PDA

Zobrazit normální verzi : Furien - C00keed



C00keed
01-12-20, 15:24
vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný) :laughing1: (Splnuji)
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva :laughing1: (Splnuji)
čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů) :laughing1: (Splnuji)
hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení) :sad: (Nesplanuji)

-------------------------------------------

Nick : C00keed
Steam ID : STEAM_0:0:576316698
Server : Furien
Info : Admina jsem už dělal, existovalo pár portálu na kterých mohli mít admini NON-Steam učet, dále na kamarádovém serveru. Zkušenosti v amxmodmenu mám.
Bany zde nemám žádné.
Hraju zde přes 4 roky, dnes jsem si koupil CS 1.6 na steamu a konečně si mohu požádat o práva.
Nahlašoval jsem lidi v minulosti ale co se týka nahlašování nyní tak přes nový steam ne.

Pelargos
01-12-20, 16:00
Aký nick si používal v hre, keď si hrával na NS (najlepšie keby si uviedol aj VALVE ID)? Lebo podľa tohto nicku a IP tu vôbec nehrávaš.

C00keed
01-12-20, 19:04
Ahoj, omlouvám se, bratranec si hrál na mém počítači a napsal žádost o práva, prosím o lock tohle jsem já nenapsal a omlouvám se.

Samco
01-12-20, 19:50
Lock.