PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 4.11. ] egotron --> Latins



Dan
01-11-20, 16:38
Vypis z konzole:



Detaily banu


Hráč
dan


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:90667726


IP adresa
91.127.187.128


Udělen
01-11-2020 - 15:09


Délka BANu
4320minut


Vyprší
04-11-2020 - 15:09


Důvod
Vulgarita + Historie


BAN dal Admin
Latins. (Latins)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)







Poznamka:





dan- dostal som ban na jb 6 dovod- napisal som kamosovi drz picu akurat jeden admin sa do toho zacal motat asi si myslel ze svet sa mota okolo neho a hned sa ma pytal ze na koho to bolo, neviem ze ci mu musim odpovedat ked som nic nespravil akurat som napisal kamosovi drz picu to je vsetko, poprosil by som o unb dakujem
[/indent]

do poznamky som nechcel dat tu konzolu pardon

Latins
01-11-20, 17:07
Zdravím,
tvé chování mi nepřipadá slušné a proto jsem tě potrestal. Konkrétně si porušil 3. serverové pravidlo.

E//: Z mé strany žádné zkrácení trestu určitě nebude. Nemáš ani aktuální informace ohledně tvého banu. Ban jsem ti prodloužil hned po udělení trestu z důvodu, že si byl již trestán za stejnou věc už v minulosti. Mimochodem, trest byl udělen za velmi špatná chatlog, který zde hráč má.

Co se týče tvých zpráv, které mi píšeš do SZ. Jestli si myslíš, že zneužívám svou pravomoc jakožto server admin, podej novou stížnost zde na forum.

Dan
01-11-20, 17:11
myslim si že za slovo drz picu co si pisu s kamose tak ban na 1 den je celkem hrot, prosim o skratenie dik

myslim is že každy raz v hre nadaval, drž piču som tebe nenapisal neviem že či si sa rozplakal že ti neodpisujem ale prečo by som ti mal odpisovat? nemusim ti odpisovat vobec z mojho pohladu som dostal ban preto lebo som ti neodpisal a ty si si povedal prečo mi neodpoveda ked som admin a ešte k tomu čo tam pišeš ano je pravda že zneuzivas svoje prava furt ked si tčko davaš do toho mikrofonu svoje trapne vtipy (:, plus v tvojom binde co mas mas tiez nadavku /:

Grakon2702
01-11-20, 19:23
Chatlog je katastrofální. Souhlasím s banem i s jeho délkou.

Pelargos
04-11-20, 17:16
Vypršal.

Grakon2702
04-11-20, 17:52
Žádost vyřešena. Lock.