PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na JB



Hermesss
07-10-20, 22:10
Ahoj žádám o práva na JB , ani mi nejde o to abych mohl dávat bany spíše o to abych mohl promluvit i když nemám mik. Je tu spousta hráčů co moc neznají pravidla tak bych je vždy chtěl jen upozornit a poradit. Dále se tu hodně rozmohlo, že hráči mají speedhack a to mě docela dost štve, protože to se pak nedá hrát vůbec. Spousta hráčů mě zná a snažím se pomoct i když jsem měl v minulosti nějaké prohřešky doufám, že to přehlédnete. Co se týká pravidel tak je tak nějak znám i když samozřejmě když se občas zeptám tak každý admin řekne něco jiného :D. Ptám se adminů abych se zdokonaloval. Hlásím jen přes ! snad to není tak velký problém. Jak píšu nepotřebuji plné práva pokud by to šlo.

Něco o mě : Jmenuji se Vašek je mi 33 let , jsem ženatý mám dvě děti. Pracuji jako hlavní technik v jedné internetové firmě už 12 let. CS hraju asi tak cca 20 let, to to bylo jen obyč CS :D. Na kotelně hraju asi 4 roky. Teď nevím jestli jsem na něco zapoměl ale to mě kdyžtak upozorníte.
Steam ID je STEAM_0:0:200412831
Děkuji za vaše reakce Vašek (Pan Hermesss)

Bager258
08-10-20, 10:37
Ahoj, nevidím tu SID, môžeš to prihodiť? Ďakujem.

Hermesss
08-10-20, 17:48
Doplněno

Fast212
08-10-20, 18:54
Moment ty nemáš mik?

E: tak som zle pochopil tú prvú vetu. K žiadosti sa vyjadrím neskor.

Hermesss
08-10-20, 19:19
Fast 212 : Mám mik

Hermesss
12-10-20, 18:10
Tak děkuji že jste se vyjádřili.

Algorythm
12-10-20, 19:24
Dej tomu cas. Nektere zadosti se resi i nekolik mesicu tak bud trpelivy.

Latins
06-11-20, 19:47
Za mě NE - důvod (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=285492)

Hermesss
07-11-20, 20:01
Latins : aspoň děkuji za vyjádření , nevadí že nejsi pro chápu to. Ale co nechápu je , že když zavolám admina přes ! tak většinou nikdo nepřijde. Nebo přijde a nic se neděje. Já dostal ban k CT , dobře akceptuji to , asi jsem něco porušil , ale hraju skoro každý den večer a to co vidím tak nechápu. Admini si kolikrát dělají co chtějí a když někdo porušuje pravidla a je to kamarád admina tak se nic nestane. Chtěl jsem pomoct ve hře aby se dalo hrát a ne koukat jak se přihlásí někdo kdo ani neví jak se to hraje a pak jen všechny zabijí . Do toho spousta těch co mají speedhack atd. Chápu třeba i to že mě neznáte ale čekat na práva na admina třeba rok mi přijde nesmyslné , třeba to tak je i jinde a je to standart, ale je to zbytečně dlouhá doba. Vždyť práva může dostat kdokoliv a když toho bude zneužívat tak se mu seberou ne? Toť asi vše děkuji za přečtení

Fellow
10-11-20, 15:14
Za mňa určite nie. Poznám aj z iných serverov aj z jb ale znalosť módu je minimálna.

Grakon2702
10-11-20, 17:29
Vypadá to, že samotný mód, na který žádáš o práva, ještě pořádně neznáš, když jsi dostal ten ban. Navíc vyjadřování v chatlogu taky není úplně nejvhodnější, nevidím na fóru žádné hlášení, přes ! 43, přičemž některé jsou opakovaně. Za mne proti.

Samco
20-12-20, 16:50
Pod pomocou hráčom je zo strany žiadateľa pravdepodobne myslené ich pravidelné urážanie (viď. chatlog).

Nie