PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - JB



WhiteWolf
16-10-20, 02:48
Ciao[/FONT]

tímto bych chtěl podat žádost o práva na JB servery.

Něco málo o mě:
Jsem nějakej Milan a je mi 18 let, někde jsem studoval no, bydlím v Ostravě. Jelikož pracuju na vlastní živnost a v druhé práci mám krátký a dlouhý týden, tak mám poměrně dost času.

Proč bych se chtěl stát adminem na JB?
Všechen čas co hraju 1.6, tak trávím na vašich JB serverech a v poslední době se dost často stává, že u CT jsou nezkušení hráči nebo hráči, dementi, nebo lidi jako je playericek a teecko co si přišli zastřílet. Není to ovšem jen o nich, ale celkovém udržování pořádku a pomoci nezkušeným CT.
U T to většinou nebývá taková katastrofa, ale i tak se tam občas najde nějaký nezbedník.

Mám nějaké zkušenosti s cheatami?
Nevím jestli si někdo z Vás pamatuje portál Soe, který zanikl nebo Kevina s Káčkem, kteří tady taky nějakou dobu byli. Ale právě na onom portále jsem byl 2 roky člověk s nejvíce počtem banů, než zanikl a předtím asi půl roku obcházeč na gs a cheater zde (obdoba kdy jsem byl uplny dement) takže poznám snad vše, když jsem si to odzkoušel.


Hlášení na webu moc nemám, protože nemám čas a pomalý net, tak hlásim lidem se kterými nejsem proti srsti na steamu, momentálně hlavně Kotlovi, Burákovi, Operákovi a tak občas napíšu něco na doxbin pokud mě ten člověk sere a taky jsem párkrát kvůli mentalitě hráčů volal na policii a do bohnic.

Jsem svatoušek?
Určitě ne, nikdo z nás není, každý máme nějaké ty vulgarismy v chatlogu a já nejsem výjimka.
Dostal jsem u vás přes 40 banů.
Nic vážného, pár banů za cheating, nadávky, urážky a podobně, malé přestupky, ale tak chyby dělá každý :-)

Ingame
Nick: insanity
SID: dodám pak, z hlavy nevím, kdyztak je v par stiznostech na me
IP: tu najdeš asi na doxbinu, nevim
Steam profil: http://steamcommunity.com/id/insanitycze/ vac v goučku za cheating, to neva není to cs 1.6

Toť ode mne vše, předem všem děkuji za vyjádření. :)

WhiteWolf
16-10-20, 03:01
https://i.imgur.com/DyHzSSi.png

WhiteWolf
16-10-20, 03:04
Skúsime to. Treba však zo začiatku počítať s väčším dohľadom a s dlhšou adaptačnou dobou. Je to frajeros Milanos, zaručujem sa za něj

OK

Díky samco! <3 <3 Ale pockam na vyjadreni ostatnich

Fast212
16-10-20, 03:37
Ked je PRO samčo, tak čo riešime. Tiež PRO+ by sa to mohlo vyriešiť skor ako žiadosť od bresta...

Držím palečky

Britny
16-10-20, 05:31
Máš to opravdu moc krásně barevný, asi sis musel dát hodně záležet na tomto slohu, píšu ti jen proto, že ti chybí ještě moje krásná růžová :wub: a jinak taky zdravím, dřív než dá někdo lock :D

Nakladana Okurka
16-10-20, 10:23
Dostal jsem u vás přes 40 banů. Nic vážného, pár banů za cheating, nadávky, urážky a podobně...
Tohle pobavilo :D

Indian0
16-10-20, 15:31
:bye:


https://www.youtube.com/watch?v=rFc4WcL6gY8&ab_channel=OllieKeysRemixes

WhiteWolf
16-10-20, 16:44
Ked je PRO samčo, tak čo riešime. Tiež PRO+ by sa to mohlo vyriešiť skor ako žiadosť od bresta...

Držím palečky

Děkuji fastíku


Máš to opravdu moc krásně barevný, asi sis musel dát hodně záležet na tomto slohu, píšu ti jen proto, abych ti dala své PRO , jinak ještě ti chybí v žádosti moje krásná růžová :wub: a jinak taky zdravím, dřív než tě přijmou :D

Tak tou ružovoučkou ti ještě poděkuji, diky ti micinko~


Dostal jsem u vás přes 40 banů. Nic vážného, pár banů za cheating, nadávky, urážky a podobně...
Tohle pobavilo :D A za pobavení máš mé PRO++

Děkuji okurčik! <3


:bye:


https://www.youtube.com/watch?v=SVOuYquXuuc

Díky daddy indianos <3 Songu budu poslouchat u vánoční noci s rodinou

Leilloo
16-10-20, 19:03
Konečne schopný kandidát, tých 40 banov vieme prehliadnuť..

PRO

mirecc
17-10-20, 01:14
zlate

Grakon2702
17-10-20, 01:22
Splňuješ podmínky pro přijetí.

WhiteWolf
17-10-20, 09:28
Konečne schopný kandidát, tých 40 banov vieme prehliadnuť..

PRO

Díky, tak, každý zachybuje jednou, někdo dvakrát no a někdo 40x.



zlate

Ty jsi zlaťoučky uwu



Splňuješ podmínky pro přijetí.

Díky Lišáčku <3


Pro

Děkuji pane OwO

Kotel
17-10-20, 12:13
Pro

Folowed
17-10-20, 23:29
Splňuješ podmínky pro přijetí.

To si nechám zarámovat

Latins
17-10-20, 23:31
Respektuji vyjádření Samca a Kotla...

ANO!

WhiteWolf
17-10-20, 23:48
To si nechám zarámovat

Holt má v programu více kritérií než jen banlist a aktivitu, robotí LIŠKA jedna




Respektuji vyjádření Samca a Kotla...

ANO!

Děkuji Latínsku <3

hanba mi
18-10-20, 11:44
Vidim, ze tato ziadost ma vacsiu sancu na uspech ako ja sancu zprzdit Britny...jednoznacne PRO od OT JB admina

mirecc
18-10-20, 12:07
stačíí :D

Koprakek
18-10-20, 12:53
Čau, upřímně... byl bys velká konkurence zdejších ne-aktivních adminů a to si nemůžeme dovolit aby vyšlo na povrch. Tuto žádost tedy zavírám a nechám jí na pospas zapomnění... Díky každopádně za tvojí ochotu nám pomoci a přejí ti takových dosavadních úspěchu i nadále, uvidíme se na serveru.