PDA

Zobrazit normální verzi : post moderatori



Angerf!st
14-05-12, 17:13
pouze bia, bezdak, syrius a navic karlos, grey, flash, mecky, ciper.
postujte komenty a navrhujte new post moderator.


Jak to myslíš?
v tom topicu (http://csko.cz/forum/showthread.php?7223-%C4%8D%EDslaA-1-100000&p=94100#post94100) jsem odpovedel a napsal nejak tak to a ten kashpi to smaze

57 pokračujeme? :D ano pokracujeme 2012 (http://2012.webz.cz/logo.jpg)
for u my love (www.bike-forum.cz/upload/users_lib/5643/fotogalerie/big/spermaprotiraku.jpg)

je tam neco hanlivyho? kdyz to je vystrizek z novin. a nebo ten obrazek 2012 pohorsuje?jen jsem byl zvedavy co na to napise.

Syrius: Last Activity 09-05-12 13:17 (nic proti němu, ale ten fialovej fakt bejt nemusí)
karl0s asi těžko.
Flash pochybuju, že by tohle chtěl dělat.
mecky a Ciper? To je vtip?
no tak tam teda napiste uzivatele co by to mohli delat a nemazali by to jen z nudy. nejaky post smazaji a pak se cleni fora ptaji v chatu ocem se bavi a ty jim to vysvetlujou. tak proc tam nenechavat ty vsechny sracky? aspon se nemusi pak na chatu ptat

Taky nechápu :D já bych určitě mod nemohl být :D nedokážu si to představit :D
byl to jen muj tip.


protože je to dement a nechce mě tady...
Ví že mě nepřetáhne na svoji stranu tak se mě chce zbavit. Je to děcko co tu obchází už miliontej ban
coze ? co mne nadavas ? ja jsem ti nenadaval. kdyby post moderatori banovali ty blbce jako je foxik billy 14888 a juroba tak by to bylo dobre ale nemazali by to.

Ok, řekni mi jedinou věc co tu dělám špatně ( co jsem udělal tobě) a klidně tu skončím!!!!
Ty tu obházíš bany a budeš tu něco říkat? Hochu dej si sprchu a pořádně studenou.

Chci vědět co se tu komu na mě nelíbí, ale tak to řekni hned!

A jak víš, že sem ti to smazal já a ne jinej moderátor? :D
jake obchazeni ? a nepsal jsem at skoncis ale at se nemazou prispevky a jen banujou ty blbce. vim to protoc jsi tam byl jen ty a pak to zmizelo.



mno nic du si zahrat knife csko.cz:27052 nebo nejaky Deathmatch server tady tak kdo de taky tak podte

Bezdak
14-05-12, 17:14
Jak to myslíš?

Svacinar
14-05-12, 17:23
Syrius: Last Activity 09-05-12 13:17 (nic proti němu, ale ten fialovej fakt bejt nemusí)
karl0s asi těžko.
Flash pochybuju, že by tohle chtěl dělat.
mecky a Ciper? To je vtip?

mecky
14-05-12, 17:25
Taky nechápu :D já bych určitě mod nemohl být :D nedokážu si to představit :D

kashpi
14-05-12, 19:07
protože je to dement a nechce mě tady...
Ví že mě nepřetáhne na svoji stranu tak se mě chce zbavit. Je to děcko co tu obchází už miliontej ban

Charon35
14-05-12, 19:21
Poll: ?

ANO
NE

Čo to je za hlasovanie?

kashpi
14-05-12, 19:22
Ok, řekni mi jedinou věc co tu dělám špatně ( co jsem udělal tobě) a klidně tu skončím!!!!
Ty tu obházíš bany a budeš tu něco říkat? Hochu dej si sprchu a pořádně studenou.

Chci vědět co se tu komu na mě nelíbí, ale tak to řekni hned!

A jak víš, že sem ti to smazal já a ne jinej moderátor? :D

ZEUS
14-05-12, 20:18
Mám svůj tip, kdo by to mohl bejt.

Bezdak
14-05-12, 20:19
Banned.