PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 16.11. ] MargooSK --> Koprakek



MargooSK
06-11-20, 22:16
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 285495)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 11 hodin, 29 minut a 45 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Spam'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ..#peace#. Mum�k Marg�. >
[AMXBANS] Tvuj nick: .#peace#. MumĂk MargĂł.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:210497387
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:210497387
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.244.255.84
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.255.84
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravim. Rovno k veci. Sice je to 2. co som spammoval a zabanoval ma ´´admin´´ Koprakek, ale nemyslim si ze by som mal dostat ban na 14 dni za spam. Takze ziadam aspon o skratenie banu, kedze to je fakt chytene na hlavu takyto dlhy ban :)

Koprakek
06-11-20, 22:20
Tak ještě jednou, minulý ban jsi byl minimálně 5x napomenut že v tomto nemáš pokračovat... následně jsi dostal ban, přišel jsi pro UB s omluvou a větou že už se to nebude opakovat.. v průběhu par dní co jsem chatlog kontroloval jsi v tom nadále pokračoval.. dnes jsem tě upozornil znovu, na 2 minuty jsi přestal, jen co jsem odešel jsi zase pokračoval... nechápu tedy smysl tvého přemýšlení.. a poté mi tady v chatboxu začneš říkat jak jsem hloupý člověk s nízkým IQ, co nemá mít práva na JB.. Tu hlavu tam nemáš jen proto aby ti nepršelo do krku, zkus jí i trochu používat.

Latins
06-11-20, 22:21
Zdravím,
určitě jsem za zkrácení banu při maximální délce 3 dnů.

Hráč má v historii jenom 2 podobné tresty. Nevidím zde důvod udělení tak přísného a výjimečného banu.

MargooSK
06-11-20, 22:22
Latins ďakujem...

mirecc
06-11-20, 22:23
14 dní za spam nwm, pre skrátenie

MargooSK
06-11-20, 22:30
Ďakuje Mirec :) Neviem čo proti mne má, ale kvôli tomu že ma nemá v láske nemusí mi dávať kvôli tomu takéto dlhé bany.

Britny
06-11-20, 22:46
Já jsem za zkrácení na týden a to z důvodů:

- Koprovi něco slíbil a nesplnil to + nikde žádná omluva
- byl několikrát napomenut a opět žádný výsledek
- ban je daný z webu, takže je na celou kotelnu a 14 dní se mi zdá trošku delší doba
- a ještě jako podmínka, pokud by mu byl ban zkrácen, na jakoukoliv dobu, tak aby si kompletně odbindoval všechno co tam má, protože já na to koukala a ten log byl děsný, co tam neustále házel za blbosti, každou chvilku a pořád toho smajlíka
- jestli by na tuto podmínku přistoupil a pak ji nedodržel, tak jsem za vrácení banu na 14 dní, bez možnosti už zkrácení

Určitě ale nechci, aby odešel jen tak bez potrestání, už podle toho co jsem četla v chatu.

Grakon2702
06-11-20, 22:55
Souhlasím s Britny.

Nakladana Okurka
06-11-20, 23:12
Já v tomhle stojím za Koprem. Podmínky, podmínky, podmínky. Když nebudeš dělat tohle, dostaneš UB. Takhle funguju i já, pokud vím, ze sem s hráčem neměl žádný problémy v oblasti věci, za kterou dostal ban, stačí, ze mi napíše pmku a i bez žádosti o UB ten UB dam.
Ale tady už hráč byl upozorněn nejen ve hře ale i banem. Marga trochu znám, nic proti němu nemam, 14 dni je asi moc, ale uvědomte si, ze to je Kopruv ban, kde si pak dotyčný hraci nebudou vytírat prdel s vama, kteří ste tak strašně udivení délkou banu, ale banujicim adminem.
Priste se na to Tome můžeš klidně vybodnout, pochopení se tu stejně nedockas :D

E: ten ban nebude jen za spam, ale za dělání z admina dementa

anakin_pok
07-11-20, 15:02
Já v tomhle stojím za Koprem. Podmínky, podmínky, podmínky. Když nebudeš dělat tohle, dostaneš UB. Takhle funguju i já, pokud vím, ze sem s hráčem neměl žádný problémy v oblasti věci, za kterou dostal ban, stačí, ze mi napíše pmku a i bez žádosti o UB ten UB dam.
Ale tady už hráč byl upozorněn nejen ve hře ale i banem. Marga trochu znám, nic proti němu nemam, 14 dni je asi moc, ale uvědomte si, ze to je Kopruv ban, kde si pak dotyčný hraci nebudou vytírat prdel s vama, kteří ste tak strašně udivení délkou banu, ale banujicim adminem.
Priste se na to Tome můžeš klidně vybodnout, pochopení se tu stejně nedockas :D

E: ten ban nebude jen za spam, ale za dělání z admina dementa

Souhlasím, taky bych mu nezkracoval. Neumí se poučit, musí být potrestán.

MargooSK
07-11-20, 19:03
Souhlasím, taky bych mu nezkracoval. Neumí se poučit, musí být potrestán.

Dobre, musím byť potrestaný ale nie banom na 2 týždne :)

hanba mi
08-11-20, 13:25
a preco by nie??? Prvy ban nestacil, prisiel druhy ban a ty sa tu rozculujes??? Ked sme ti v prvom vysvetlili, ze to, co robis je nespravne, ty to zopakujes a cakas, ze opat dostanes len par hodin??? Ako neviem, ci nechapes zmysel banu alebo si z nas robis kozy, ale asi bude problem medzi klavesnicou a stolickou na ktorej sedis...myslim, ze do tretice to bude uz v radoch mesiacov...
Kopr, prcni mu tam 5 dni a xalan nech sucha nohami a napise jedno velke DAKUJEM...

Grakon2702
10-11-20, 15:40
Pět lidí pro zkrácení, tři za ponechání banu (včetně banujícího admina). Chtěl by se ještě někdo vyjádřit?

Ales
10-11-20, 18:26
Já v tomhle stojím za Koprem. Podmínky, podmínky, podmínky. Když nebudeš dělat tohle, dostaneš UB. Takhle funguju i já, pokud vím, ze sem s hráčem neměl žádný problémy v oblasti věci, za kterou dostal ban, stačí, ze mi napíše pmku a i bez žádosti o UB ten UB dam.
Ale tady už hráč byl upozorněn nejen ve hře ale i banem. Marga trochu znám, nic proti němu nemam, 14 dni je asi moc, ale uvědomte si, ze to je Kopruv ban, kde si pak dotyčný hraci nebudou vytírat prdel s vama, kteří ste tak strašně udivení délkou banu, ale banujicim adminem.
Priste se na to Tome můžeš klidně vybodnout, pochopení se tu stejně nedockas :D

E: ten ban nebude jen za spam, ale za dělání z admina dementa

Taky souhlasím s tímto názorem ! ! !

Indian0
10-11-20, 18:42
Skrátenie pod podmienkou, že ak to spravíš najbližšie, ban bude dvojnásobný. Takto by mohol byť vlk sýty a ovca celá a bude to tu pekne čierne na bielom.

MargooSK
13-11-20, 22:15
Ako vidím, moja žiadosť sa presunula do koša? alebo ako to je? :D

Grakon2702
14-11-20, 03:12
Šest lidí je pro zkrácení a čtyři jsou pro ponechání banu. Víc lidí už se asi nevyjádří. V žádostech s velkou pluralitou názorů by se mělo přistupovat k většině. Teď záleží vyloženě jen na Koprovi, jak se k situaci postaví. Je to jeho ban a jako mód i rozhoduje za uzavření žádosti.

mirecc
14-11-20, 08:58
Víc lidí už se asi nevyjádří. V žádostech s velkou pluralitou názorů by se mělo přistupovat k většině.

tak na čo sa čaká? kým vyprší ten ban?

Grakon2702
14-11-20, 09:01
tak na čo sa čaká? kým vyprší ten ban?

Odpověď najdeš ve zbylé části mého přechozího příspěvku.

Latins
14-11-20, 09:26
tak na čo sa čaká? kým vyprší ten ban?

Já ti odpovím na tvou velmi záludnou otázku :happy:

Takticky se vyčkává, až uplyne co nejdelší doba od banu.

Fast212
14-11-20, 10:04
Som pre skrátenie na týždeň, čiže momentálne pre úplný UB. Dôvody sa mi písať nechce keby je to potrebné neskôr editnem

mirecc
14-11-20, 10:05
Odpověď najdeš ve zbylé části mého přechozího příspěvku.

veď ale to je nelogické n? keď sa teraz nevyjadrí ešte 5 dní tak toto celé, celá tá žiadosť o UB nemá zmysel a ako si písal väčšina je pre "skrátenie" ja si myslím že to už je chyba admina že sa k tomu nevyjadril vyše týždňa :d

Grakon2702
14-11-20, 11:24
veď ale to je nelogické n? keď sa teraz nevyjadrí ešte 5 dní tak toto celé, celá tá žiadosť o UB nemá zmysel a ako si písal väčšina je pre "skrátenie" ja si myslím že to už je chyba admina že sa k tomu nevyjadril vyše týždňa :d

Kopr o tomhle threadu ví. Jsem si jistý, že si určitě najde čas a postne sem své konečné rozhodnutí s tím, že žádost rovnou i uzavře, ať už bude jeho rozhodnutí jakékoliv.

mirecc
14-11-20, 11:59
šaškáreň

Nakladana Okurka
14-11-20, 12:22
šaškáreň

Jestli pak ty jeho spamy budeš řešit ty a Kopr se na to bude moct vysrat tak proč ne. Očividně ste nepochopili můj první post.

e: tak to beru :D

mirecc
14-11-20, 12:30
Jestli pak ty jeho spamy budeš řešit ty a Kopr se na to bude moct vysrat tak proč ne. Očividně ste nepochopili můj první post.

:D lenže ja som nenarážal na ten ban

Latins
14-11-20, 13:08
Rád bych věděl, jak moc velký je rozdíl mezi trestem za "Demence po banu, provokace, spam" a za čistý "spam"...

Děkuji Vám za odpověď.

Madrfakr
14-11-20, 13:33
Dostal spoustu napomenutí a ještě dělá blbečka z admina. Ban zaslouženě.

Britny
14-11-20, 13:41
To, že dělá blbečka z admina se mi taky nelíbí, ale už má ten ban víc jak týden, tak mu dej normálně UB a at si prostě komplet všechno odbinduje, jak jsem navrhla, to se dá pak snadno zjistit z chatlogu, pokud se neponaučil a pokud ne a bude dál pořád spamovat blbiny a ty pošahaný smajlíky, tak dostane další a ten se už řešit nebude a dostane insta lock. Aspoň to bude teď jako kompromis mezi adminy a pak už to bude záležet na něm, zda se mu ban vrátí, nebo ne. Něco málo v banlistu má, ale ne co by bylo na 14 dní, max týden za vulgaritu no a nějaký ten spam tam je taky. Takže už je prostě v podmínce, jak by se mu dal teď UB. Další by se takhle neřešily.

Koprakek
14-11-20, 18:35
Čauko, mnohé z Vás zklamu, ale ban ponechám tak jak je, hráč tu možnost se napravit měl, místo toho se sprostě vyjadřoval, spamoval a dělal si že mě akorát legraci. V mem prvním příspěvku jsem psal, že hráč byl několikrát napomenut s tím že děla něco špátně a i přes to všechno to nepochopil... dostal ban, dostal unban a situace se opakovala úplně stejně? Přijde si pro UB bez jakékoliv lítosti či s omluvou a já mu to mám zkrátit? A na oplátku od něj dostanu zprávy typu že bych se měl uvědomit? Viz za dnešek a minule v chatboxu? Zadost o UB si představuju úplně jinak... takže z mě strany je to vše. Souhlasím tedy s Okurkou a spol... děla si z nás akorát tak blbce... a někdo mu na to hold skočil. Díky těm co stojí za mnou.
P.S Uvědomit by ses měl ty, ne já ...

Britny - proč opakovat situaci že příště dostane delší ban ? Už teď ho dostal a neponaucil se.

Grakon2702
14-11-20, 18:43
Banující admin se jasně vyjádřil, že unban nedá. Tímto je žádost vyřešena a může se uzavřít. Odpovědné kroky proti tomuto rozhodnutí může učinit ještě kterýkoliv administrátor fóra.

Britny
14-11-20, 18:56
To kdyby někdo z nás chtěl, tak by to udělal už dávno. Já jsem sice souhlasila se zkrácením, ale rozhodnutí Kopra respektuju a nebudu do ničeho zasahovat, takže si hráč musí počkat do vypršení banu a Kopr si to klidně může uzavřít.

Koprakek
21-11-20, 17:43
#peace#. Margó jasné že mi skončilo kedže ma zabanoval decký kopr
#peace#. Margó pokial ma zabanuje decký kopr tak mi to bude jedno
#peace#. Mumík Margó. ani vipko kupovať nebudem kedže Kotelna ma v a-teame blbečka
Následný nick Kapr
Opakovaný spam, opakovaná vulgarita, a vy tady mluvíte o tom jak je pro něj ban dlouhý na to aby se uvědomil, hovno z toho...
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=285947 ... chytráci.