PDA

Zobrazit normální verzi : komentar ke starsimu unbanu



pidda
15-05-12, 00:33
decka, nahodne jsem si vybral nejaky unban, abych koukl na kvality adminu..
konkretne tema:
http://csko.cz/forum/showthread.php?7006-Neopr%C3%A1vn%C4%9Bn%C3%BD-ban

ani jeden admin asi nevi co to je WH a nepozna zkuseneho hrace od WH
jediny kdo poznal ze nic nema je kotel

decka, probuh, i kdyz si ve svem mladem veku myslite ze jste pobrali dosti moudrosti, verte ze tomu tak neni a ze jsou preci jen zkusenejsi hraci jak Vy
pokud se nepletu, on se snazil s vama od zacatku slusne jednat, ale reakce nekterych adminu je opravdu detinska
sice mohl nektere veci rici mene nadnesene, ale nemeni to nic na tom ze admin by mel byt ten kdo je nad veci a slusne jedna

a rozlisovat hrace podle toho jestli ma nebo nema steam.. jste moc zmedializovaní.. hraji CSko defakto od prvni bety, mnozi z vas tou dobrou chodili do skolky nebo nastupovali do prvni tridy.. steam jsem si koupil mozna tak pred 5 lety a zapnu ho tak jednou rocne.. dela to ze me hned mene-cenneho hrace?

sledujte vice hrace, kteri to umi a ucte se.. stahnete si klidne i wh at poznate jak to funguje, co vse zobrazuje a co ne.. kdyz budete vedet, proti cemu bojujete, nejlepe to pak poznate..


PS:usetrete se svych pripadnych narazek, kolik mi je ci neni let.. sve udaje v profilu mam pravdive. Vas kolega admin "Giussepe" je z Noveho Mesta nad Metuji kde ma nase firma pobocku. Muze me kontaktovat PMkem a po domluve ho presvedcim pripadne osobne..

vedouci venny
15-05-12, 07:19
sice mohl nektere veci rici mene nadnesene

Si dost inteligentní podle toho jak se tu vyjadřuješ tu citaci si přeber sám..

STERAC NA PONORCE
15-05-12, 07:33
Myslím, že oslovení děcka by sis mohl odpustit. Leda bys tím chtěl říct, že tvoje teze tím směřují pouze k určitým lidem.

Co se týče tebe samotného, přijde mi docela smutný, že zapneš steam jednou ročně. Tak či tak, utrpěla tím především tvoje zkušenost a potom bych se tu s ní až tolik neoháněl.

ZombieBot
15-05-12, 08:05
Musím souhlasit se stěračovým postem. To oslovení děcky by sis opravdu mohl odpustit.

Giussepe
15-05-12, 08:11
Já nechápu o čem mě chceš přesvědčovat. To, že makáš ve firmě která poskytuje internet, tě naučí poznat WH? Na to tě fakt nepotřebuju vidět osobně.

sILV3
15-05-12, 10:56
decka, probuh, i kdyz si ve svem mladem veku myslite ze jste pobrali dosti moudrosti, verte ze tomu tak neni a ze jsou preci jen zkusenejsi hraci jak Vy
pokud se nepletu, on se snazil s vama od zacatku slusne jednat, ale reakce nekterych adminu je opravdu detinska
sice mohl nektere veci rici mene nadnesene, ale nemeni to nic na tom ze admin by mel byt ten kdo je nad veci a slusne jedna



Príde mi to, ako keby si prišiel orodovať za hráča, ktorý je tvoj kámoš. Pretože keď už sí taký starý, múdry a skúsený harcovník, tak by si si o ňom nemyslel že on v téme "slušne jednal". To mi v tvojej správe bije najviac do očí.

Ďalej by som ti rád oznámil, že nie som neskúsené decko a mám toho za sebou už dosť v cs. Nemám však potrebu sa tým chváliť ako tvoj kamarát, je to iba hra ktorú hrám pre zábavu a do životopisu si ju nechystám písať.

Vybanoval som hráčov aj na ligách a prepáč, to že on si mrví cez NS a má steam, to je čo za vtip? Boli tam jasné Wall Looky a predstrely, nábehy na hráčov mal na istotu. Ani jeden náboj nevystrelil na prázdno. Tiež bola vtipná zmena hry, keď zistil, že ho spectujem. Stačilo si zmeniť nick a vo Wall lookoch veselo pokračoval. Liga od pubov sa v banovaní veľmi líši, v CW závisí od spolupráce cez VT a taktike, domyslíš si kam ide súper. Na pube hráš sám za seba, keď je to ešte k tomu mód je to o čosi zložitejšie, je tam viac faktorov ovplyvňujúcich hru.

A to, že zapínaš steam raz ročne... Chceš naznačiť, že zapínanie radšej NS ako steamu je teraz v móde? A tie tvoje silné vety typu "hral som to keď ste boli v plienkach, majte rešpekt" sú tiež dosť neprimerané k tvojmu veku. Keď píšeš o tom, ako by mal byť admin nad vecou, tiež by si mal prehodnotiť svoju "nadnesenosť" ako tvoj kolega.

pidda
15-05-12, 10:58
sterac: je to pouze k mladsim jedincum


Giussepe: spatne jsi pochopil, bylo mysleno na vek, jelikoz argumenty nekterych jsou pouze urazky

pidda
15-05-12, 11:08
silve: pletes se, toho cloveka neznam, je mi celkem jedno jestli mu ban zustane ci ne, myslim ze jsem dost jasne psal ze jsem si vybral nahodny unban ktery se resil a kde bylo po ruce demo. Ja pouze hodnotil praci tech kteri ho kontrolovali. Pokud jsi zkuseny hrac, koukni se znova pozorne, pust si k tomu klidne WH, at vidis co by udajne mel videt zabanovany hrac a pak sem znova napis zda-li mel, ci nemel.
Ohledne steamu, ano ano, pro me zbytecna aplikace, ktera bezi v tray. Driv jsem hraval pres steam kdyz jsem aktivne hraval, ale posledni dobou na to clovek pres praci a rodinu nema moc cas.

apach29
15-05-12, 12:23
pidda: Me pripada, ze by jsi se mel vice venovat vasemu nekomercnimu portalu, aby neupadl v zapomeni a nekritizovat praci zdejsich adminu jen tak pro zabavu.
Takovou kritiku si tu muze beztrestne dovolit jen par jedincu, kteri tu uz neco dokazali a odvedli za ty roky sveho pusobeni zde hodne prace ke zlepseni jak portalu samotneho, tak i zvyseni kvality komunity. K tve kritice veku nekterych adminu te budu muset asi trosku sesadit z piedestalu, ktery pod sebou tak vehementne a dosti arogantne stavis. Ja kdyz jsem ne zacal hrat CS, ale kdyz jsem zacal adminovat, tak ty jsi jeste nemel ani poneti, ze neco jako Counter Strike existuje.
Tak pokud sve posty zbavis sve neopodstatnene kritiky a urazek zdejsich jak useru, tak adminu, mohl by jsi byt jednou pro Kotelnu mozna prinosem. Ale takto te tu valna vetsina zdissuje a ty nakonec odejdes nasranej se slovy jako "low portal plny low hracu i adminu". Myslim, ze by jsi to nechtel a ani ja bych si tento konec pro tebe nepral.

pidda
15-05-12, 12:51
apach29: vzhledem k tomu, ze jsem CSko zadal hrat beta 1.1, tak pochybuji ze ho budes znat dele natoz delat admina od dob kdy jaho neznal :)
zacinali jsem v roce 1999/2000
je sice pekne ze jsi o par let starsi, ale zacatky CSka jsou od roku 1999 a ostra verze od konce roku 2000. V te dobe se rozjizdeli herny kde se schazela mladez (i ja) na lanparty :) (v lednu v roce 2002 vznikla kdysi oblibena herna Gamecity).

Nemyslim si ze by muj pristup byl arogantni nebo povyseny, spis se nikomu nelibi, ze nekdo poukazuje na chyby druhych.
V podstate porad tu resite me, ale koukal jsi na demo s udajnym WH? proto bylo to vlakno zalozeno, aby si nekdo zkontroloval svou praci. I ja jsem driv delal nejake unahlene bany, to asi kazdy, ale aspon jsem se pak omluvil, snazil se to resit, ale rozhodne jsem na nikoho neutocil.
Smysl tohoto tematu jste presmerovani na reseni me, pritom je o reseni neceho jineho.

vedouci venny
15-05-12, 13:20
Nemyslim si ze by muj pristup byl arogantni nebo povyseny, spis se nikomu nelibi, ze nekdo poukazuje na chyby druhych.
V podstate porad tu resite me.

Víš koukni se od kdy si členem a zamysli se jak se chovají lidé k někomu kdo si nakluše : 05-04-12 (možná už je čas na kritizování) a začně něco kritizovat takže nevím čemu se divíš lidé se netočí kolem někoho jako jsi ty oni se točí kolem mě

pidda
15-05-12, 13:47
venny: preferuji aktivitu ve hre nezli placat na foru..
krom toho.. registraci jsem mel jeste na starem foru

AnnoyingGreg
15-05-12, 14:17
O slušnosti toho žadatele se moc mluvit nedá. Asi to ranilo jeho ego, že si dovolil někdo zabanovat hráče jeho kalibru. Na tomhle foru mam taky jednu z mladších registrací. Na tom starem zase jednu z nejstarších, takže je úplně zcestný jak dlouho ma registračku. Stačí si prohlédnout počet hostů online. Piddo, je tu řada adminu kteří maji věk o deset a možná i dvacet let větší než ty. Rozhodně to z nich ale nedělá CS mistry a tak si myslim, že ty s tim věkem tady nic neobhájíš. Konec konců i třináctilej admin je schopnej ovládat herní sekci většího portálu(moje zkušenost z dob dětství) a nebo dobře rozpoznat cheat. Takže ten věk bych fakt asi nechal napokoji. Je tu celkem běžné, že jen málo adminů si vezme něco z toho co si napsal k srdci a mnohem raději tě budou chtít vystrnadit. Čest vyjímkám. Jsi nebezpečný a -šťouralů- tady už je taky pěkný počet. Nepochopí, že to je jen dobrá rada aby přehodnotili přístup k hráčům i když on sem naběhne stylem toho zabanovaného.

Zjistil jsem, že muj nick se ted sklonuje ve všech možných podobách a tak len for haters bych tu měl vzkaz: Vyjimečně vyměnte algoritmus a místo tdownu a následnýho přečtení/přeskočení mého příspěvku ho nejprve alespon zkuste přečíst a až potom paleček. Zachráníte tím les.
Dík

bones
15-05-12, 14:40
decka, nahodne jsem si vybral nejaky unban, abych koukl na kvality adminu..
konkretne tema:
http://csko.cz/forum/showthread.php?7006-Neopr%C3%A1vn%C4%9Bn%C3%BD-ban

Ahoj, vyber si nahodne stovky inych unbanov, kde je jasny wallhack a zatlieskaj adminom za dobre odvedenu pracu. Naco sa zaoberat banom pri ktorom zabanovany hrac nespolupracuje.

Kotel
20-05-12, 14:10
Ten hrac mi spamoval icq, ze chce unban a nedokazal pochopit, ze musi pockat, az tam admin da demo. Presvedcoval me tak dlouho, az mi doslo, ze neco ma. Nehraje na steamu prej proto, ze na serveru adminujou decka.

ParadoXX
22-05-12, 07:16
pidda,kdybys věděl,jak cs začínalo,neřikal bys kraviny jako cs 1.1 beta,protože nic takovýho nevyšlo nikdy.Když už,tak vyšla beta verze cska,kterou sem mimochodem hrál.Takže kdybych se tě teďka zeptal na ty mapy,co v ní byly a jak vypadaly,tak bys věděl hovno.Takže tu netvrď,že seš mistr světa,když o csku moc nevíš.Ano,je pravda,že ten ban lolpika byl neoprávněnej,protože sem se na něj teď podival a opravdu nemá wh.Za to se měl silve omluvit a ano začal komunikovat slušně.Ale to tě eště neospravedlňuje před tim,že třeba řikáš děcko i mně,protože pratřim mězi adminy taky.A to se mi nelíbí,protože bych ti moh pomalu dělat fotra,jasný?

Lynviy
22-05-12, 13:36
http://cs.wikipedia.org/wiki/Counter-Strike#Beta

Když uz jsme při těch betách.

slide
22-05-12, 22:08
Na niektorych temach sa tu da zasmiat ako sa hadate :)

Kazki
22-05-12, 23:08
pff co zasmiat.. sa s chutou ujebavat cele dni ake to tu su deticky ktore furt placu ;)