PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 29.8. ] Masif --> SuperMario



hofy
25-08-20, 19:57
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 283043)
[AMXBANS] Mas 4 dnu, 1 hodinu, 23 minut a 42 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni [AMXBANS] Duvod banu: 'Opakovane urazky AT'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Koprakek - kunda >
[AMXBANS] Tvuj nick: nic
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:435566152
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:435566152
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 31.30.171.159
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 31.30.171.159
[AMXBANS] V banlistu na http://www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < kk >

Chápu svou chybu, ale tolik si do HRY nezasloužim.. prosil bych Unban a omlouvám se hráčům a adminům.

SuperMario
25-08-20, 20:07
Zacnes nadavat na foru, dostanes tu ban. Jdes na server s takovym nickem a pises mi tam, ze ti mam dat ban, tak ho dostanes a najednou se ti to nelibi. Porad to stejny dokola, chovas se tak opakovane a nejses schopnej si to chovani fixnout. Nevidim duvod, proc ban zkracovat.

Koprakek
25-08-20, 20:09
Já bych byl i pro prodloužení, mě se délka banu nelíbí, máš štěstí že ti jej dal Mario a ne já.
P.S. Tvé zprávy na Steamu mluví za vše.

Madrfakr
25-08-20, 20:34
Historie banů ve hře i na webu všechno za chování, včetně doživotního banu, který zrovna moc doživotní nebyl. Z toho snadno dedukovat, že je to problémový hráč a jeho omluva je upřímná asi jako pozvánka na wellness v Osvětimi. Proti UB, klidně prodloužit.

hofy
25-08-20, 20:43
reakce


SuperMario : ano máš pravdu, ale chtěl jsem jen na 24 hodin abych se uklidnil, víš, že to tak bylo..

Kopr: jj jsem rád, že si mi do hry ban nedal Ty, ale, kvůli chviličce NA MĚ HNED ZANEVŘEŠ?

Madr: ...........

moje omluva zní jasně, mrzí mě to... nechci na forko UB, ale chtěl bych jako top 3 na oldu ještě hrát... díky a sorry

piratjo
25-08-20, 21:02
Zalezi na dlzke banu? /forum, hra/
Ked po skonceni si pride vypytat dalsi ban.

PS: Su to len recnicke otazky, na ktore nie je potrebna odpoved.

Grakon2702
25-08-20, 22:13
Prodlužování banu na základě žádosti je jedno velké ne. Kdyby si o ten UB nepožádal, tak by na to ani nedošlo. Na to se mělo myslet ještě před udělením banu. Každopádně s tou historií rozhodně nemůžeme uvažovat o zkrácení.

Britny
28-08-20, 03:57
No já nevím, vzhledem k tvé minulosti, kde si mi už xxx psal, že se změníš a že si nikoho nebudeš všímat, pak mi píšeš pořád na steamu, když nevím o co go, na konec z tebe vypadne, že kašleš na Kotelnu, tak s tím si mě nemusel spamovat každý den. :D Jako ten týden ještě za to chování a historii je ještě v pohodě. Vzhledem k tomu, že když sem ti radila, aby sis nikoho nevšímal a nějak si jen sliboval a neposlouchal si, tak teď musíš počkat pár dnů na UB. Buď rád, tam máš o mnoho menší trest, než na webu.

PS. S takovým nickem co si došel do hry, si nikdy hráči nemůžou účtovat délku banu. Od toho jsou tam admini a bylo očividné, že to byla provokace, která z webu pokračovala na server. Tak snad si dáš příště pozor a nebude se to opakovat. Nebo si vážně dlouho nezahraješ a teď to ber spíš jako lepší radu. A 1 den a pár hodin uběhne rychle.

Grakon2702
29-08-20, 21:20
Ban vypršel.