PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadam o unban za WH ktore som nemal



unwow
15-05-12, 12:08
Dostal som ban za WH ale nic som nemal nechapem ako my mozetedat ban ked sa mi trochu dari. Score mam nanic a vy mi date BAN. keby mam WH tak mam ine score. PROSIM DAJTE MI UNBAN NIC SOM NEMAL .


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem sILV3
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:2189640'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.103.52.161'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

ZEUS
15-05-12, 12:57
Počkej až sem Silve hodí demo, napíšu mu PMko.

unwow
15-05-12, 15:23
a ked nedoda do 1 dna ?
alebo vobec ?

kashpi
15-05-12, 15:25
má na to víc než jeden den :)

Trinidad
15-05-12, 15:45
Unwow dokym admin dodá Demo tak ty tu daj Screen o tvojej nevine
+ popíš niečo ako sa to stalo atď

ZEUS
15-05-12, 15:47
Screen se dá jakkoliv upravit, takže pro nás je to úplně zbytečný. Demo je nejdůležitější.

Trinidad
15-05-12, 16:01
No tak to demo a popis ako sa to stalo a tak...

unwow
15-05-12, 16:36
Prisel som na server zacali sme hrat a ked som mal dobre score povedali ze zavolaju admina. Zhorsilo sa mi score bol tam aj Silve. Potom som zbadal jednoho ako ide za krabice tak som rozbil krabice a zabil som ho este som dal jednoho na ktoreho som si pockal a zrazu ze permanentny ban za WH ale pritom som nic nemal.

ZEUS
15-05-12, 20:03
Fajn, to je tvoje verze, uvidíme co na to Silve

sILV3
15-05-12, 20:33
http://csko.cz/dema/upload/dir/ele.dem

Vopred sa ospravedlňujem za tento ban, lebo ani toto určite nie je wh. Je to isto pro hráč a ja to neviem rozoznať.

Trinidad
15-05-12, 22:11
Tak toto je fakt SILA tohto kotelna admin teamu . Prava sa dávajú len tak bez pohovoru atď. , a väčšina UNbanov je dokázaná a každý sa čuduje prečo sú servery plné cheaterov a ked dá admin BAN hneď je sťažnosť ... Trebalo by preriedit admin Team

slide
15-05-12, 22:45
Trinidad pokial si to nepochopil tak silve to myslel ironicky tak sa tu nerozkrikuj ... ten hrac mal WH... a este sa ide stazovat?

vedouci venny
15-05-12, 22:46
Tak toto je fakt SILA tohto kotelna admin teamu . Prava sa dávajú len tak bez pohovoru atď. , a väčšina UNbanov je dokázaná a každý sa čuduje prečo sú servery plné cheaterov a ked dá admin BAN hneď je sťažnosť ... Trebalo by preriedit admin Team

Tebe cením tvůj příspěvek je skoro tak prospěšný jako můj jenom já vím že ty si retard a tobě to ještě nedošlo


E: Jen tak podíval si se na to demo? Fakt je čistý? Ano ? Doopravdy? Ty borec?

Trinidad
15-05-12, 23:03
Tvoja vizitka...
Ale ten admin team by trebalo preriedit

slide
15-05-12, 23:10
Tvoja vizitka...
Ale ten admin team by trebalo preriedit

Mal by si sa ukludnit a ist spat lebo ti to lezie na mozog asi :)

Trinidad
15-05-12, 23:13
Sa nechcem vadit ale čo máš stale na mňa...

slide
15-05-12, 23:18
sa pozri co pises za blbosti ... obhajujes cheatera a zhadzujes admin team ...

Trinidad
15-05-12, 23:25
Nič take som nepovedal no Silveho príspevok má zarazil , a kde je napísané že zhadzujem Admin Team keď tu pomaly sú adminmi 12 ročný ... A ty čo majú skúsenosti idú preč kvôli neschopnosti ostatných

Kotel
15-05-12, 23:37
Ktery admin ma 12 let? Najdi mi 3 mladsi nez 18 (bez napovedy, vyjma jb). A vysvetli pojem : "väčšina UNbanov je dokázaná"

BiA Fz
16-05-12, 10:41
Prisel som na server zacali sme hrat a ked som mal dobre score povedali ze zavolaju admina. Zhorsilo sa mi score bol tam aj Silve. Potom som zbadal jednoho ako ide za krabice tak som rozbil krabice a zabil som ho este som dal jednoho na ktoreho som si pockal a zrazu ze permanentny ban za WH ale pritom som nic nemal.

Ty jsi natolik blbý, že se přiznáš, že to jsi ty na tom demu a myslíš si, že ti to projde...nemam slov, já myslim, že to vysvětluje každý tvůj příspěvek i pohyb na tom demu.
Dám ti ještě příležitost se omluvit, abys odtud neodešel obrazně řečeno s vlastníma pokakanýma spodkama na hlavě a pak to já nebo jiný z modu locknem.

sILV3
16-05-12, 10:45
Tak toto je fakt SILA tohto kotelna admin teamu . Prava sa dávajú len tak bez pohovoru atď. , a väčšina UNbanov je dokázaná a každý sa čuduje prečo sú servery plné cheaterov a ked dá admin BAN hneď je sťažnosť ... Trebalo by preriedit admin Team

Práve som spadol zo stoličky. By som si tipol, že človek, ktorý tu má 12 si ty.

:biggrin::rolleyes::thumbup::huh::taunt:

Kazki
16-05-12, 14:03
silve vazne... v tom ze treba preriedit admin team ma pravdu... ti super co tu boli sa vzdali prav ;)

DarkAspecT
16-05-12, 14:12
silve vazne... v tom ze treba preriedit admin team ma pravdu... ti super co tu boli sa vzdali prav ;)
Běž adminovat!!!!strašne tě tu chcem!!!!!!!

ZEUS
16-05-12, 14:16
silve vazne... v tom ze treba preriedit admin team ma pravdu... ti super co tu boli sa vzdali prav ;)

Admini odcházejí a zase přecházejí... takovej už je život.

sILV3
16-05-12, 14:52
silve vazne... v tom ze treba preriedit admin team ma pravdu... ti super co tu boli sa vzdali prav ;)

Nebuď sentimentálny. :rolleyes: Chlapec nevedel, čoho sa mal chytiť tak napísal prvú blbosť čo ho napadla. Mi to skôr príde, že sa tu opäť hromadí kopa konfliktných ľudí, ktorí iba kritizujú (a robia to s veľkým nadšením). Je naivné myslieť si, že niečo bude niekedy dokonalé. Miesto kritiky treba hľadať riešenia, už ma nebaví to stále opakovať.

Kotel
16-05-12, 20:51
silve vazne... v tom ze treba preriedit admin team ma pravdu... ti super co tu boli sa vzdali prav ;)
A koho chces vyhodit?

MARTiii
16-05-12, 22:15
A koho chces vyhodit?


vyhodil bych celej admin team, protoze nestoji za nic, vsichni maju malo rokov kolem 12+- a vcetne s odstoupivsimi adminy rozdali jen 27 000 banu za tech par malo roku :-D

ZEUS
17-05-12, 08:37
vyhodil bych celej admin team, protoze nestoji za nic, vsichni maju malo rokov kolem 12+- a vcetne s odstoupivsimi adminy rozdali jen 27 000 banu za tech par malo roku :-D

Dobre teda

unwow
17-05-12, 15:22
ja som fakt nemal sak aj na tom co napisal SILVE tam napisal ze nemam WH ja som vazne nic nemal

unwow
17-05-12, 15:27
prosim vazne dajte mi UNban...prepacte nepozeral som demo ale ak to je na fy_buzzkill mape som to ja a jak ne tak nesom....ale ziadne WH som nemal tak prosim UNBAN moc prosim...ja som nikdy nepodvadzal a nikdy nebudem

ParadoXX
17-05-12, 19:11
wh bez debat.Vůbec se s nim nebavte.Už ten první frag byl jasně vidět,co začal dělat,když ho viděl za tou zdí.

BiA Fz
17-05-12, 19:14
Dal sem mu možnost se omluvit, ale furt si mele svou. Stačilo teda a LOCK.