PDA

Zobrazit normální verzi : Stiažnosť na admina Raxor.



Prio
16-05-12, 21:23
Chcel by som nahlásiť admina Raxor ktorý dáva hráčom bezdovodne bany. (na minecrafte)

Dostal som ban za nič :) dal mi ho od nervou.. jeho dovod je zabitie ovce inych hračov.

Kotle mal by si s tym niečo robiť.

I-Mouse
16-05-12, 21:33
tahaha, strc sa. nikto na teba nema naladu, falosna krysa podrazacka.

Prio
16-05-12, 21:34
Objasnenie situacie.

Po dlhej dobe som si svoj dom vylepšil potom sa prihlasil imouse... a napisal mi že či ideme na vypravu.(Uz som mal vsetku zver vyzabyjanu)
potom sme sa objavili na spawne boli tam frico,imouse,aizen ked som isiel do predu imouse drzal kybel s lavou pred spawnom a snazil sa ma podpalit (vsimol som si to) frico bol v predu v jeho rukach bol mec potom hned si dal krompac
zabil som frica.
Potom frico asi pol hodinu odomna zobral krompac a nadaval namna ako to len islo.
Mal som uz dokonca 2 sliepky ktore sa mi podarilo uchmatnut prisiel imouse a povedal.. daj dia inac zhynu.
Nakoniec mi spyware chodil po obili a nicil. potom napisal prepac :D. presne tak to bolo.
potom neskvor som prisiel do svojho domu a sliepky uz tam neboli.
O 5minut som videl lavu pred mojim domom aj vodu ktory imouse sa snazil mi podpalit dom (bol tam jerry ktory ho upozornil aby to nerobil)
Ak sa na to frico uz konecne vysral nasiel som taktytu ktorym spyware / frico chodili do mojho domu teda do farmy.
Po tom uprosovani a zabijani som im zabil 3 ovce/kravy/prasata.
Ak som prisiel do svojho domu nenasiel som ziadnu sliepku bolo mi to jasne.


potom Raxorko uz tie svoje nervy nevydrzal a team A frico,imouse,spyware zacali raxora uprosovat nech mi daju ban.a dostal som ban


raxor nemal tusenie o aku situaciu ide a nemal ani dokaz.Tym padom rozdal ban len tak :)

McRaXor
16-05-12, 21:35
Podpalovani domu, zabijeni zvirat ti nic nerika? Uz jsi byl 1 zabanovan..

Prio
16-05-12, 21:36
Podpalovani domu, zabijeni zvirat ti nic nerika? Uz jsi byl 1 zabanovan..

Objasnenie situacie.

Po dlhej dobe som si svoj dom vylepšil potom sa prihlasil imouse... a napisal mi že či ideme na vypravu.(Uz som mal vsetku zver vyzabyjanu)
potom sme sa objavili na spawne boli tam frico,imouse,aizen ked som isiel do predu imouse drzal kybel s lavou pred spawnom a snazil sa ma podpalit (vsimol som si to) frico bol v predu v jeho rukach bol mec potom hned si dal krompac
zabil som frica.
Potom frico asi pol hodinu odomna zobral krompac a nadaval namna ako to len islo.
Mal som uz dokonca 2 sliepky ktore sa mi podarilo uchmatnut prisiel imouse a povedal.. daj dia inac zhynu.
Nakoniec mi spyware chodil po obili a nicil. potom napisal prepac :D. presne tak to bolo.
potom neskvor som prisiel do svojho domu a sliepky uz tam neboli.
O 5minut som videl lavu pred mojim domom aj vodu ktory imouse sa snazil mi podpalit dom (bol tam jerry ktory ho upozornil aby to nerobil)
Ak sa na to frico uz konecne vysral nasiel som taktytu ktorym spyware / frico chodili do mojho domu teda do farmy.
Po tom uprosovani a zabijani som im zabil 3 ovce/kravy/prasata.
Ak som prisiel do svojho domu nenasiel som ziadnu sliepku bolo mi to jasne.




Podpalovanie domov - Za tym stal jerry ked mi vygrifoval dom
zabijanie zvierat - teraz si sa preukazal ze ty adminom jednoducho nemozes byt pretoze nevies o aku situaciu islo prihlasil si sa na server a dal si mi ban. precitaj si to

AnnoyingGreg
16-05-12, 21:36
No vypadá to na nové nejzajímavější téma hned po JB. Začnu dělat popkorn.

I-Mouse
16-05-12, 21:37
ahahah, to ze mas resku...neda sa zabit, to ze si ma zabil to je nic, to ze si povedal friscovi, ze ked ma zabije das mu vsetko to je nic.

Prio
16-05-12, 21:38
ahahah, to ze mas resku...neda sa zabit, to ze si ma zabil to je nic, to ze si povedal friscovi, ze ked ma zabije das mu vsetko to je nic.

To ze mam resku je nic? pred mojimi dverami bola lava od teba :)
Keby nebol taky s prepacenim priblbly admin uz by si mal ban ty..

I-Mouse
16-05-12, 21:42
nech ho dostanem, najdem si nieco ine. aj tak si buzna.

Frackore
16-05-12, 21:49
Zapalil jsi mi dům, nebyl jsem jediný kdo si na tebe stěžoval, tak co řešíš ?

Prio
16-05-12, 21:51
Zapalil jsi mi dům, nebyl jsem jediný kdo si na tebe ztěžoval, tak co řešíš ?

Kdyz sem prisel na server po 2 dnech predtym ked nebola reska nasiel som v svojom dome 15 kociek a chestky.Ako prve som sa spytal kto to bol? vsetci mi odpovedali jerry a fracktore.

tak co tu riešiš?

Frackore
16-05-12, 22:17
tak to seš trošku mimo... :D

Prio
16-05-12, 22:18
tak to seš trošku mimo... :D

to si nevychytal.

Kotel
17-05-12, 07:53
Jaktoze te videli zapalovat domy a zabijet zvirata 2 dny po sobe?

Prio
17-05-12, 14:12
Ono totiz ty hraci sa nevedia.. vzpriet planovali namna utok.. pred spawnom boli 4 hraci ktory sa ma snazili zabit ked som sa otocil tak som videl imousa ktory drzal lavu v ruke!!
zabil som frica a potom odomna zobral veci neustale.. ked som prisiel domov nevidel som tam sliepky pretoze mi ich jeden z nich zabil
imouse mi daval lavu pred dom tak tiez vodu.. snazil sa mi zapalit dom vydieral ma ked mu nedam dia tak mi zabije ovce a zabil.


Ja by som nic neurobil vobec ani by som nezapalil domy,ani by som im nezabil ovce.Za to mozu frico,mouse,spyware.

Ty to vsetko zapricinili


Imouse - zapaloval mi dom lavou
jerry - rozgrifoval mi dom predtym ked nebola reska
Spyware mi vyzabijal zver

Je to spravodlive? preco oni nedostali ban? predca ked ti niekto streli facku nezasmejes sa mu ale mu to vratis!

Prio
17-05-12, 16:33
takže vyjadrenie raxora?

The Frisco
17-05-12, 17:15
Pokud založíš takovou stížnost,měl by sis ujasnit,co jsi ve svém životě už provedl. Nevím jestli je zakázáno držet v ruce meč,ještě k tomu když jdeme nocí. Také by sis měl ujasnit,kolik je půl hodiny,co je to žebrání,co je to nadávání,"uprosování" atd.. Nikdo tě nemá rád,jen si na tebe každý stěžuje. Nemáš co pohledávat na veřejnosti. Rada do života,zůstaň doma a schovej se pod peřinu.

Prio
17-05-12, 17:21
Pokud založíš takovou stížnost,měl by sis ujasnit,co jsi ve svém životě už provedl. Nevím jestli je zakázáno držet v ruce meč,ještě k tomu když jdeme nocí. Také by sis měl ujasnit,kolik je půl hodiny,co je to žebrání,co je to nadávání,"uprosování" atd.. Nikdo tě nemá rád,jen si na tebe každý stěžuje. Nemáš co pohledávat na veřejnosti. Rada do života,zůstaň doma a schovej se pod peřinu.

Jediny kto sa namna stazuje su kidy - ty,mouse,spyware.

Mal by si sa zamysliet nad tym co pises pretoze uz si to namna skusil 4x.A ani raz ti to nevyslo a nevedel si ma zabit :)
Mas velke stastie ze si nedostal ban ty ale ja.. za grifovanie.Keby som ti nevykatoval ovce ako ty mne uz by si mal davno ban.

Ale urobil som ti radost aby si mohol dalej hrat je to predca hra tak hraj si tam.Nechal som sa aby raxor mal stastie ze konecne niekoho zabanoval.

The Frisco
17-05-12, 17:34
Tak co tady potom řešíš? :) Jdi si kódovat pluginy a nech už kotelnu na pokoji.

I-Mouse
17-05-12, 17:41
Ono totiz ty hraci sa nevedia.. vzpriet planovali namna utok.. pred spawnom boli 4 hraci ktory sa ma snazili zabit ked som sa otocil tak som videl imousa ktory drzal lavu v ruke!!
zabil som frica a potom odomna zobral veci neustale.. ked som prisiel domov nevidel som tam sliepky pretoze mi ich jeden z nich zabil
imouse mi daval lavu pred dom tak tiez vodu.. snazil sa mi zapalit dom vydieral ma ked mu nedam dia tak mi zabije ovce a zabil.


Ja by som nic neurobil vobec ani by som nezapalil domy,ani by som im nezabil ovce.Za to mozu frico,mouse,spyware.

Ty to vsetko zapricinili


Imouse - zapaloval mi dom lavou
jerry - rozgrifoval mi dom predtym ked nebola reska
Spyware mi vyzabijal zver

Je to spravodlive? preco oni nedostali ban? predca ked ti niekto streli facku nezasmejes sa mu ale mu to vratis!

Ahahaha, dobre, ale ty si žiadne ovce nemal. Tak tos zabil kámo, takže aj krátka pamäť.

3k a Jerry
17-05-12, 17:45
Prio nevíš kam mě utekly zvířáta přes noc ?
Zapalils fraktorovy bezduvodne barak ..Néni co řešit.

Prio
17-05-12, 17:51
Prio nevíš kam mě utekly zvířáta přes noc ?
Zapalils fraktorovy bezduvodne barak ..Néni co řešit.

Ked si si nevsimol.. rano som vstal a tvoje zvierata tam neboli :) ani moje
Neviem co tu riesis

3k a Jerry
17-05-12, 17:53
Já už tam neviděl ani tvuj barák ..

I-Mouse
17-05-12, 18:06
lebo sme ho vyrabovali

Prio
17-05-12, 18:28
Já už tam neviděl ani tvuj barák ..

nwm ked mi pridal raxor zver tak som ich este rano mal aj ty to viem
poobede uz tam nezostalo po nich nic.. pozrel som sa na tvoje a mal si tam nejaku zver ale polovica tiez nekam zmyzla

McRaXor
17-05-12, 18:58
Nebudu te resit prio, mel jsi ban za BEZDUVODNE podpaovani domu, mel jsi ban, ne zeby sis rekl, ze uz nato peces a budes hrat normal.. Ne, ty podpalis lidem domy a jeste zabijes zvirata. Playing only singleplayer Bro.

Morgann
17-05-12, 18:59
Lock ne?

The Frisco
17-05-12, 19:06
Pro něj to je single player. Jen si tam navyšuje ego ponižováním a zabíjením lidí.

Prio
17-05-12, 19:22
Nebudu te resit prio, mel jsi ban za BEZDUVODNE podpaovani domu, mel jsi ban, ne zeby sis rekl, ze uz nato peces a budes hrat normal.. Ne, ty podpalis lidem domy a jeste zabijes zvirata. Playing only singleplayer Bro.

1.Podpalil som jerrymu dom preto lebo mi ho rozgrifoval - tvoja demencia ze si mu ban nedal
2.Zabil som zvierata fricovi preto pretoze mi s imousom davali pred dom lavu a vodu.


Mozete to locknut a tieto body si do zapisnicka zapis aby si nabuduce vedel.

The Frisco
17-05-12, 21:32
Pořád nechápu,za co mohu já.. Vysvětli mi to. Držet v noci meč je zakázáno?

Kazki
17-05-12, 21:46
fiiiha :D ten MC to je drama :D zacnem hrat a budem si riesit te moje komplexi :D budem podpalovat domy,zabijat vasu zver atd.. :D ved co sa nespravi v realite to sa spravi na MC :D te moje stavy ach jaj.. :D

I-Mouse
17-05-12, 22:25
ok, ale nerataj s tym, ze sa nestretnes s dia mecom.

Prio
17-05-12, 22:36
Pořád nechápu,za co mohu já.. Vysvětli mi to. Držet v noci meč je zakázáno?

Tak si to precitaj este raz mas to hore.Ak chces napisem ti celu situaciu ako sa to stalo raxor to doteraz nepochopil.a to si hovori ze admin

Kotel
18-05-12, 20:03
Pravidla jsou ted dany, predtim je porusoval kde kdo. Nestav si barak blizko ostatnich a nedelej problemy.

Prio
18-05-12, 20:17
Pravidla jsou ted dany, predtim je porusoval kde kdo. Nestav si barak blizko ostatnich a nedelej problemy.

Rozumiem unban? :/