PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UnBan Lucky Strike .



Lucky Strike
15-05-12, 20:37
Ahoj
Jsem hrač který hraje csko hodne dlouho přibližne 7 let a na kotelne hraju 3 roky a nikdy jsem nic nemel...... vubec nevim pri jake situaci k banu dostlo tak prosím rovnou i o demo....k tomu že nemam steam hraval jsem pz za Neurotic-gaming dříve jsme byli asi 12 na pz a pote jsme se rozpadli ale pote se dali znovu dali dohromady ale ja mezi tím steam prodal a zacal jsem hrat jen rekreacne na ns servrech a už tak 3 roky hraju na kotelne vždy jsem mel s banama a adminama problem vždy než me poznali ale ted to nechapu Bezdak me už zna dlouho tak nevim proc tak najednou Ban po 7 mesících co hraju na MP nechapu........ No to je jedno proste prosím o Demo aspon..
Dekuju
Lucky Strike .



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 28312 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Lucky Strike .
[AMXBANS] Tvuj nick : Lucky Strike .
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 654400470
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 654400470
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 212.79.110.3
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 212.79.110.3
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : lol
[AMXBANS] Server : Kotelna - Mega pub | csko.cz ( de_dust4ever )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz

Bezdak
15-05-12, 20:50
http://csko.cz/dema/upload/dir/lucky_strike2.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/2v1jenom.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/wh_0.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/luck.dem

tyger103
15-05-12, 20:53
Na foru už tady o tobě dema byly,koukal jsem na tebe kolikrát i ve hře a podle mě si zapatý byl.Stačilo jen pochytit důkazy ^^^

ace
15-05-12, 21:04
Ked mas tolko nahraneho, tak aspon necum do stien.

Lucky Strike
15-05-12, 21:26
Pekna dema a ted mi rekni kde mam WH jestli mysliš v Dust4ever tak opravdu bych necekal když po nom nekdo strili k tomu dupe jak kralík že se schova za nejblisi bednu ;) nebo flesh hh hodi flesh beží za nim ja mam predmireno dostanu flesh tak strilim on mi v behne dostal hlavu ano to byl luck ;) dalsí knife vubec jsem ho nahore neslysel ;) jinak nevim kde by sis moch jeste myslet že mam wh :)

bones
15-05-12, 22:44
jasny wallhack, jasne predstrely, wall looky, mierenie cez steny vopred na hracov, presne o kazdom vies, tu je to bez debaty a recickami typu hram to 7 rokov a predal som steam tu nikoho neoklames

aj by som to vycasoval, ale som moc lenivy a asi je to aj zbytocne, staci si pustit prve a druhe demo

slide
15-05-12, 22:49
Ty kokos tý hrači su čím dalej tým vynaliezavejší... vy už neviete čo si máte vymysliet ?

Lucky Strike
16-05-12, 05:48
bones ty už si name parkrat take koukal tak proc si mi nedal ban ? a za to 2 demo jsem dostal už Unban tak nevím proc se resí..... slide jak myslíš vynalejzavějsí? jak vymyslet? ja pisu pravdu...

bones
16-05-12, 09:27
Mas velmi dobry prehlad kto na teba pozeral... ktovie preco :) http://screenshot.ultradownloads.com.br/Meme-Spiderpman_313711p.jpg




Ban som ti dat nemohol, lebo uz dlho nemam prava a neboli na to dokazy, teraz ich tu mas.

BiA Fz
16-05-12, 11:09
http://csko.cz/dema/upload/dir/lucky_strike2.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/2v1jenom.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/wh_0.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/luck.dem

Dobrá práce!!
Už jsem dával ban v tom starém vlákně, když jsem měl k dispozici druhé a třetí demo, ale nechal sem se zviklat a hlavně sem se bál, že by žádost o unban prošla- na tom třetím a čtvrtém demu podle mě nic není, na tom druhém demu jsou časy co by TEORETICKY MOHLY být náhody (proto jsem nenechal ten ban), ale to první demo (po kterém přišel Bezďákův ban) je už výmluvné dost.

To jak kouká za krabice a za rohy jen když tam někdo je a vždycky když tam nikdo není tak se koukne pozdě a schytal by to... dobrý pokus ale na každého cheatera jednou dojde. Ještě jednou, gj Bezďáku. :-)

Lucky Strike
16-05-12, 13:26
Ok je to vase rozhodnutí a ja se s tím asi budu muset smířit..... Ale chci se zeptat proc mi davate ban po 3 letech ? co mam na kotelne nahrane to mi nak hlava nebere. ale take nevím jak bych moch vam dokazat že Wh opravdu nemam.... myslel jsem že me Admini znate a víte že ja to nepotrebuju.... a jeste vas chci poprasit prosím kouknete na ty dema aspon 3 krat a zaposlouchejte se do toho de slyset každe dupnutí co hraci udelaj a pochopíte.... a kouknete na svoji hru a uvidte že se take casto kounete nekam a on tam je...a jeste si vsimnete jedne veci proc bych mel zapnuto když vím že na me kouka vetsina adminu po mích zkušensotech kdy me jeste varovaly pred tim abych si dal na ne bacha a jeste kouknu do spectu a vidím že kouka a necekane me napadne že nejspise kouka na me on a dalsich 7 hracu co jsou mrtví tak kdybych neco mel tak to radeji vypnu než abych dostal ban mam mozek ne moc velkej a ucinej ale trosicku ho obcas použiju... a prosím kouknete jeste na to
Lucky Strike

Bezdak
16-05-12, 13:42
demo 2v1jenom 13:48 týpek hází flesh kterej neni slyšet (nedotkl se stěny) a ty se stejně otočíš

Kotel
16-05-12, 18:46
Normalni hrac kdyz bezi, tak se kouka tam, odkud muze nekdo vybehnout a ne do zdi, za kterou nekdo bezi. Jinde jsi ban nedostal?

Lucky Strike
16-05-12, 19:28
Ahoj Kotle
možna se ted trochu strapnim ale nevim jak to myslis? a kde myslis jinde ?

Lucky Strike
16-05-12, 19:50
Bazdak Koukal jsem se na to 2v1 jestli sparvne v infernu tocene.... ten flesh tam o to mlatil jak hulvat k tomu rozbehnutí ct myslím že vedle me byl HT ktery by se nezastavoval tak trosicku mi doslo že nejspise T jdou pres banan rush tak stahnout a cekat...... ale moc už si to nevibavuju a nevim jestli myslis tu situaci na bananu.... protože jinde flesh nak tak na me neletel

d3r0v4c
16-05-12, 19:52
I já se přikláním k tomu že WH tam je. Demo "2v1jenom" od času 8:54 až do tvé smrti mi přijde dostatečně průkazné. A když budem pokračovat dále v tom demu tak je tam víc materiálu :)

Lucky Strike
17-05-12, 07:04
derovac napriklad ? jakeho materialu

AlternativníPravda
17-05-12, 08:22
Materiálu o tom že máš wh ?? To máš v hlavně seno ?

d3r0v4c
17-05-12, 09:18
Koukni se od toho času co sem psal a asi na další 2 kola víc sem nepotřeboval. Hned ze začátku kola běžíš středem s nožem a vytáhneš zbran až když náhodou se hráč za zdí pohne že by tě mohl vidět ale nevylezl a tak si na něj šel na jistotu za roh, pak si se dál díval na T na jistotu přez zed o každým si věděl. V dalším kole si běžel na jistotu banánem ani ses nijak nerozhlížel a opět si mířil na ně. Další kola opět banánem jenže ted už tam někdo byl takže opatrně s granátama a v klidu si na něj namířit přez zed. Toto bohatě stačí nehodlám ti tady popisovat každej centimetr tvýho pohybu. WH si podle dema měl tím to pro mě končí.

Lucky Strike
17-05-12, 15:16
Bones no tak to tu mam brecet jak 7 letý harant že ste mi dali ban jo jsem nasranej ale s takovejch vecí už jsem vyrost ale i mi to lichotí a zase když si to tak vemu je plno serveru kde se da hrat .... a že mi neveris no to mi je ukradene co ja si pamatuju tak jsem ti docela dobre nakladal.... ale jestli ti aspon mohlo neco dojít proc bych si tu kupoval VIP ? jak kkt myslis abych behal s WH ? ty me soudis jak 9 lete decko pritom mam nahrano 2krat tolik co ty :) derovac koukal jsem na ty dema 4 krat a proste takova je moje hra a je to hra bez Wh to mi ver......Bones dobře si tam dal tu vetu :) to ses ukazal :)

bones
17-05-12, 15:47
Ty aj ked naburas auto, budes tvrdit, ze to tak bolo uz od vyroby. To nema cenu s tebou vobec komunikovat, hram to o 5 rokov dlhsie nez ty, ale to sem netahaj, diskusia je o tvojom wallhacku.
Velmi ma mrzi, ze som netocil demo, ked som sa na dust4ever schoval na T spawne za krabicu a ty si ma dal s krasnym predstrelom (ano, ani raz si sa tam predtym neotocil, ked som ta sledoval), uz len na zaklade toho viem, ze na 100% mas wallhack a mozes si hovorit co chces, mas tu jasne dokazy.

Napisalo ti tu 8 ludi, ze demo nie je ciste.

tyger103
17-05-12, 17:05
Bones nemůžeš to takhle brát.Vzhledem k tomu,že většina z nás nemá na CS nahráno víc jak 7 let,tak určitě nejsme tak dobří v posuzování WH.Dema jsou samozřejmě čistá a do stěn kouká přece každý lepší hráč.Díky tomuto tématu jsem našel opravdového čarovného hráče,Lucky ted zcela vážně...jsi zkušený hráč a řekl bych best na kotelně,v posuzování Wh jsi nej,tak co si napsat žádost o práva,aby se tu konečně banovalo spravdelivě?Já doufám že mě ani ostatní nezklameš. :cray:

Lucky Strike
17-05-12, 19:31
tyger103 ja sem nic takoveho nenapsal a ani jsem to nemel na mysli tady jsou dobri admini a ja s vami problem nemam jen ted to wh ktere nemam ale zase vas chci poprosit opravdu koukntete na ty dema na vsechny a ono vas to presvedci o opaku....

d3r0v4c
17-05-12, 19:54
Předem ti říkám že mě o opaku nepřesvědčí nikdo a stojím si za tím co sem psal dřív to WH tam je. A můžeš se třeba točit na hlavě.

Kazki
19-05-12, 23:12
no tak je tu dost schopnych adminov aby rozoznalo WH od skillu... a ak si unBAN nedostal za taku dlhu dobu, tak to ho uz nedostanes :)

d3r0v4c
24-05-12, 10:36
Nic se tu už neřeší tak to někdo uzavřete. UB se nekoná.