PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadost o práva na JB



Anti
07-08-20, 23:06
Zdravím,
moje meno je Milan a na vašich serveroch hrávam pod menom Anti. Na JB hrávam už dlhý čas a myslím,
že ma aj mnohý poznáte zo serveru, o práva žiadam preto, že vidím nerád keď na serveri niekto všetkým kazí hru
a nikto s AT nieje dostupný a rád by som bol ten na koho sa ľudia môžu spoľahnúť, že príde keď je potreba.

Info o mne:
Je mi 21 rokov a momentálne ešte nepracujem, chodím na Žilinskú Univerzitu a som na fakulte Riadenia a informatiky.
Čo sa týka mojich záujmov tak rád chodím plávať, na turistiku a hrávam hry.

Info o mojich herných skúsenostiach:
Csko hrávam s prestávkami už viac ako 8 rokov. Donedávna som hrával na anglických gta 5 serveroch (najčastejšie to boli RP servery)
a tiež tam bolo obdobie kedy som hrával aj TF2 ale csko bola pre mňa srdcovka ku ktorej som sa vždy vrátil.

Steam page: https://steamcommunity.com/id/steam_anti/
SID: STEAM_0:0:57242054


Na záver by som chcel povedať, že nie som perfektný, ani vševediaci, niekto nieje
ale mám vôľu sa učiť a zlepšovať sa. Za vaše odpovede vopred ďakujem.

Fast212
14-08-20, 14:12
Ahoj, CHL, banlist sú OK. čosik málo máš nahlásené na forku a niečo som chytil aj cez !. Komu ešte hlásiš na steame? V hre mi prídeš fajn aj simonovanie je dobré. Pro/Proti editnem časom, ale zatial to vyzerá dobre, len ešte potrebujem zistiť čo by si banoval a čo nie.

Anti
16-08-20, 02:16
Ďakujem za pekné slová.
Ohľadne môjho hlásenia, ja idem postupom keď hráč robí niečo čo nemá upozorním ho, ak to nezaberá písem ! keď nikto nepríde
kuknem na Steam kto je online (najčastejšie si to ty, Happy, Indian0, CernaSmrt, Kratos) a ak sa nikto neozve a hráč stále robí zle tak točím demo.

Samco
10-10-20, 22:46
Aktivita momentálne poslabšia, vedel by niekto doložiť množstvo a obsah hlásení za posledné 2 mesiace, plus fungovanie v hre (znalosť v móde)?

E: Ospravedlňujem sa za neupresnenie. Myslené sú hlásenia na Steame (primárne hore spomenutým adminom).

Anti
10-10-20, 23:30
Áno, moja aktivita je teraz posledné týždne slabšia a je to hlavne pretože mi začal semester a doteraz som musel byť na internáte a hrať
na izbe je problematické. Teraz sme ale prešli na distančné štúdium takže som doma a mal by som mať viac času na hranie aj keď to nebude
toľko ako cez prázdniny lebo človek sa musí niekedy aj učiť, tak poprosím o zhovievavosť.

Leilloo
26-10-20, 13:26
Aktivita je veľmi slabá, rozumiem že máš určite veľa povinností zo školou a to je prvoradé a preto by som skôr odporúčal aby si to skúsil neskôr ked budeš mať viac času. Hrávam už aktívnejšie a nestretol som sa s tebou.. A ani nick mi nič nehovorí, za mňa momentálne proti

Indian0
09-11-20, 23:37
E: Ospravedlňujem sa za neupresnenie. Myslené sú hlásenia na Steame (primárne hore spomenutým adminom).

Happy má teplé práva, Kratos je online minimálne a mne prišlo zopár hlásení, ale zväčša šlo o obchádzačov. Aktivita klesla ako teplota vonku.

Fellow
10-11-20, 15:11
Aktivita poklesla, a ďalej súhlasím s indiánom viz jeho príspevok.. Takže za mňa aktuálne Proti.

Grakon2702
10-11-20, 17:55
Aktivita uletěla do věčných lovišť. Proti.

Samco
17-11-20, 11:47
Nulová aktivita v hre, aj na fóre. V tomto štádiu to momentálne nemá zmysel. Skús to radšej neskôr.

Nie