitu si stále držíš
Vlastnosti i zkoušenosti na to máš
T i CT skill
Hlášení

Když to sečteme, tak já určitě nebudu jeden z těch, co by byl proti tomu, aby se ti dala další XYZ šance.
Za mě, jakožto za "člověka, který tě zklamal", ANO s podmínkami. (Spešl bude na delší dobu. Při první větším prohřešku by následovalo odebrání práv. Byla by to tvá poslední šance.)

Indian0
04-08-20, 01:38
Nie.

Fellow
04-08-20, 01:42
Sľuby sa sľubujú , blázni sa radujú... Ďalšia slubotechna a rozprávka s pretvárkou..

Za mňa NIE.

JustDoItNigga
04-08-20, 10:42
Zdravím,
nebyla by to druhá šance, ale už několikátá. Snažil ses být na hraně pravidel a zkoušel si, co si můžeš ještě dovolit. Potom to chování nebylo taky pěkné. Obviňovat všechny kolem sebe a následně dál zkoušel obcházet pravidla Jailbreaku. Spousta adminů určitě bude proti tomu, aby se ti nahodil zpět spešl.

Musím ale uznat, že si své povinnosti jako "spešl" i jako "hráč" plnil skvěle a neměl jsem k tobě žádné výtky. Až na ty urážky a zkoušení pravidel (Takzvaně si chodil po tenkém ledě, červenci!)

Aktivitu si stále držíš
Vlastnosti i zkoušenosti na to máš
T i CT skill
Hlášení

Když to sečteme, tak já určitě nebudu jeden z těch, co by byl proti tomu, aby se ti dala další XYZ šance.
Za mě, jakožto za "člověka, který tě zklamal", ANO s podmínkami. (Spešl bude na delší dobu. Při první větším prohřešku by následovalo odebrání práv. Byla by to tvá poslední šance.)

Děkuji za vloženou důvěru i přes to všechno.



Nie.


Sľuby sa sľubujú , blázni sa radujú... Ďalšia slubotechna a rozprávka s pretvárkou..

Za mňa NIE.

Chápu Vás.

Fast212
09-08-20, 11:57
Za mna Nie, svoju šancu si už prepásol, ked si bol spešl. A to že kvoli tebe nemožem prechádzat Tčka mi vadí ešte viac.

JustDoItNigga
10-08-20, 23:38
A to že kvoli tebe nemožem prechádzat Tčka mi vadí ešte viac.

Ono by se to jednou zakázalo tak či onak i beze mě. Každopádně ano, mám na tom svůj podíl...

Nakladana Okurka
11-08-20, 00:25
Kontroverzní téma, kontroverzní žadatel. Žádost pravdepodobne neprojde, každopádně mě překvapuje, ze zrovna ty Bee a Inde ste se vyjádřili tak jednoznačně a tak protikladně (okolo druhy ráno, par minut po sobe:))
Nebudu a ani nechci znova vytvářet flejm, prejizdeni se nezakazalo kvůli němu, bohužel si to prosadili admini na JB porade, stejně jako smazání spesla Niggovi, takže vaše zvěstná “druhá šance” je taky dost diskutabilní.
Nejsem pro ani proti, spis sem timhle chtěl podpořit samča, ze si stále drží objektivní pohled a nekouka na názory adminu, kteří zaujatí byli, jsou a budou. Vyhejtíte ho za nepřijetí a přitom nejste schopny ani objektivně hlasovat:)

Fast212
11-08-20, 10:39
Kontroverzním téma, kontroverzní žadatel. Žádost pravdepodobne neprojde, každopádně mě překvapuje, ze zrovna ty Bee a Inde ste se vyjádřili tak jednoznačně a tak protikladně (okolo druhy ráno, par minut po sobe:))
Nebudu a ani nechci znova vytvářet flejm, prejizdeni se nezakazalo kvůli němu, bohužel si to prosadili admini na JB porade, stejně jako smazání spesla Niggovi, takže vaše zvěstná “druhá šance” je taky dost diskutabilní.
Nejsem pro ani proti, spis sem timhle chtěl podpořit samča, ze si stále drží objektivní pohled a nekouka na názory adminu, kteří zaujatí byli, jsou a budou. Vyhejtíte ho za nepřijetí a přitom nejste schopny ani objektivně hlasovat:)

Neviem či myslíš aj mna ale rozhodol som sa že rozviniem moje NIE.
Ja som proti niggovi nikdy nič nemal čo som aj pár krát už niekde písal, ako spešl povinnosti robil. Tu ale ide aj napríklad o to prechádzanie, robil to často a preto to už vela hráčom vadilo, čo musel vedieť, a aj tak znova prechádzal. Takto kazil úmyselne hru hráčom a možno sa to nezakázalo priamo kvoli nemu, ale určite to bol hlavný impuls.

Dalšia vec bola aj to TTT, dalšie umyselne kazenie hry. Preto si myslím že on chce k adminteamu zo zlého dovodu, nie preto aby pomáhal hráčom, čo bol dovod prečo sme sem nastúpili my všetci.

JustDoItNigga
11-08-20, 11:23
Děkuji Okurko, za objektivní shrnutí.


Dalšia vec bola aj to TTT, dalšie umyselne kazenie hry. Preto si myslím že on chce k adminteamu zo zlého dovodu, nie preto aby pomáhal hráčom, čo bol dovod prečo sme sem nastúpili my všetci.

Neomlouval bych se zde a neprosil o další šanci, kdybych pak chtěl udělat tu stejnou chybu jako minule. Samozřejmě chápu proč tak uvažuješ, ale pouhými slovy tě asi přesvědčit nedokážu..

Troppe
11-08-20, 13:29
Ahoj, nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém, aktivní je, chatlog jsem projel v rychlosti a je v klidu, hlášení u mě nějaké má už z dob před spešlem myslím a taky během spešla.
Co se týče přejíždění tak ho i chápu. Taky jsem to často dělával pro zábavu když jsem tam hrával a klidně bych to dělal i teď. Co na tom je, není těžké se tomu vyhnout a nebo se i zasmát není to jak u ct tlačítek, vždyť je to nejrozšířenější fun mod na csku, za chvíli bude ještě víc zákazů a budou tam hrát jako roboti (asi se to řešilo na nějaké poradě, ale nebyl jsem tam, tak do toho nebudu moc kecat).
Dalším důvodem bylo, že si nesedl s nějakýma adminama. To nechápu vůbec, taky mi tu dost lidí nesedí, ale u mě je to už jiná situace. Nevím co se mezi něma odehrálo, ale pokud je v tom pouze osobní věc, tak by se to sem nemělo tahat (pokud to samozřejmě neznevýhodňuje portál). S kým má nějaké spory nebo něco, napiště mi to prosím ve zkratce do pm, ať znám i tu "druhou stranu."
Já jsem pro.

Indian0
11-08-20, 21:48
Ahoj, nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém, aktivní je, chatlog jsem projel v rychlosti a je v klidu, hlášení u mě nějaké má už z dob před spešlem myslím a taky během spešla.
Co se týče přejíždění tak ho i chápu. Taky jsem to často dělával pro zábavu když jsem tam hrával a klidně bych to dělal i teď. Co na tom je, není těžké se tomu vyhnout a nebo se i zasmát není to jak u ct tlačítek, vždyť je to nejrozšířenější fun mod na csku, za chvíli bude ještě víc zákazů a budou tam hrát jako roboti (asi se to řešilo na nějaké poradě, ale nebyl jsem tam, tak do toho nebudu moc kecat).
Dalším důvodem bylo, že si nesedl s nějakýma adminama. To nechápu vůbec, taky mi tu dost lidí nesedí, ale u mě je to už jiná situace. Nevím co se mezi něma odehrálo, ale pokud je v tom pouze osobní věc, tak by se to sem nemělo tahat (pokud to samozřejmě neznevýhodňuje portál). S kým má nějaké spory nebo něco, napiště mi to prosím ve zkratce do pm, ať znám i tu "druhou stranu."
Já jsem pro.

Môj názor na Niggu si nájdeš v AF.

Operak
13-08-20, 12:00
S niggou bylo dost problémů a něco jsem zahlédl i v AF... rozhodně proti.

JustDoItNigga
13-08-20, 12:45
Já jsem pro.

Děkuji Troppe.


S niggou bylo dost problémů a něco jsem zahlédl i v AF... rozhodně proti.

Ahoj, spolu jsme nikdy problém neměli pokud si pamatuji, ba naopak, vždy jsme si navzájem vyšli vstříc a vždy jsme se rozumně na všem dohodli. Smím tedy vědět, co přesně jsi zahlédl v tom AF ? Abych byl taky v obraze..

Grakon2702
18-08-20, 12:09
Zdravím, není to tak dávno, co jsme se na poradě rozhodli o sebrání spešl práv. Důvodem bylo chování nejen celkově, ale vůči některým adminům. Nebudu teď řešit to přejíždění. To tenkrát nebylo proti pravidlům a nebyl jsi jediný, kdo to dělal. Je velká škoda, že se to nakonec zakázalo, ale to ti nikdo nemůže dávat za vinu. Po sebrání spešl práv ses navíc začal pohybovat na pomezí pravidel. To jsou celkem velké mínusy, které mi brání dát ti pro. Na druhou stranu vím, že jsi aktivní a aktivně nahlašuješ. Věřím, že lidé se časem mění a nejedná-li se o bany za cheating, tak bys někdy v budoucnu mohl dostat druhou šanci. To už záleží, ale jen na tobě. Momentálně je však ještě brzo o druhé šanci uvažovat.

Folowed
02-09-20, 17:27
Nemám slov..

F4Ke :-**
02-09-20, 19:58
Čau, Niggu nepoznám a nikdy som si sním nepísal. Ani neviem prečo mu boli odobraté spešl práva. Ale ako tak čítam, tak asi to bolo správaním voči adminom. Neviem či to boli nejaké konflikty v hre (na serveri) alebo v súkromnej správe. Keď to bolo v súkromnej správe, tak mali by si to vyriešiť ony medzi sebou a neťahať to do žiadosti (keď to s tým nemá nič spoločné). Nigga je aktívny, snaží sa, tak je blbosť aby kvôli súkromnému konfliktu nedostal práva. Keď sa na serveri nedopustil žiadneho väčšieho prehrešku, tak prečo nie. Príspevok som napísal z môjho všeobecného pohľadu po prečítaní žiadosti.

Fast212
02-09-20, 21:24
To že sa z niektorými adminmi nemusel nebol hlavný dôvod ale úmyselne kazenie hry (na hrane pravidiel) a takpovediac nerešpektovanie vyššej autority, napr. keď mu chcela britny slušne povedať ze do niektorých vecí na forku by nemal písať a on ju poslal do piče (neberte doslova ale obrazne). Taktiež tu bola tá vec po odobraťí spesla (zelené nicky, zneužitie dosť veľkého bugu na TTT.

Prešli cca 2 mesiace medzi založením žiadosti a odobratim spesla, preto si myslím že je vylúčené aby ho znova dostal. Ak obmedzí tieto negatíva možno by to za pol roka dopadlo v jeho prospech, zatiaľ prešla bohužiaľ krátka doba.

JustDoItNigga
02-09-20, 22:10
Děkuji všem, co se výše vyjádřili.


Prešli cca 2 mesiace medzi založením žiadosti a odobratim spesla, preto si myslím že je vylúčené aby ho znova dostal. Ak obmedzí tieto negatíva možno by to za pol roka dopadlo v jeho prospech, zatiaľ prešla bohužiaľ krátka doba

Ahoj, nemám k tomu moc co napsat, jen to, že práva mi byla odebrána přesně 29-03-2020.

Dále, ano vím, že jsem pochybil z hlediska morální stránky (přejíždění autíčkem a zelený nicky), jenže v tu dobu, ty autíčka byla reálně jediná zábavná věc, která se mohla na JB dělat, kdo to někdy zkusil, tak určitě bude souhlasit. Jelikož jsem tam měl nahráno už několik tisíce hodin času a téměř všechny atrakce jsem už uměl, tak jsem jako VD dělal jen to, že jsem přejížděl.

Zelený nick řešit nebudu, to jsem řešil osobně s Kotlem.

No a největší prohřešek co jsem opravu udělal, byl ten bug na TTT - z toho se nijak omluvit nedá, asi jsem byl jen uražený, či jsem se cítil ublíženě za odebrání těch práv..


a takpovediac nerešpektovanie vyššej autority, napr. keď mu chcela britny slušne povedať ze do niektorých vecí na forku by nemal písať a on ju poslal do piče (neberte doslova ale obrazne)
Sice nevím o čem teď přesně píšeš, ale jsem člověk, který má vlastní názor a pokud nesouhlasím s nějakým názorem a mám tu možnost, se tam vyjádřit, tak by mi to nikdo neměl zakazovat..
Zároveň jsem ale člověk, který respektuje ostatní lidi, dokud mi nějakým způsobem nepředvedou/nedokáží, že si můj respekt nezaslouží... a kdyby mi chtěl starší a zkušenější člověk nějak pomoci nebo mi jen poradit, tak to určitě v klidu přijmu a nechám si poradit.

mija.
03-09-20, 09:30
Aktívny možno je ale to nič nemení na tom že robí bordel. Sama som mu dala ban aj napriek tomu že videl admina na servery, bolo mu to jedno.
Nič v zlom, ani ta poriadne nepoznám ale stačilo mi čo si ukazoval na JB. Boli ti odobraté práva z nejakého dôvodu a podla mňa si sa ešte nepoučil čo sa smie a čo nie.
Za mňa určite nie, sú tu lepši kandidáti čo si svoje práva budu viac vážiť.

JustDoItNigga
03-09-20, 15:18
Aktívny možno je ale to nič nemení na tom že robí bordel. Sama som mu dala ban aj napriek tomu že videl admina na servery, bolo mu to jedno.
Nič v zlom, ani ta poriadne nepoznám ale stačilo mi čo si ukazoval na JB.

Ano, je to ta stejná situace jak s těmi zelenými nicky. Chvilku jsem vyváděl, pak ode mě byl klid (na pár měsíců) a pak přišla žádost.
Avšak ten ban je irelevantní věc, neboť to bylo (jak se psalo výše) opět na hraně pravidel.

I tak, děkuji za vyjádření.

Fast212
04-09-20, 19:27
Prepáč, prešli 4 mesiace. A áno po zrušení spesla si vyvádzal, to je to. Bol si nasraný a jak si už spesla nemal tak ti bolo jedno či porušíš nejaké malé pravidlá. Svoje emócie nemôžeš zatahovat do hry v takom merítku, že porušuješ pravidlá. Ja keby zatiahnem svoje nervy čo mám za posledný týždeň, do hry, tak to banujem tak rýchlo jak by mi len prsty stačili. Čo chcem povedať je že u mňa je ten najväčší dôvod dat proti, je to, že sa bojím aby si v budúcnosti nezneuzival práva + to že nechceš k ateamu zo správneho dôvodu, ale tuším som to už písal :yay:

Revan
04-09-20, 20:07
Už len skrz spravodlivosť voči ostatným čo si prešli podobným scenárom je to zatiaľ nemožné. 1. Je to príliš skoro a po 2. Keby o spešla tak moc stojíš v prvom rade oň ani neprídeš.

Toť vše.

JustDoItNigga
04-09-20, 21:34
Každý dělá chyby pánové.
Revane, mohu tě ujistit, že nikdo si neprošel stejným scénářem.
A Faste promiň, ale tyto hypotézy typu “budeš zneužívat práva, chces do AT jen abys dělal bordel”, to muže psát každý o každým. Ale jak vždy říkám a píšu - nezkusíš, nezjistíš.

Samco
10-10-20, 21:49
Diskutovať o možnom navrátení je momentálne určite predčasné.

Nie