PDA

Zobrazit normální verzi : MC 1.16.2 VANILLA - ešte nekupené (zamerané pre komunitu)



N1HiL
19-08-20, 20:03
MC SERVER - 1.16.2

Ahoj kotelna.
Určitá skupinka adminov na TS sa rozhoduje kúpiť MC server.
Mc server bude čisto zameraný na štýl vanilla, čiže bude tam minimálne pluginov, zdá sa mi iba 1 aj to len na spatie zamerané.

Na tento server sa nebude môcť každý dostať.
Budeme sa snažiť vytvoriť nontoxic komunitu.
- Čiže to znamená ak ste boli prijebany/ ste nedostanete sa tam.

No a teraz k dôležitej veci,tento server ako som písal bude čisto určený pre komunitu, nebudú tam žiadne práva,nikto nebude dostávať práva a podobné vecičky.
Chalani sa chystajú kúpiť diamond balíček od hicorii.
6,5 GB ram + ľubovoľné nastavenie
Čiže ak by si chcel s nami hrať , popripadne nás podporiť aby nám to žilo dlhšie, máš možnosť prispieť 40 kc / 1,10 eu +-
Minimálna hodnota by mala byť 400 kc.

Taktiež nemôžeme určiť presnú hodnotu servera, keďže sa to bude rozvíjať na základe počtu hráčov.

_______________
Ešte to momentálne není kúpené, rozhodujeme sa len, či by to malo cenu,ak by sa cca nejakých 5 hráčov dohodlo, že nám pomôžu platiť ,bolo by to jasné, že sa to pokúsime spustiť.
_______________

Možné otázky píšte sem do threadu alebo:
https://steamcommunity.com/id/Hunteeed/

Edit 1:
Žiadne výhody tam nebudú.
Žiadne vip tam nebude zakomponované.
Taktiež hráči nemôžu získať fly / a podobné vecičky

Hunted
19-08-20, 20:16
Zdravím, budu sem házet info + editovat.
Základní rules (ještě doplním)

1) Pobývání (bydlení) blízko spawnu je zakázané.
2) SERVER BUDE FRIENDLY TUDÍŽ zákaz - krást, griefovat, být toxic, "ojebávat" (obchody atd.)
3) Předčasná "návštěva" Endu (vysvětleno dole)
4) Ofc je zakázaný cheating(x-ray a ostatní pomocníci pro vyhledávání oreček).




Takže... do Endu půjdeme všichni společně a je ZAKÁZÁNO jít samostatně! Určí se datum a čas a do Endu vyrazíme společně. Netheru se to netýká.
Dále si vyhrazujeme společně s Činanem a Nihilusem právo odmítnout kohokoliv, kvůli jeho chování atd.

kono159
19-08-20, 20:18
ten end je jako co, ved drak sa da respawnovat :D

Hunted
19-08-20, 20:24
Jop, draka lze respawnovat, to se pak klidně respawnovat může, ale s "vedením" jsme se shodli, že bychom chtěli tu první návštěvu endu udělat jako menší "event".
Je to čistě, protože to bude malá friendly komunita a chceme to mít "speciálnější".



sak kazdy kotelnacky server bol specialny, len dovtedy dokedy hraci nenafarmili vsetko a nemali potom co robit :D
Jasňačka, tohle právě taky bude takové menší "zpomalení", aby druhý den serveru lidi nelétali s elytrou všude :D Navíc 1.16. je už jiný svět, to ti nabízí x možností, jak být nejlepší atd., takže předpokládáme, že by to i vydrželo, když hráči budou přispívat dle dohody.
Ty "příspěvky" jsou jedinné mínus no.. Já si to nemůžu dovolit platit sám a čím víc lidí tím menší ceny.

kono159
19-08-20, 20:36
sak kazdy kotelnacky server bol specialny, len dovtedy dokedy hraci nenafarmili vsetko a nemali potom co robit :D

yadort
19-08-20, 22:18
jak ty u aviatika :D

kono159
20-08-20, 09:18
keby ze sa robia eventy jak v 1.7, ze sa stavali cs mapy a hrali 5v5 tak by bolo co robit ale vanila je len vanila no

Algorythm
20-08-20, 11:58
Nemit ted vydaju jako prase tak bych do toho i sel. Mozna do budoucna. Kazdopadne rikas ze ne toxic... Pvp tam bude nejakym zpusobem podchycene? Nebylo zmineno. Dalsi vec: bude to dostupne i pro warez verze?

Cinan
20-08-20, 12:37
Nemit ted vydaju jako prase tak bych do toho i sel. Mozna do budoucna. Kazdopadne rikas ze ne toxic... Pvp tam bude nejakym zpusobem podchycene? Nebylo zmineno. Dalsi vec: bude to dostupne i pro warez verze?

pvp bude zakázané (pokud se hráči nedomluví tedy, aby měli z někoho hlavů..). Ale časem by se mohla udělat nějaká "arena" a tam z toho nějaké odměny a tak :D Server bude i pro warez..Ale jak je napsané, nepřipojí se každej bude to na whitelist.

Algorythm
20-08-20, 12:45
Ok to nezni spatne. Jeste pro urovnani :D nevim jestli jsem to pochopil spravne: clovek se bude moci pripojit kdyz zaplati 40 kc nebo se jedna akorat o moznost prispet k chodu serveru a pristup se bude resit zpusobem napsani vlastnikovi?

Cinan
20-08-20, 13:07
Ok to nezni spatne. Jeste pro urovnani :D nevim jestli jsem to pochopil spravne: clovek se bude moci pripojit kdyz zaplati 40 kc nebo se jedna akorat o moznost prispet k chodu serveru a pristup se bude resit zpusobem napsani vlastnikovi?

idk :D Asi to bude to možnost přispět k chodu serverů, aby to vydrželo déle :D nech to celé nemusí platit jeden člověk. A přístup na server se bude řešit, tím že se "napíše" vlastníkovi :D

Algorythm
20-08-20, 13:21
Ok :D tak se pak ozvu jestli to klapne. Diky

Hunted
21-08-20, 16:31
Hola, momentálně vybavuji, aby příspěvky byly čistě dobrovolné. Server by se měl spouštět, někdy příští týden.
Bude tam whitelist, takže pro přidání je mi potřeba napsat.
Počet lidí bychom chtěli udržet 10-20 hráčů na whitelistu.

Hunted
24-08-20, 14:18
Zdravím, mám skvělé zprávy...
Nikdo z vás nebude muset platit ani cent a příspěvky budou čistě dobrovolné, což bylo jediné mínus. Zbytek ohledně přijímání členů etc. platí popřípadně se můžeme domluvit na změnách. Server bychom startovali tento týden.

Latins
24-08-20, 19:42
Zdravím,
rád bych se chtěl zapsat do řád hráčů. Co pro to musím udělat? Stačí odkaz na již napsané.

E//: Děkuji za přijetí.

Algorythm
24-08-20, 20:05
Taky mi tam rezervuj prosim misto :D mam ti v pm poslat nejake udaje nebo staci akorat nick?

Hunted
24-08-20, 20:40
Ahoj,

Zdravím,
rád bych se chtěl zapsat do řád hráčů. Co pro to musím udělat? Stačí odkaz na již napsané.

Možné otázky píšte sem do threadu alebo:
https://steamcommunity.com/id/Hunteeed/ a
Dále si vyhrazujeme společně s Činanem a Nihilusem právo odmítnout kohokoliv, kvůli jeho chování atd.
My se domluvíme a pak se ozvu, ale vzhledem k tomu, že jsi admin, tak problémy v chování atd. nebudou. Nechceme, aby se tam pak vyvolávali konflikty.


Taky mi tam rezervuj prosim misto :D mam ti v pm poslat nejake udaje nebo staci akorat nick?
My se domluvíme a pak se ozvu, ale vzhledem k tomu, že jsi admin, tak problémy v chování atd. nebudou. Nechceme, aby se tam pak vyvolávali konflikty.
Zatím mi nic posílat nemusíte, ale bylo by fajn si mě přidat na steam, abych pak mohl všem rychle poslat info atd. (přes forum pmky se mi to nechce zdlouhavě vyhledávat etc., ale je to na vás)

IP pak může být klidně veřejná, ale bude tam ten whitelist.¨

E: Ještě je potřeba vymyslet název serveru. Takže můžete házet mně na steam/pm, nebo sem do threadu.
E2 : Latins, Algorythm oba přijatí. Během pár dnů budeme server zapínat a pak se ozvu. Ještě je místo pro několik lidí.

N1HiL
24-08-20, 20:55
Tho jo
Rádna náborová komise
Jeste drogovej test musí zvladnout hoch
:D

Algorythm
24-08-20, 21:01
Hmmm, mě bys naměřil jen abnormální hladinu kofeinu v krvi :D

The Frisco
25-08-20, 14:06
Napište si mě tam taky, pokud splním podmínky pro přijetí :) Pokud bude čas, tak se zapojím.

Hunted
25-08-20, 14:41
Napište si mě tam taky, pokud splním podmínky pro přijetí :) Pokud bude čas, tak se zapojím.

Hoj, "přijat"

E: To přijímání je více méně "symbolické". Je to jen o tom, že problémové lidi bychom tam nechtěli mít a proto taky bude whitelist. Vy jako (ex)členové AT jste samozřejmě přijati.

The Frisco
25-08-20, 14:51
Jasný, chápu :D Klidně pošlu i nějakou bankovku, pokud to nebude hned mrtvé a budete to potřebovat platit.

Hunted
02-09-20, 13:39
UP

Stále je pár míst a stále není název.

Members :
Hunted
Činan
LamQa
Latins
Algorythm
Inlove
Nihil
Ado
Jack
Frisco
Insanity
Aviatik
Vojta
Mlýn
Troy
DasH

aviatik
02-09-20, 20:25
Ak to tam nebude mŕtve, tak tiež by som si došiel občas zakopať for ol' good times. Uzavretá komunita sa mi celkom pozdáva.

Btw kľudne dajte na whitelist aj dvojnásobok hráčov ako kapacita serveru ak bude o to záujem, predpokladám že väčšina hráčov tam nebude visieť 12 hodín denne.

Mlýn
03-09-20, 14:02
Ja tiež OK

Ma dal červeno, cítim sa moc dobre <3


€. ty had, tak za to by sa to malo volať "Mlýn je super" ako ospravedlnenie. haha

Hunted
03-09-20, 14:20
Ak to tam nebude mŕtve, tak tiež by som si došiel občas zakopať for ol' good times. Uzavretá komunita sa mi celkom pozdáva.

Btw kľudne dajte na whitelist aj dvojnásobok hráčov ako kapacita serveru ak bude o to záujem, predpokladám že väčšina hráčov tam nebude visieť 12 hodín denne.

Whitelist je neomezený a přidávat se budou lidi, které přijememe samozřejmě. O tom, že tam někdo bude 12h v kuse pochybuju :D Max si tam budou afkovat, což se asi zakáže nějak přehánět.


Taky bych se přidal, dík.


Ja tiež OK

Oba +

__________________________________________________ ______________________________


Tiež by som sa pridal ak môžem, díky.
added


Ma dal červeno, cítim sa moc dobre <3 - Měla být hnědá jako hovínko :P

Troy
04-09-20, 11:50
Tiež by som sa pridal ak môžem, díky.

Hunted
05-09-20, 15:49
Allo !

VŠICHNI si mě prosím povinně přidejte na steam - https://steamcommunity.com/id/Hunteeed/

E: Server běží, pro přidání na whitelist je potřeba poslad steam žádost a já vás pak hodím do steam skupiny(kde je i IP). Na whitelist vás můžeme přidat jen já a Činan.
Server běží na 1.16.2, one guy sleeping plugin(stačí 1 člověk v posteli, aby to hodilo den).
E2: Nově přidaná dynmapa (bohužel funguje.napůl a je vidět pouze to, co jsme již prozkoumali). Server běž plynule a myslím si, že jsme spokojeni.