PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 1.9. ] adnrej babsi --> Indiano



adnrejbabsi
29-08-20, 20:40
Detaily banu


Hráč
adnrej babsi


Typ banu
nové cs


SteamID
VALVE_0:0:219804578


IP adresa
77.48.220.67


Udělen
29-08-2020 - 17:50


Délka BANu
30240minut


Vyprší
19-09-2020 - 17:50


Důvod
[zakaz k CT] mtk, demencia, historia, gramatika...


BAN dal Admin
Indian0 (Indian0)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)



Dobri den nevim zaco sem dostal ban na ct na jalbreak 6 ale asi zato ze su moc dobri takze sem dostal ban na ct nepravem dajte unban dik :happy::happy::twisted::twisted::blink::sad::sad:: blink:

moje meno je adnrej babsi a toho admina je meno Indian0

a de se to dela sem tu novi sry

ale to ja su dostal ban na ct vis na jalbreak 6

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=283285

Latins
29-08-20, 21:10
Určitě proti unbanu.

E//: Good for all of us. Bye

Fast212
29-08-20, 21:13
Tiež som ta videl vela krát v hre :happy: Proti UB.

adnrejbabsi
29-08-20, 21:26
vi ste zli us tu nebudu hravat cc

Nakladana Okurka
30-08-20, 02:11
Tak haló kluci?:D rozvedeš prosím Inde ten MTK a demenci?
Možná to není nejlepší CTčko, ale snaží se. Pravidlům tak nějak rozumí a za mě je snaha celkem důležitá.
Sem za zkráceni

adnrejbabsi
30-08-20, 10:30
Jj dik moc okurka

Fast212
30-08-20, 11:45
Tak haló kluci?:D rozvedeš prosím Inde ten MTK a demenci?
Možná to není nejlepší CTčko, ale snaží se. Pravidlům tak nějak rozumí a za mě je snaha celkem důležitá.
Sem za zkráceni

Nehovorím že sa nesnaží, to ale nič nemení na fakte že je neschopný. Neraz som ho prehadzoval od CT, aj mu dal ban, len ja mám vysoký práh toho čo banujem ináč by ich mal odomna viac. V živote som u neho nevidel že jak bol on simon tak boli Tčka spokojné a boli dobré kolá, ak ty áno tak klobúk dole. Za posledné 4 mesiace má 13 banov, z toho 8 9 banov čisto len čo sa týka JB. Naviac tá jeho žiadosť, vypovedá sama o sebe že to písal 10 ročný jožo.

Toto sú všetky dovody, prečo som nepotreboval vysvetlenie od indiana, aby som bol proti UB.

Teraz mi prosím vysvetli ty, prečo si hned za skrátenie ked tu nemáš od indiana vyjadrenie? Videl si snád niekedy babiša u CT že odsimonoval aspon 1 dobré kolo? (Pod dobré, myslím zábavné, pri najmenšom, uspokojivé)

Fellow
30-08-20, 12:02
Tak haló kluci?:D rozvedeš prosím Inde ten MTK a demenci?
Možná to není nejlepší CTčko, ale snaží se. Pravidlům tak nějak rozumí a za mě je snaha celkem důležitá.
Sem za zkráceni

Len tak pre informáciu boli sme tam 4 admini( Gustak, Happy,Indian a JA) a sledovali celý čas jeho počínanie u ct.
Totálna neznalosť, neschopnosť a o tom správaní ani nehovorím.

Pokiaľ sa on snaží tak potom som už videl všetko.
Takýto človek nemá čo u ct robiť a pokiaľ chce nejako zaujať a byť stredobod pozornosti tak nech ide von na sídlisko a nech tam vrieska na okoloidúcich ľudí.

Proti UB a pri uplynutí banu a ďalšom bane som za ešte prísnejší ban.

Nakladana Okurka
30-08-20, 12:10
Nerozčilujte se hned. Já vím, co je zač, vím, ze mu to za ct nejde. Ale nejednou sem se setkal s tím, ze mu stačilo trochu pomoct a kola zvladnul.
Samozřejmě sem proti UB, už jen za tu historii. Jen mi bylo sympatický, ze se snaží, ikdyz ho hned všichni odsoudí na první dobrou kvůli hlasu/věku :D

Fast212
30-08-20, 12:26
Nerozčilujte se hned. Já vím, co je zač, vím, ze mu to za ct nejde. Ale nejednou sem se setkal s tím, ze mu stačilo trochu pomoct a kola zvladnul.
Samozřejmě sem proti UB, už jen za tu historii. Jen mi bylo sympatický, ze se snaží, ikdyz ho hned všichni odsoudí na první dobrou kvůli hlasu/věku :D

Ja som nikdy nikoho u CT neodsudzoval len podla veku, ked viem že majú ochotu sa tie pravidlá naučiť a lepšie simonovať. Dobrý príklad by bol drapalas. Tiež mal málo rokov, možno ako tuto dotyční, ale mal ochotu sa zlepšiť a počase už pravidlá ovládal na celkom dobrej úrovni. čo som videl ja tak andrej tú ochotu nemá, snaží sa simonovať ale proste to nevie, a nevšimol som si, že by spravil za ten čas, čo som ho tam videl nejaký pokrok.

Pozri sa len na tie bany čo podostával, niesú len za neschopnosť, vidíš tam aj provokáciu, prechádzanie, a iné úmyselné porušovanie pravidiel. Tento hráč nemá nič, čo by komukolvek prispelo, ked by bol u CT. Preto znova napíšem, že som proti UB, či skráteniu.

Indian0
30-08-20, 20:41
Nie je problém skrátiť, ja som sa s ním aj dohodol, že ak napíše žiadosť o UB bez chyby, tak mu to skrátim. Síce to nevydalo, ale skrátim na týždeň.

MTK klasické, autom sundal CT kolegu.

adnrejbabsi
31-08-20, 17:49
Dik moc

anakin_pok
31-08-20, 18:18
vi ste zli us tu nebudu hravat cc

Získaný čas věnuj studiu pravopisu.

adnrejbabsi
01-09-20, 00:21
Nn sak nepotrebuju us ji ja vim

Folowed
01-09-20, 00:27
Souhlasim s fellowem