PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o vracení práv na dust2 - PRIJATÝ (vrátené práva)



rEJKAc
02-11-20, 11:16
Ahoj všem:

Takže o co jde :

Měl jsem tu práva, však mi byli odebrané, důvod byl ten že můj Syn, hrával csko na Mojem PC , kde hrával na TTT a dělal tam udajně bordel protože byl opravdu malý a té hře nerozumněl takže nevěděl jak se to hraje, kvůli tomu byla práva odebrané a napsané že jsem poskytoval učet druhé osobě,,,, dejme tomu může se to tahle brát, měl jsem si to pohlídat no ale nevěděl jsem že když bude hrát že se mi odeberou práva ale to už je jedno, Teď se chci zeptat právě na celou tuhle věc . NÍŽE


Mám stabilně svůj PC , Syn má svůj PC takže přístup na můj PC nemá, steam a veškeré věci má svoje na svém PC
Chtěl bych požádat o práva aby mi byly zpětně vracené pokud by to bylo možné rád bych dělal Admina, jsem pořád aktivní na vašem serveru myslím si že jsem dal i pár hlášeni , Pelargos... rád bych vám pomáhal pokud by v tom nebyl velký problém mám zkušenosti se vším kolem takže by mě nikdo nemusel vysvětlovat co a jak, všechno vím takže jestli by jste měli zájem byl bych moc rád pokud bych se k vám mohl zase vrátit pokud v tom vidíte problém tak to plně respektuji jen říkám jak to je můžete mít mojí Stoprocentní Důvěru že to je tak jak píšu . tak se prosím zkuste poradit a dejte mi prosím vědět Děkují. všem

Koprakek
02-11-20, 17:10
prečo nie

anakin_pok
02-11-20, 17:13
Ani já bych nebyl proti.

rEJKAc
03-11-20, 07:47
Děkují

Bager258
03-11-20, 11:29
kludne mu to nahodte, co mal prava neboli s nim problemy

hanba mi
03-11-20, 20:22
plny suhlas s kolegami...

rEJKAc
04-11-20, 07:49
plny suhlas s kolegami...

Děkují


kludne mu to nahodte, co mal prava neboli s nim problemy

Děkují

F4Ke :-**
04-11-20, 21:02
Som za.

Revan
05-11-20, 19:08
Za klan neaktívnych atmynov dávam pro.

rEJKAc
06-11-20, 19:34
Děkují všem, otázka ? mohl by mi to někdo nahodit, abych mohl fungovat.

Koprakek
07-11-20, 08:54
Samco je na dvouleté dovolené , ať jsi sebevíc dobrý kandidát, budeš muset počkat,hh

Bager258
07-11-20, 10:08
Samco je na dvouleté dovolené , ať jsi sebevíc dobrý kandidát, budeš muset počkat,hh

napásal som mu na fb, toto bola odpoved
ahoj, registrujem to

Indian0
09-11-20, 22:33
Samco je na dvouleté dovolené , ať jsi sebevíc dobrý kandidát, budeš muset počkat,hh

Tak ako všetci :).

Pro.

Revan
09-11-20, 23:57
Je to retardované. Namiesto čakania 30000 mesiacov na pro či proti od náboru sa už dávno mohli zaviesť "pohovory" cez TSko a testy skrz demá. Takto sa tu na tie práva každý môže tak vyprdnúť.

Aby som nebol úplne od veci, tak ľudia čo už v AT boli by to mohli mať aspoň vyriešené rýchlejšie. Motivácia padá každým dňom + ešte keď to je ancient hra ++ je to overený človek.

Bager258
10-11-20, 00:16
Je to retardované. Namiesto čakania 30000 mesiacov na pro či proti od náboru sa už dávno mohli zaviesť "pohovory" cez TSko a testy skrz demá. Takto sa tu na tie práva každý môže tak vyprdnúť.

Aby som nebol úplne od veci, tak ľudia čo už v AT boli by to mohli mať aspoň vyriešené rýchlejšie. Motivácia padá každým dňom + ešte keď to je ancient hra ++ je to overený človek.

Overený, neovereny stale to tu bude ešte aspoň mesiac si myslím :slap: :wall:

A to mu to mohol nahodit hneď ako to videl...

Samco
17-11-20, 11:19
Revan, Bager: Nerozumiem, prečo tu šírite nepravdivé tvrdenia. Každý, kto tu mal práva a boli mu odobrané na vlastnú žiadosť, resp. pre neaktivitu, tak ich má nahodené obratom naspäť, toto je ale iná situácia, keďže tu problémy boli, inak by sa práva vtedy neodoberali (t.j. pred 1,5 rokom).

Nasledovná problematika: Nakoľko bol v hre Rejkáčov synátor, nemohli byť obsluhované hlásenia priamo na servery, kde vtedy bol napojený (banovanie cheaterov, vyhadzovanie obchádzačov). Hráči na to poukazovali, že je admin priamo na serveri a nič nerobí, aby zamedzil týmto kaziteľom. Ešte väčším problémom bolo vtedy opakované porušovanie pravidiel na TTT, kde okrem toho vtedy obdržal 8 banov (a to v čase riešenia žiadosti o práva + počas adminovania). Vtedy bol niekoľkokrát upozornený, aby zamedzil prístupu druhej osoby na svoj účet, no bohužiaľ nestalo sa.

Na základe týchto vecí, ktoré sa odohrali môžeme teraz pokračovať v diskusii či udeliť druhú šancu a vrátiť alebo nevrátiť práva.

SuperMario
17-11-20, 11:34
7-8 pro, 0 adminu proti. Myslim, ze admini vedeli, co se odehralo. Dalsi diskuze je zbytecny natahovani delky zadosti.

hanba mi
17-11-20, 13:10
Revan, Bager: Nerozumiem, prečo tu šírite nepravdivé tvrdenia. Každý, kto tu mal práva a boli mu odobrané na vlastnú žiadosť, resp. pre neaktivitu, tak ich má nahodené obratom naspäť, toto je ale iná situácia, keďže tu problémy boli, inak by sa práva vtedy neodoberali (t.j. pred 1,5 rokom).

Nasledovná problematika: Nakoľko bol v hre Rejkáčov synátor, nemohli byť obsluhované hlásenia priamo na servery, kde vtedy bol napojený (banovanie cheaterov, vyhadzovanie obchádzačov). Hráči na to poukazovali, že je admin priamo na servery a nič nerobí, aby zamedzil týmto kaziteľom. Ešte väčším problémom bolo vtedy opakované porušovanie pravidiel na TTT, kde okrem toho vtedy obdržal 8 banov (a to v čase riešenia žiadosti o práva + počas adminovania). Vtedy bol niekoľkokrát upozornený, aby zamedzil prístupu druhej osoby na svoj účet, no bohužiaľ nestalo sa.

Na základe týchto vecí, ktoré sa odohrali môžeme teraz pokračovať v diskusii či udeliť druhú šancu a vrátiť alebo nevrátiť práva.

Samiku, myslim, ze to, aby nedoslo k podobnej situacii rejo napravil tym, ze xalanovi zaobstaral samostatny pristup, tak by si mohol "pustit" perie...ja som stale PRE...

Britny
17-11-20, 21:28
Já jsem ještě Samcovi napsala, že když dnes dělal ty práva, aby mu to nahodil a neoddaloval to zbytečně. Klidně napíšu, to co jsem mu napsala - Jako každý věděl co se tehdy dělo, aji já jsem ti to tehdy několikrát psala. No ted se omluvil, zajistil si to všechno, jak psal. Nic nepopíral. Jako admin (když tam nebyl syn) špatný nebyl, tak bych to zbytečně neoddalovala PRO.

rEJKAc
18-11-20, 19:26
Děkují všem za vyjádření a podporu moc si toho vážím jste super, ano postaral jsem se o to aby se to už neopakovalo, Ale pokud S tím SAMCO máš problém, nebo cítíš že by jsi mě ty práva neměl vracet, tak v pořádku. nic se neděje. hlavu si s tím lámat nemusíš. Já jen chtěl pomoct. to je všechno. Každopádně děkují i tobě za vyjádření. Pokud bys byl PRO byl bych moc rád , pokud jsi proti tak je to také v pořádku.

Nakladana Okurka
18-11-20, 22:49
Jak se vůbec dá hledat rozdíl v tom, když neaktivní admin přijde o práva a když přijde o práva člověk, který pouští na počítač dítě?
Respektive, jak muže být víc “čau, budu aktivní”, oproti “pořídil sem synovi vlastní ntb/PC”, chtěl bych zpět práva?
Trošku mi zůstává rozum stát nad tím, jak kdysi neaktivní admini mají větší možnost získat práva. A větší než ty, který pustili svoje děti na svuj steam :D sorry.. tady mělo dojít k přijetí dřív, než zadosti neaktivnich adminu

Revan
19-11-20, 17:15
Nemám rád prístup typu "boli tu problémy, tak sa vyjadrite znovu s týmto faktom". Namiesto toho aby nábor alebo kľudne aj nejaký admin rejkáča + jeho syna odskúšali štýlom, že sa naraz pripoja niekam na server alebo TSko aby sa zistilo či rejkáčove tvrdenie je pravdivé, tak sa tu bude radšej o pol roka naťahovať žiadosť. Samozrejme nezistí sa tým či mladý má prístup na rejkáčov PC alebo nie (tam už ide o dôveru, ktorú tu očividne má viz. všetky PRO).


Jo a čím skorej sa toto vyrieši tým lepšie. Ja mám aktuálne 5 minútovú aktivitu celkovo na serveroch aj fórku a pomoc by sa hodila od niekoho, kto mi dúfam nebude dvíhať tlak hádaním sa či je niekto zapatý alebo nie.

Troppe
03-12-20, 12:31
Ahoj, jsem pro.

Samco
06-12-20, 21:33
Práva vrátené.


Nemám rád prístup typu "boli tu problémy, tak sa vyjadrite znovu s týmto faktom". Namiesto toho aby nábor alebo kľudne aj nejaký admin rejkáča + jeho syna odskúšali štýlom, že sa naraz pripoja niekam na server alebo TSko aby sa zistilo či rejkáčove tvrdenie je pravdivé, tak sa tu bude radšej o pol roka naťahovať žiadosť. Samozrejme nezistí sa tým či mladý má prístup na rejkáčov PC alebo nie (tam už ide o dôveru, ktorú tu očividne má viz. všetky PRO).

Tomuto nerozumiem, teraz upodozrievaný nie je a je mu daná dôvera, keďže tie práva dostáva naspäť. Vtedy to bolo ale preukázateľné.



Jo a čím skorej sa toto vyrieši tým lepšie. Ja mám aktuálne 5 minútovú aktivitu celkovo na serveroch aj fórku a pomoc by sa hodila od niekoho, kto mi dúfam nebude dvíhať tlak hádaním sa či je niekto zapatý alebo nie.

A netreba sa stresovať, neadminuješ tu len ty sám. :-)