PDA

Zobrazit normální verzi : CTF - Hlstats



svat
17-10-20, 01:30
Zdár,
kdysi tak 3 roky zpět bylo HLStats (https://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php) i přece na ctf, proč už to teď není?

Docela mi to chybí se předhánět s hráčema.. :D

Dík

Algorythm
17-10-20, 09:08
Hmm, to bych klidne dal i do navrhu. Osobne bych to take uvital nebot vetsina me aktivity ze zdrzuje bud na zombie nebo na ctf.

S!GNA!
22-10-20, 15:07
Dobrý den, taky bych to velice rád uvítal, na CTF hraji aktivně aspoň 3 roky a taky by mě zajímalo jak na tom kdo je, je to super motivace. Ale je pravda že to, že nefunguje /stats je i dobře, o to v tom slova smyslu že hráči pak tolik nekempí, nemění si stále nick když jim to nejde, a ti lepší pak často chodí pomoct slabším protože ví že se jim nic nezhorší, taky je méně kemperů s awp na westu. Nicméně rád bych to uvítal zpět, a jsem si jistý že i většina lidí se kterými se na CTF znám. Vím že hlavní admin na CTF je Plejer a ten je asi spíše rád že už stats nefungujou, a to kvůli dříve uvedeným důvodům, ale pokuď by to šlo rád bych viděl jeho vyjádření. A pak taky jestli to jde tak kde a jak založit žádost o znovu zprovoznění /stats na CTF. Děkuji S!GNA!. :happy:

plejerplejer
22-10-20, 21:01
Ahoj, nejprve jedna oprava. Nejsem hlavní admin na CTF. Jen se tam často vyskytuju. A ano, zpočátku jsem nebyl moc rád, že tam není rankstats, ale je to tak opravdu lepší. Hraje se tam víc FF, méně se kempí, další důvody jsi uvedl sám. Za mě bez ranku.

svat
22-10-20, 21:08
¨Méňě se kempí? :DDD Proto rozdáváš bany za camp.. jj logiko

plejerplejer
23-10-20, 15:45
Ale jdi, zase se ti vrátilo trauma z pravěku.....? Už jsi velký kluk, tak toho nechej, nebo budeš mít noční můry...:happy: A ano, kempí se podstatně méně.

S!GNA!
23-10-20, 16:45
Ano Plejere, přesně tak jsem to myslel.
Svate, kempení je o dost méně.
Nicméně rank bych uvítal.

Hauss
26-10-20, 07:23
Souhlasím s návrhem

AlexCZSK
27-10-20, 08:24
Hrám tam skoro každý deň minimálne jednu mapu a myslím si že by sa tam ten rank systém hodil:)