PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 2.12. ] A spectacle for the locals --> Ales



SIRASTER
01-12-20, 17:54
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 286221)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < A spectacle for the locals >
[AMXBANS] Tvuj nick: A spectacle for the locals
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:9710340
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:9710340
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.131.62.186
Dekujeme za prispeni na portal Kotelna. VIP vyprsi 17.01. 2021 18:12
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.131.62.186
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < !o!ens >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






duvod? dukaz?

Ales
01-12-20, 18:46
http://csko.cz/dema?UPD=516XlQy3

piratjo
01-12-20, 19:11
clr

SuperMario
01-12-20, 20:12
Cau, taky mi to neprijde na ban. Kdyztak Alesi nahod, prosim, nejaky casy, ktery kdyztak muzeme prodiskutovat.

SIRASTER
01-12-20, 20:50
kdyz se na to tak koukam, tak to vypada ze uz fakt jen sprejuju:( kazdopadne nevim za co mam ten ban:D ta dira na longu? tj spot, pouzivam to casto... je to offangle, ktery casto T derujou, tak tady je to v opacnym smeru. Krome fragu na rimsu (kde kdyz se na to podivas poradne, tak mu byl videt maly pixel hlavy) tam neni nic ani s naznakem;) Ale dik, aspon vidim, kde jsem deroval spatne.

hofy
01-12-20, 21:24
Podezření na cheaty u hráče se v minulosti poměrně detailně řešily min. 4x a vždy clear, ban jsem pozastavil do vyřešení žádosti.

Madrfakr
01-12-20, 21:49
Clear

Britny
01-12-20, 23:06
A hele Sir po dlouhé době zase hlášený a já myslela, že už máš nějakou imunitu :D Za něj se klidně zaručím, že je clear, je to jeden opravdu z těch velmi dobrých hráčů, co zde hrají dlouho a neznám ho jen z Kotelny. Jeho jméno je známé i z dosti větších turnajů, je to spíš čest, že sem zavítal :D

PS: Mě určitě musíš znát ještě z Bezhlavce, to je tak snad 14 let zpět :D

SIRASTER
02-12-20, 11:51
Jasný, že pamatuju;) ale 14 let to snad není, tak 9 bych věřil:)

Britny
02-12-20, 13:02
Jasný, že pamatuju;) ale 14 let to snad není, tak 9 bych věřil:)

No je fakt, že já začínala na NS nejdřív, ale jen 7 let jsem tady + pár let před jsem byla na free7gaming a jako první portál byl Bezhlavec, takže možná takových něco přes 11 let, kvůli právům na Bezu jsem si totiž tehdy pořizovala steam :D Ale co jsem pochopila, tak máš zatím UB, takže v klidu hrej, jako klidně bych to celé uzavřela jako clear. Nevím jak teď, ale byl jsi, nebo jsi? Profi hráč a ty bys klidně sám mohl dávat lekce na aimu :D Někdo jako ty by se i hodil do AT, ale asi to hraješ spíš už tak rekreačně co.

SIRASTER
02-12-20, 14:13
Profi jsem nebyl nikdy:D v 1.6ce si tím vydělávalo jen pár lidí u nás. Aim už nemam, viz tohle demo, jen tam sprejuju, chybí mi DM. Tam jsem i nějakou dobu byl admin, ale přišel jsem o práva (neaktivita). Hraju to nárazově, teď když je covid, tak je ale času víc.
Na těch D2 only serverech je to o nervy. Myslím, že tam bych už jen za toxicitu práva nikdy nedostal =D

Pelargos
02-12-20, 17:11
Pozrel som to celé a nevidím tam nič na ban, za mňa teda tiež clear.

Ales
02-12-20, 18:07
OKa OKa, v tom případě se omlouvám za krátkodobý BAN...Teď jsem dojel domů, zkouknul demo a včera to ve hře vypadalo trochu jinak.
Takže sry kámo...hraješ to dobře a pro mě ponaučení, že takové BANy budu příště řešit nejprve v AT.
Můžete Lock!