PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na AIM servery



S!GNA!
04-12-20, 08:53
Dobrý den chtěl bych si touto cestou požádat o práva na AIM servery.

Žádost založil hráč známý pod nickem S!GNA!

Nick - S!GNA!
Steam - STEAM_0:0:13734209
Server - CTF - (Capture The Flag)
Zkušenosti s právy - zatím žádné, /amxbanmenu ovládat umím.
Discord - S!GNA!#6760 (kdyby chtěl někdo pokecat)

Něco o mě z herního hlediska:
Ve hře mě nejspíše znáte pod nickem S!GNA!, hrávám i pod jinými nicky ale žádný není tak častý a známý jako S!GNA!. Ne Kotelně hraji 4 roky, první rok jsem hrál painball a Jailbreak, poté mě admin Plejer dostal na CTF, kde se mi po chvíli velmi zalíbilo, a dnes tam hraji zhruba 3 roky (na CTF), mód CTF ovládám opravdu dobře, IAM hráč nejsem nic moc, hraji spíše na sluch a přemýšlení.
Ve hře se chovám slušně, a držím emoce na uzdě. Na celé Kotelně namám s nikým problém až na hráčku Kajuška, ale není to žádná hrůza, někdy se chytneme, ale čistě argumenty bez vulgarismů.

Něco o mě:
Jmenuji se Tomáš, je mi 15 let (můj věk je sice nízký, ale jsem zastánce toho že věk není směrodatný, o tom svědčí i to že ač mluvím do mikrofonu tak si hráči většinou myslí že mi je kolem 19, a chováním vystupuji jako ještě starší, když se někdy podívám na hráče kterým je 30 a kazí hru). Studuji na Střední elektrotechnické škole - elektrikáře slaboproud s maturitou.
Ve svém volném čase hraji nejradši CSko a baví mě si ho všelijak upravovat a předělávat. Taky dělám už 6. rokem JUDO.

Co mohu nabídnout:
Nemohu nabídnout nic extra, prostě jsem aktivní, chovám se na určité úrovni (vulgarismy u mě nenajdete), velice rád komunikuji s ostatními a pokud to jen trochu jde snažím se být přátelský, poznám WH, AB, SH - tyto cheaty poznám v různých situacích i provedeních, ostatní cheaty znám a často poznám taky ale není to 100 procentní.

Proč chci práva?
To je celkem jednoduché, chci pomoct k udržování dobré komunity, odstranění lidí kteří kazí hru ať slovně, porušováním pravidel a nebo v neposlední řadě cheatingem. Bohužel často je to s hlášením dosti obtížné, což asi všichni víme, nedostatek adminů zaviňuje že nikdo nechodí na hlášení (ne vždy ale často) a já jsem schopen s tímto pomoct.

Co bych dělal kdybych dostal práva?
Udělal bych vše pro lepší hru těch kteří si zde přijdou zahrát, odreagovat se ale nemůžou se bránit proti těm kteří kazí hru, to v praxi znamená došlápnout si na cheatery, toxické hráče kteří všem okolo nadávají (neberu sem tam nějaký úlet ale systematické nadávky za účelem poškození druhé osoby), a v neposlední řadě na hráče porušující pravidla daného módu.

Na jakém serveru hrávám a je to zároveň server kvůli kterému si žádám a práva.
Jak asi každý kdo mě trochu zná, trávím 95 procent času na CTF (Capture The Flag), asi každý kdo tam někdy zabloudil mě zná. CTF je taky důvod proč si žádám o práva, samozřejmě bych chodil na hlášení na všechny AIM servery ale CTF je server kde hraji opravdu rád.

Jednotlivé body potřebné pro získání práv na Kotelně:

1) Vlastnit originální hru - SPLŇUJI - (mám více Steam účtů, bohužel ten hlavní mi byl nedávno odcizen)
2) Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portále - SPLŇUJI - hraji zde 4 roky a mám zde nahráno přes 2500 hodin (Steam a Nonsteam dohromady)
3) Čistý trestní rejstřík na tomto portále - NESPŇUJI - mám 7 banů, ALE !!! první 4 jsou za to že jsem prý neměl mikrofon, uvedu to tedy na pravou míru, měl jsem perfektní mikrofon, ale strašně starý notebook který mi nebyl schopný rozjet myš, klávesnici, sluchátka a mikrofon a tak mi často odumírala myš nebo právě mikrofon, to jsem tehdy ale nevěděl, a tak jsem se sebral a za svoje tehdejší kapesné jsem si koupil sluchátka s mikrofonem za 1500 kč, ale co to? Nepomohlo to protože to bylo notebookem, mikrofon mám a v dnešní době už mám normální PC. Předposlední ban byl za vydávání se za admina - to v praxi vypadalo tak že jsem na Gamesites trvdil že jsem admin na Kotelně, za to jsem se upřímně omluvil a od té doby (1 ro zpět) jsem dostal akorát ban na 5 minut za camp. Poslední rok si držím čistý trestní rejstřík.
4) Hlášení cheaterů - SPLŇUJI - hlásím přes výkřičník, na fóru a tím že upozorním admina kterého znám, na Steam moc nehlásím.

Pokud budou nějaké otázky rád odpovím, klidně mi je pište do PM. Pokud by si chtěl někdo ověřit že mám funkční mikrofon a nebo jak se chovám, velice rád pokecám, jsem komunikativní typ.

Toto je moje první žádost na tomto portále, doufám v její kladné vyřízení - za pokus nic nedám jak se říká.

Pokud jste to dočetli až sem tak vám upřímně děkuji za váš čas, ještě podotknu že bych s žádostí asi ještě počkal, ale vzhledem k tomu jak dlouho se bude řešit rozhodl jsem se ji podat již teď.

Za všechny PRO ale i PROTI děkuji, ale poprosím o napsání důvodu jak při PRO tak při PROTI, děkuji.

S pozdravem a přáním pěkného dne S!GNA!

Pelargos
04-12-20, 09:26
Neboj tvoja žiadosť bude vyriešená veľmi rýchlo. Uvádzaš tu, že máš 7 banov ale keď sa na to človek pozrie, tak hádam každý je na iné ID. Nehovoriac o tom, že na tej jednej IPčke je kopec ďalších banov za cheaty. Takže bohvie koľko banov tu v skutočnosti máš a za čo všetko. Tvoj nick z hry S!GNA!(cheats on) tiež o niečom vypovedá, ten VAC z pred 35 dní asi nebude náhoda, či?
Viackrát si bol Koprakekom upozornení, že si máš zmeniť bindy, ktoré začínajú výkričníkom, napriek tomu stále spamuješ hlásenia tvojimi bindami.
Pokiaľ si pamätám z minulosti, ak si to bol teda ty (aby som ti zas nekrivdil) tak si tu tuším hlásil každého hráča, že má cheaty. V poslednej dobe sa to možno trochu zlepšilo a nabral si možno nejaké skúsenosti ale nie som presvedčený o tom, že dokážeš v dostatočnej miere odhaliť, resp. posúdiť AB a WH. Ja som jednoznačne proti udeleniu práv.

Britny
04-12-20, 09:30
Napsal si to hezky, ale nevím co ostatní poví na ten VAC, který je tak měsíc starý. Vím, že si měl svůj vlastní steam - to odcizení jsme spolu ještě řešili, já jsem ti psala co vše je potřeba pro to udělat, aby ti ho vrátili. Nejsem si jistá, zda si potom ještě to zkoušel, ale očividně ne, nebo se ti nepodařilo. No mohl si klidně asi začít se steamem, který máš čistý, tohle není moc dobrá vizitka. Mohl by si spíš napsat konkrétně, proč na tomto máš VAC, to nebude tvůj hlavní, vím, že si tam měl lvl 16 a psal si mi zněj právě.

Jinak zbytek co píšeš, tak je fakt, že se chováš slušně a doufám si říct, že nad tebou drží taky někdo pevnou ruku, aby tomu tak bylo, což je správně :D CTF je jeden z modů, kde se moc adminů nevyskytuje. Tak mě jen zajímá ten VAC asi bude záležet už na ostatních.

S!GNA!
04-12-20, 10:13
Ahoj Pelargosi, děkuji za tvé vyjádření, půjdu tedy postupně.
1) na Kotelně mám 7 banů
2) co se týče ID mám jich několik z prostého důvodu, hraji totiž doma, u babičky (jsem zde kvůli školy) a hrál jsem jednu dobu i u strejdy (vždy pod nickem S!GNA! případně něco za tím nebo před tím)
3) co se týče VAC banu mám ho za obchodování s účty (pokud jsem to dobře pochopil) - to je taky důvod proč mám asi 3 Steam účty přes které hraji na střídačku CSko, ještě doplním že na ten konkrétní steam účet kde mám VAC jsem dosatl ban jen za to že jsem tam dal stejné číslo mobilu jako na účtu kde jsem doatl ban za obchodování se steam účty
4) ona vím o tom, problém byl v tom že jsem ten bind napsal !!! VLAJKA a dal ho na všechny PC na kterých hraji, ovšem poté jsem dostal upozornění od Plejera a Kopra a tak jsem si je předělal, ovšem jsem to samé zapomněl udělat i na druhém PC, za to se omlouvám, už je to předělané.
5) nejsem si úplně jistý, ale možné to samozřejmě je, jestli jsem to byl já tak je to ale minimálně rok zpět.
6) ano určitě se to poslední dobou zlepšilo protože tomu věnuji veškerý svůj volný čas za poslední 3 týdny mám na demech nasledováno aspoň 10 hodin. Často koukám na hlášení a pak si řeknu má nemá a poté se podívám na verdikt admina, vzhledem k tomu že se trefuji, rozhodl jsem se požádat o práva
7) jsem si jistý že AB, WH a SH poznám, nemám problém projít nějakým testem na dema
8) ještě bych dodal že za poslední měsíc jsem dal přes ! dvě hlášení na kteréjsi došel a dal ban, bohužel ne pod nickem S!GNA! ale pokud to jde tak to určitě najdeš
9) jestli máš zájem a chuť můžu ti to vše vysvětlit ještě přes DC nebo TS.
Snad jsem to trochu objasnil.

E: ještě jsem zapomněl na to S!GNA! (cheats on) to si ze mě asi střílíš, :D
Tento nick jsem si dal čistě ze srandy, protože mi nováčci co přišli na CTF neustále říkali že mám cheaty atd...
A vzhledem k tomu že jsem si to ještě obarvil tak mě začali všichni hlásit, přišel admin řekl že nic nemám a šel.
A pokud vím v pravidlech za to žádné postižení není.

S pozdravem a přání pěkného dne S!GNA!

S!GNA!
04-12-20, 10:19
Ahoj Britny, děkuji za tvoje vyjádření.
K VAC banu jsem se vyjádřil o příspěvek výše, Steam účtů mám několik jak jsem tehdy říkal a tak po tom co mi napsali z podpory že nejsou schopni mi ho vrátit šel jsem hrát na jiný. Momentálně mám Steamy 2. Ano bohužel mi byl hacknut ten nejlepší co jsem měl. Ano drží tu nade mnou někdo pevnou ruku, ale to nemění nic moc na tom jak se chovám, takto se chovám i normálně. Ten jenž nademnou drží pevnou ruku je taky člověk díky kterému jsem zde. Pokud by jsi chtěla můžeme nekdy pokecat na DC nebo TS.

S pozdravem a přáním pěkného dne S!GNA!

Jen zdůrazním nikdy jsem neobcházel.

plejerplejer
04-12-20, 16:25
Ačkoli hráče dobře znám a vím, že IP si nemění on sám, nýbrž poskytovatel po častých pádech routeru a sítě, je zjevné, že změny IP, Steamu a VAC ban na jednom z účtů, který zde byl tímto hráčem použit při hře, působí nedůvěryhodně. Doporučuji hrát dlouhou dobu na jediném Steam účtu a pod stejným nickem. Případně doložit komunikaci se Steamem, která by doložila, jak to s tím účtem postiženým VACbanem bylo. Dále: hlásit, chovat se slušně atd. atd., to jsou pravidla obecná.

S!GNA!
04-12-20, 17:36
Ahoj Plejere, děkuji za tvé vyjádření. Taky chápu že nepůsobím důvěryhodně, i když jsem. Proto prosím o lock budu chodit pod jedním steam účtem, s jedním nickem, a o práva si zažádám za půlrok, Co se týče chování a hlášení to je samozřejmost, děkuji všem za vyjádření a váš drahocenný čas, snad to příště vyjde, vaše obavy chápu. Ke změnám IP asi bude stále docházet to neovlivním, ale takto snad bude zjistitelné že to jsem stále já. S pozdravem a žádostí o lock S!GNA!

Britny
04-12-20, 20:31
Uzavření na vlastní žádost.