PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak --> Nesprávny príkaz



SergejWuTang
06-01-21, 10:53
Zdravím, chcem sa opýtať na jednu chybu, ktorú spraví väčšina simonov na začiatku kola. A to je tá že ak začne kolo, tak dajú príkaz napríklad ,,Všetci cely po otvorení pôjdu do boxu" alebo ,,Po otvorení cela s gunnou ostane v cele". Podľa mňa je to hlúposť a nesplnitelný príkaz. Čo v takom prípade ? Samozrejme že ho nemusím počúvnuť. No potom sa dožadovať Volného dňa, je prakticky ne-realná. Ja by som rád uvítal nejaké to upozornenie a pridanie to do pravidiel a podčiarknúť.
Vlastne som zabudol aj na tu šachtu. Šachta tiež nemá nohy a ked povie šachta do boxu, tak ten hráč nemusí počúvnuť.

Všetko k tomu rád by som uvítal nejaké tie vaše názory na túto danú problematiku.

PS. Pekný zvyšok dňa.

Sergej Wu-Tang


E. áno viem, že tieto príkazy platia aj tak pre hráčov ale stráca to tu atmosféru. Či to len ja som taký puntičkár ? :D

Koprakek
06-01-21, 10:56
..:slap:
:console:

Janci
06-01-21, 11:04
Ved simon povie: ,,Hráči pojdu po otvorený ciel do boxu. Hráči v cele s gunou ostanú v cele,, takto si to myslel, že to má byť správne ?

SergejWuTang
06-01-21, 11:36
Nejak nechápem

SergejWuTang
06-01-21, 11:36
A jančí napísal som to tak ako to hovoria a áno mali by to hovoriť takto.

Nakladana Okurka
06-01-21, 12:09
Nebudou se měnit věci, který mají hráči už X let zaběhnutý. Stejně jako když Simon otevře cely a řekne "do boxu". Všichni chápou, všichni vědí, kdo je nový a neví, dostane kill a další kolo vědět bude. Neřešte kktiny, dík

Grakon2702
06-01-21, 16:03
WuTangu, taky mi z toho roky krvácejí uši, ale holt nám nezbývá nic jiného, než tyhle nesmyly tolerovat. Jen je zajímavé, že jakmile se řekne "do boxu na zadní stěnu", tak z toho samého nesmyslu se najednou všichni poserou. :)

B3N
06-01-21, 16:54
To čo tu opisuješ vezme väčšina hráčov len ako slovíčkarenie. Avšak súhlasím s tým že tieto príkazy sú nelogické a malo by sa správne hovoriť: Hráči v cele s gunou urobia to a to alebo hráči v cele so šachtou urobia to a to. Malo by sa to zaviesť do pravidiel aby sa predišlo takýmto sporom. A to je to isté ako aj s lavičkou v boxe keďže je to skôr stôl ako lavička.

aviatik
06-01-21, 17:19
Tu zas niekto objavil koleso
https://csko.cz/forum/showthread.php?19429-Jailbreak-pravidla-CT-z%F3ny-spe%9Alov%E9-v%9Ae-podstatn%E9&p=396189&viewfull=1#post396189

6. Zákaz slovíčkařit, vězeň musí plnit řádně úkoly Simona.

Je to tam z dobrého dôvodu, lebo inak by ktokoľvek s trojciferným IQ dokázal vybullshitovať obchádzanie akéhokoľvek príkazu