PDA

Zobrazit normální verzi : turnaj



*NPSM*P!!!!n3r
14-05-12, 22:22
Co takhle zase udělat nějaký turnaj ? :D
Pište návrhy, jak by to mělo vypadat.Můj je :
Začalo by se v pátek večer.
Zapsali by se 3členné teamy.
Náhodné rozlosování těch skupin, kdo s kým bude hrát... (to prostě někdo určí, to je jedno)
Vítěz pokračuje do dalšího kola.


Je to jen tak pro zábavu.A myslím si, že by se přihlásilo dost hráčů
Akorát nemám tušení, kdo by na ten turnaj dohlížel a psal výsledky. :-))

vedouci venny
14-05-12, 22:35
Ja bych to udelal tak: Nerobil bych turnaj ale dal bych ti ban.

*NPSM*P!!!!n3r
15-05-12, 14:25
Nechtěj vědět co bych dal já tobě ...

Charon35
15-05-12, 14:28
Na turnaj je zrejme málo adminov. Dosť z nich má teraz nejaké povinnosti, takže pochybujem, že sa toho niekto ujme (môj názor).

*NPSM*P!!!!n3r
15-05-12, 14:30
Ok...Já jen, že na megapubu už to není to, co to bylo=awp server

Svacinar
15-05-12, 14:45
Němec zvládl turnaj skoro sám pokud se nemýlím. Na kotelně je 50 "adminů", takže to by určitě taky problém nebyl. Jen chtít.

Calll_
15-05-12, 15:12
Nevidím jediný důvod proč to dělat. Je konec školního roku a každý se bude asi snažit ještě něco uhrát. Venku je pěkné počasí, takže dost lidí nebude u kompu. Turnaje mají být podle mě v zime.


"adminů"
Nechápu proč si ty uvozovky nemůžeš odpustit.

Charon35
15-05-12, 15:23
Němec zvládl turnaj skoro sám pokud se nemýlím. Na kotelně je 50 "adminů", takže to by určitě taky problém nebyl. Jen chtít.

Pomáhali mu niektorí (tuším 2 či 3). Odrátaj si tých, čo s tým nemajú absolútne skúsenosti, tých čo s tým majú skúsenosti ale majú aj inú prácu popri CSku a víde ti, že moc takých čo by to v tejto chvíli zorganizovali nie je. Navyše ako píše Call_. Ide koniec roka, takže si ešte odrátaj tých, čo teraz končia. To číslo sa rapídne blíži k nule. Ale ak sa toho niekto chopí, tak ok. :)

Trinidad
15-05-12, 15:40
Turnaj by sa zišiel ale až keď budú prázdniny.
Tieš si myslím že teraz bude väčšina sedieť za knihami ako za počítačom aby aspoň to vysvečko zlepšili.
A adminov by bolo aj dosť. Len väčšina tých čo majú už s CS karierou spoločné zemietnu.
A preto tu sú väčšinou nováčikovia.
Ja som tieš chcel práva no zamietnuté lebo tam nebol potrebný admin, no väčšina hráčov by povedala inak.
Tieš si myslím že by sa mal obmedziť ten počet AWP na jeden team 3-4 by úplne stačilo.
Môj názor.

Jaroslav
16-05-12, 18:26
Turnaj by sa zišiel ale až keď budú prázdniny.
Tieš si myslím že teraz bude väčšina sedieť za knihami ako za počítačom aby aspoň to vysvečko zlepšili.
A adminov by bolo aj dosť. Len väčšina tých čo majú už s CS karierou spoločné zemietnu.
A preto tu sú väčšinou nováčikovia.
Ja som tieš chcel práva no zamietnuté lebo tam nebol potrebný admin, no väčšina hráčov by povedala inak.
Tieš si myslím že by sa mal obmedziť ten počet AWP na jeden team 3-4 by úplne stačilo.
Môj názor.

Jn...

gooder
02-06-12, 12:34
myslím že by sa zišlo urobiť turnaj teraz kebyže som admin tak sa toho chopím rád na csku trávim dosť času kedže už moc von nechodím a základku už končím takže by sa to dalo zorganizovať v pohode len to by aspoň chcelo 1-2 pomocníkov ale dalo by sa to