PDA

Zobrazit normální verzi : Nabídka pro Adminy a Ex adminy - snadný přivýdělek 100kč/h



S!GNA!
22-10-20, 15:38
Dobrý den páni Admini a Ex admini.

Mám pro jednoho z vás nabídku. (kdo dá dříve vědět je vybrán)

A to je 100kč/h - co potřebuju, jste vy a váš volný čas.

Teď vám trošku přiblížím o co by šlo: potřebuju vysvětlit a ukázat naprosto přesně vše kolem Dema a stím spojených věcí.

- natáčení (jak? co do konzole? atd...)
- uložení (kam? jak? atd...)
- stáhnutí (v jakém programu? atd...)
- nahrání na web (jak? kam? atd...)
- přehrání (jak? v čem? atd...)
- stopování, změna rychlosti, přetáčení atd...

Samozřejmě jsem si toho už dost načetl na fórech, tyto otázky jsou tam jen pro seznámení, na spoustu z nich samozřejmě znám odpověď. :happy:

Podmínky:

- mikrofon (funkční, jak jinak) :laughing1:
- discord, teamspeak
- 15+
- Povinnost mít zkušenost zde na Kotelně s Adminováním a admin menu (proto Admini a Ex admini)
- být vstřícný a nenaštvat se hned když něco napoprvé nepochopím
- trpělivost
- ochota
- vyznání se v tomto tématu
- spolehlivost (hlavně v komunikaci)

Pokuď máte vážný zájem, a splňujete výše uvedené podmínky neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu a to je: colombo.tom@seznam.cz

Za každou hodinu strávenou řešením této otázky, nabízím 100 kč (pokuď to bude třeba 1 hodina a 13 minut bude tam nějaký ten příplatek, opět dle domluvy a vašeho zapůsobení na mě) - v dnešní době každá koruna dobrá, forma platby domluvou (záleží jak vám to bude vyhovovat)

Den a čas - rád se přizpůsobím takže se určitě domluvíme.

No a na závěr bych chtěl poprosit a sdělení to co nejvíce Adminům a Ex adminům kdo má kontakty, a případné přesunutí tohoto příspěvku na správné místo. (nejsem si jistý jestli jsem to dal na správné vlákno)

Moc všem děkuji, a věřím že se ve vašich řadách někdo ochotný kdo si rád vydělá najde. :laughing1:

S!GNA!
22-10-20, 17:11
Prosím o lock příspěvku.

Moc děkuji FK Troy Since 2010 za ochotu a pohotovost, krásně vyvětleno a ukázáno, děkuji mnohokrát. :laughing1:

(už aby měl ty práva)