PDA

Zobrazit normální verzi : Demo



Janci
07-10-20, 16:51
Zdravím, teraz mňa napadla taká otázka, ohladom dema, že to nie všetkým adminom ide letecká počta ? lebo si myslím, že cez leteckú je to najjednoduchší spôsob, ako nahrať demo. takže do budúcna mám nahrávať demo cez csko.cz ?

Pelargos
07-10-20, 17:04
Pokiaľ si VIP, tak je to lepšie na web kotelny. Podľa mňa žiadny admin nemá problém ani s leteckou poštou, len sú všetci rozmaznaní a leniví. Mne tiež treba niekedy kliknúť 2x na ten odkaz, aby ho načítalo, resp. niekedy trvá možno 10-15 sekúnd kým ten odkaz načíta, len proste treba mať strpenie a nie hneď písať, že to nejde.

Fast212
07-10-20, 17:28
Pokiaľ si VIP, tak je to lepšie na web kotelny. Podľa mňa žiadny admin nemá problém ani s leteckou poštou, len sú všetci rozmaznaní a leniví. Mne tiež treba niekedy kliknúť 2x na ten odkaz, aby ho načítalo, resp. niekedy trvá možno 10-15 sekúnd kým ten odkaz načíta, len proste treba mať strpenie a nie hneď písať, že to nejde.

Klikal som aj 30 krát, čakal som dlhšie ako pár sekúnd, nakonec som sa dozvedel že mi to nejde cez google, ale cez mozilu áno.

Janci
07-10-20, 18:07
tak mne to ide, neviem ako ostatní admini.

Grakon2702
07-10-20, 19:04
Mně to taky prvně šlo na tři až čtyři kliknutí, no teď to nejde vůbec, ani když to 30x reloadnu. Nejjednodušší způsob je nahrávání dem přímo k nám na Kotelnu na odkaze csko.cz/dema. Pak stačí akorát kliknout pravým tlačítkem na název dema a z menu výběru kliknout na kopírování odkazu.

Troy
07-10-20, 21:58
Tak ako píše Fast, cez mozillu by to malo ísť v pohode a hneď ;)

S!GNA!
18-11-20, 20:47
Mně to funguje normálně i na PC i na mobilu.

SergejWuTang
19-11-20, 13:28
Normalne nahraj demo na kotelne a skopírovaný link z toho dema, daj do stažnosti ez.