PDA

Zobrazit normální verzi : UNBAN SiGnaL|IDM



SiGnaL|IDM
17-03-11, 13:58
Zdravím. Hrám pod nickom SiGnaL|IDM, a niektorí admini ma už pod týmto nickom aj poznajú a vedia že cheater niesom. Včera (16.03.2011) bola zabanovaná moja IP adresa na nick Adrianko za AimBot.
tu je výpis z konzoly:

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Adrianko
[AMXBANS] Duvod : ' aimbot '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 18844026
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 195.12.158.2
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ================================================
SiGnaL|IDM is joining the Terrorist force
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzo

Týmto vás žiadam o okamžitý UNBAN a keďže u vás permanentne kupujem VIP a dotujem vaše servery, tak aj náhradu za vzniknutú škodu, (predĺženie VIP o dobu počas ktorej som mal ban). Vďaka za rýchle vyriešenie tohto banálneho problému.

S pozdravom SiGnaL|IDM

ZombieBot
17-03-11, 14:01
ban jsi dostal od kotla, z webu...

Hráč Adrianko
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:18844026
IP adresa skrytý
Udělen 16-03-2011 - 19:57
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod aimbot
BAN dal Admin Kotel
BAN dal Server http://www.csko.cz

SiGnaL|IDM
17-03-11, 14:10
Mne je totálne jedno kto mi dal ban. Moje peniaze dotujú vaše servery, a nemôžem za to že nejaký kktko má rovnakú externú IP.

SiGnaL|IDM
17-03-11, 14:19
LaTTe myslím že moja žiadosť spĺňa všetky dôležité informácie, a to akým štýlom je napísaná Teba nemusí vôbec zaujímať. Pre mňa je aj 1euro peniaz, a keďže si chcem zachovať slušný slovník, tak to nebudem ďalej komentovať.

Žumpár Ty si kapitola sama o sebe, rovnako ako tvoj nick...

SiGnaL|IDM
17-03-11, 14:34
O vrátení jedného eura nevidím nikde ani zmienku...
Ďalej nekomentujem, uvidím ako sa vyjadrí kompetentný...

ZombieBot
17-03-11, 15:01
bohužel, nemáš ban na IP nýbrž an steamid ..

SiGnaL|IDM
17-03-11, 15:28
A to znamená?

negative
17-03-11, 15:34
to znamená, že: ban je perma nie na 112 dní, je takmer mizivá (ak nie nulová) šanca, že cheatoval niekdo iný ako ty resp. na tvojom pc...

ZombieBot
17-03-11, 16:00
nicméně, Signala znam, a neřekl bych, že něco má, ale když mu dal ban kotel osobně ...

SiGnaL|IDM
17-03-11, 16:29
V tú dobu som práve hral na zombie serveri, a bol som na mojom PC. Nehral na ňom nikto iný. Neviem kde sa stala chyba, no prosím overte si to. Cheaty naozaj nemám čo môže potvrdiť aj zopár adminov, no presviedčať vás o tom nemienim, pretože ak ste presvedčení o svojej pravde, ja a ani nikto iný to zmeniť nedokáže... Iný nick ako SiGnaL|IDM nepoužívam, preto nechápem prečo som dostal ban za nejakého Adrianka. Taktiež vôbec nechápem to so steamom, a bohužiaľ ani neviem čo to je a ako to funguje aby som sa mohol obhájiť. :( Prosím pozrite sa na to ešte, lebo mi krivdíte... A čo sa týka porušovania pravidiel, tak to som robil akurát na surf serveri keď sa ešte dalo zabíjať v buy zone. :) Žiaden aimbot som však nikdy nemal, a aj keby, tak som dosť starý na to aby som s tým vedel hrať tak, aby ste ma neodhalili... Myslím že moja komunikácia s vami je toho dôkazom. Môžem vám poslať moje IP adresy alebo čokoľvek čo budete potrebovať, len mi treba napísať kde to mám hľadať a ako sa k tomu dostanem. Na vašich serveroch hrám už skoro rok a pol, a nerád by som hľadal nejaké iné. :(

Kotel
17-03-11, 17:41
Ban jsem dal na zaklade toho dema.

InVitro
17-03-11, 18:28
ban jsi dostal od kotla, z webu...

Hráč Adrianko
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:18844026
IP adresa skrytý
Udělen 16-03-2011 - 19:57
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod aimbot
BAN dal Admin Kotel
BAN dal Server http://www.csko.cz

Slušně zafailoval :-D . Mu dá ban Chuck Norris a jde na fórko žádat o UB moc DEMENCE tohle to .

SiGnaL|IDM
17-03-11, 19:17
Nikdy v živote som nehral na žiadnom serveri ako Adrianko, a nikdy v živote som ani podobný nick nemal. Od kedy hrám cez internet tak som stále SiGnaL|IDM!!! Myslíte si že keby som si vymýšľal tak by som tu strácal čas vašim oblbovaním? Mám aj dôležitejšie veci na práci ako vám tlačiť kaleráby do hlavy. Chcem si však ešte zahrať na vašich serveroch, a preto tomu venujem čas. Je možné že by sa mi niekto nabúral na steam ID? Vysvetlite mi prosím ako to funguje a čo to vlastne znamená, pretože ak sa mi niekto nabúrava do PC tak je to väčší problém ako nezahrať si CS...

N1xQw: Na tom videu ktoré si natočil, rovnako aj na to screene NIESOM JA! V danom čase som bol ešte v škole na prednáške. Začal som hrať až v podvečerných hodinách na zombie serveri, preto som aj hneď zaznamenal ban keď mi ho dal Kotel. Myslel som ale že sa niekto od vás pomýlil, tak som čakal až do dneška než oznámim že sa stala chyba.

Kotel: Ako Ti mám dokázať že na tom deme niesom ja, ale niekto úplne iný čo sa mi asi nejakým spôsobom nabúral do PC? Existuje na to nejaký software ktorým by sa to dalo overiť, alebo niečo podobné? Alebo Ti mám poslať môj rozvrh z vysokej školy aby si videl že o 15:50 som ešte sedel na prednáške???

InVitro: Nikoho neoblbujem, normálne s vami komunikujem lebo ste mi dali neprávom ban, tak Ťa prosím aby si ma neurážal, a svoje pubertálne výjavy si láskavo filtruj medzi svojimi rovesníkmi ktorí majú podobný inteligenčný kvocient ako Ty, teda menej ako 90...

Kotel
17-03-11, 19:29
http://csko.cz/chat/27026/2011.03.16.htm
STEAM_0:0:18844026

Ja nevim, zda jsi to byl ty, ale bylo to z tveho steamu, proto jsem ho zablokoval. Nevim, na jakem serveru hrajes, ale nasel jsem te pod jinymi nicky na awp, classicu, knifu:

http://csko.cz/chat/27019/2011.03.14.htm

Neverim, ze nekdo z tveho steamu hraje kazdy vecer na serveru a ty o tom nic nevis. Shoda steamid neni mozna, nekdo se musel prihlasit pod tvym jmenem a heslem.

SiGnaL|IDM
17-03-11, 19:43
Hrávam prevažne surf a zombie server, a občas jump. A občas idem na hocaký iný server kde je málo ľudí aby som sa vedel napojiť na druhý zombie server, ktorého IP adresu ešte nemám medzi obľúbenými. A ako to myslíš prihlásiť? Keď chcem hrať tak sa nikam neprihlasujem. Iba spustím CS. Nezadávam žiadne meno, ani heslo. CSko mám stiahnuté z torrentu, konkrétne: CS16 Full v32.1 Non-Steam

ZombieBot
17-03-11, 19:49
nonsteam ? tak proč mí sakra ban na steamid ... něni tam nějakej bug s IP, že má třeba s někym sdílenou IP a tys dal ban na oboje kotlíku?:)

Kotel
17-03-11, 20:41
Tak tim se to vysvetluje. Mas stare cs a sdilis ip s tim cheaterem. Kdyz stahnes novy patch, tak se pripojis.
Tady: http://csko.cz/download/cs16patch_v42b_cskocz.exe

Pak ti asi nepujde VIP, tak ho obnovis pres menu z sms kodu, pokud ho jeste mas, kdyz ne, tak ti ho poslu. VIp ti pak prodlouzim.

SiGnaL|IDM
18-03-11, 00:05
S tým patchom to šlape, a aj VIP som rozhýbal. Ja som ho síce stiahol už aj dávnejšie, no keď som spustil CS, musel som utekať na záchod lebo mi z toho celého prišlo nevoľno. Ešte mi prosím daj návod ako si zmením tú uvodnú obrazovku (tie plamene a nápis KOTELNA), gayovské svetlomodré písmo, a české menu ktoré sa spúšťa počas hrania písmenom H (chcem to mať v angličtine). Som už trochu starší, a takéto inovácie ma veľmi neberú.
Ďalšia vec nad ktorou by ste sa mali zamyslieť... Zmente trochu prístup ku hráčom na vašich serveroch, lebo ako som mal dnes možnosť pocítiť na vlastnej koži, máte tu dosť vážny bordel, a keď som sa slušne opýtal čo je ten steam a ako funguje tak ste ma ignorovali. Keby ste mi to vysvetlili, okamžite by sa prišlo na problém, a nemuseli sme tu riešiť tieto blbosti...

Smile
18-03-11, 04:08
Tady pomocí tohoto programu si můžeš změnit ten úvodní obrázek: Stahuj (http://www.ulozto.cz/8332486/cake-v01-zip)
Ten na změnu písma už v počítači nemám, ale jmenuje se CS Color scheme editor tak si ho vygoogli. A taky tě chci upozornit, že je automaticky nastaveno spray logo se znakem kotelny, na jejich serverech to pravděpodobně nevadí, ale jinde by si z toho mohl mít problémy, tak si to kdyžtak změň.

apach29
18-03-11, 08:39
Jinak STEAM je oficialni klient spolecnosti VALVE, prez ktery spoustis originalni (zakoupenou) hru CS 1.6. Kdyz si jej koupis, tak se ti uz nikdy nestane, ze by jsi mel zdileny ban s nekym jinym, to znamena, ze kdyz budes mit v konzoli vypis ze jsi BANNED, tak ani nemusis zadat o unban, protze ten ban bude tvuj a nikoho jinyho. STEAM (klient) je zdarma ke stanuti na steampowered.com a CS 1.6 koupis treba tady (http://www.steamkey.cz/counter-strike-1-6-steam/).

ZombieBot
18-03-11, 10:03
a taky to je pára

SiGnaL|IDM
18-03-11, 10:42
Smile: Dík za rady. Budem sa s tým musieť pohrať, lebo momentálne mi to naozaj nevyhovuje. To spraylogo som si všimol, a už je zmenené. :)

apach29: Vďaka za dodatočné vysvetlenie. Zas som o niečo múdrejší. :) CS-ko ale rozhodne kupovať nebudem, lebo tých pár chvíľ keď potrebujem takúto formu relaxu mi za to nestojí. A o to že dostanem ban strach nemám, lebo niesom cheater. Jedine že by si zas nejaký teenager ktorý sa hrá na admina pomýlil rozdiel medzi skillom a cheatom, alebo by opäť nastala podobná situácia s IP alebo ID...

InVitro
18-03-11, 13:50
Už jdi prosímtě ty tvoje kecy na dvě věci si vem sebou . Tady mi říkáš ať se k tomu chovám s úctou přitom tady sám veřejně urážíš CHH's team a ode mě chceš slušný jednání ? Já třeba nejsem ve hře tak agresivní, ale tady na fóru bych vás všechny no brain ubrečence v UB sekci zliskal do jednoho . Btw : Demence je urážka od kdy prosímtě ?

Kotel
18-03-11, 18:22
Zduvodnil, v dalsim postu, ale bylo to dost neprehledne, takze jsem to poprve nevidel.