PDA

Zobrazit normální verzi : JB- blok/zákaz blokovania



JailBreakTERMINATOR
04-10-20, 21:07
Dobrý večer prajem, chcel by som sa spýtať na vaše názory ohladom jednej situácie, ktorá sa mi stala dnes na JB. Priebeh situácie:

Bolo normálne klasické kolo pár hráčov spravilo vzburu, niekto scípol a niekto sa schoval. Ďalej sa normalne pokračovalo a išlo sa na DR.
Simon na začiatku zakázal blokovať "kto bude blokovať, bude potrestaný killom" aj si to strážil a hitoval daných hráčov ktorý blokovali alebo stáli na danom úseku kde nie je miesto pre 2. To sa však zmenilo keď simon odišiel na pomoc svojim "kolegom" zabiť hladeného väzňa, bol mimo pozoru na T-éčka, ja som skákal posledný úsek, nuž jeden hráč prešiel zo zeleného polička naspäť a blokol ma, samozrejme som scípol. Následne simon prišiel na atrakciu ale nevidel to, takže mi neveril aj keď mi dal na ďalšie kolo mikrofon a ešte k tomu sa aj daný hráč priznal, že ma blokol.

Moja otázka teda znie mal by som teda dostať VD alebo by sa to bralo ako "simonova neschopnosť ustrážiť si atrakciu"/ alebo je to iný prípad ? Píšte :)

Za každý názor budem rád :)

Kaco
04-10-20, 21:23
Ak zakázal blokovať, hráč ťa blokol, máš dostať VD a ten druhý kill. Ak to Simon nevidel, je to demencia Simona. Ak by bol namieste admin/spešl, tak by bol nato upozornený či by dostal poprípadný presun. Cez web takúto vec by bolo zbytočné banovať si myslím, ale ak by sa to opakovalo, dalo by sa uvažovať nad zákazom k CT.

E: z vlastnej skúsenosti som si myslel že sa za toto VD dáva, keď ale Grakon píše že sa toto VD není tak není, sry za zle info, ale ostatné čo som napísal platí

Brestowood
04-10-20, 21:38
Je to chyba Simona, že si neustrážil atrakciu. Na to tam má ostatné CT, ktoré sa mali postarať o hľadaného hráča. A zasa ti nemôže dať VD keď nevidel situáciu, ktorá sa udiala.

JailBreakTERMINATOR
04-10-20, 21:39
Dobre ďakujem Kaco, Bresto môžete lock

Grakon2702
04-10-20, 22:17
VD se dává za FK, tohle FK nebyl.

JustDoItNigga
05-10-20, 00:26
V žádném případě jsi za tuto situaci neměl dostat Volný den.

JailBreakTERMINATOR
05-10-20, 07:02
Dobre borci chápem díky

Latins
06-10-20, 13:25
Ak zakázal blokovať, hráč ťa blokol, máš dostať VD a ten druhý kill. Ak to Simon nevidel, je to demencia Simona. Ak by bol namieste admin/spešl, tak by bol nato upozornený či by dostal poprípadný presun. Cez web takúto vec by bolo zbytočné banovať si myslím, ale ak by sa to opakovalo, dalo by sa uvažovať nad zákazom k CT.

E: z vlastnej skúsenosti som si myslel že sa za toto VD dáva, keď ale Grakon píše že sa toto VD není tak není, sry za zle info, ale ostatné čo som napísal platí

Nesouhlasím.

Janci
09-10-20, 17:43
jedno CT poprípade simon malo ostať na DR a strážiť väznov a ak sa tak nestalo, tak ako spomenul Kaco, demencia simona.

JailBreakTERMINATOR
09-10-20, 19:22
Ďakujem za názor janci14

JustDoItNigga
09-10-20, 20:25
jedno CT poprípade simon malo ostať na DR a strážiť väznov a ak sa tak nestalo, tak ako spomenul Kaco, demencia simona.

Jedná se spíše o neschopnost než o demenci, nicméně to není ani něco, co by se dalo nějakým způsobem reálně řešit přes admina či spešla.

Fast212
09-10-20, 21:44
Za to by VD nedostal ani keby tam bol admin, maximálne by zabil blockera.

Mlýn
10-10-20, 22:42
Podľa mňa si mal dostať VD, Awp, vip na rok a spešla <3

Nn fakt.. Viem, že to je hra, ale fakt pri nej nedokážete zapojiť hlavu? :D 99% hráčov dobre vie, že o FK sa jedná, keď ich ct "nechcene" zabije, keď nemá a ajtak si píšete o VD aj keď ste lamky :D