PDA

Zobrazit normální verzi : Ciper dafuq?



EoL
20-05-12, 17:26
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 28605 )
[AMXBANS] Mas 55 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Spawn camp '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : EoL+
[AMXBANS] Tvuj nick : EoL+
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 31323193
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 31323193
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 80.242.44.102
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 80.242.44.102
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Ciper
[AMXBANS] Server : Kotelna - Superhero | csko.cz ( de_dust2-urban )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Neziadam o sprosty unban, ale ide o princip, behnem do winu, zacne kolo o 5 sekund sa napojim, moj team este ani nevysiel pomaly zo spawnu, prileti Ciper, stojim v strede spawnu (ct) dam mu HS a ban za Spawn camp.. Ide mi len o princip, to mu nevadi ze traja buguju mapu, chodia nad texturou, prechadzaju sa nad mapou alebo pod mapou.. uz mi stacilo co druhy o tebe hovorili ako presuvas hracou iba aby ta nezabijali, slapujes len aby si mohol TY defuz..

Ciper
20-05-12, 18:10
Takže, na spawn jsem doběhl po několika vteřit na ct spawn, ty jsi jasně byl v rohu a campil a hned si střilel takže nedělej že o ničem neviš, to že bugujou mapu neřešim když mi kotel napsal at textury neřešim tak co mam dělat když je nemam řešit?přesouvam hrače ok a kdy jsem to udělal? dneska jsem akorád přemistil dextera že byl buglej ve spectu, sám mi psal na steamu at ho dám do druhého teamu(proti mě) o on je vetší levl a dal jsem ho od sebe hm? a dávam ho k sobě aby mě nezabijel že?slapuju abych mohl defuz?tak na todle ti řeknu že jsi retard protože todle jsem nikdy neudělal, a pokud jo tak dej demo, protože já vím že nic takovýho nedělám a mám čistý svědomí.

EoL
20-05-12, 18:17
Jo jiste, ale zabudol si povedal ze asi 3x kola predtym som ti dal HS hned za spawnom takze si bol dost nasraty, a sam dobre vies ze som stal v strede spawnu a vobec som necupel a co sa toho tyka prisiel si za 5 sekund co som nemohol stihnut ani nakupit takze ban neopravneny, defuz som nevidel ale hraci mi hovorili ze to robis a na furienoch tiez davas nezmyselne bany za spawncamp..

Svacinar
20-05-12, 18:23
Je to prostě "admin s velkým C"!

Ciper
20-05-12, 18:29
Na furienu jsem za spawn camp nikdy nedal, co se týče toho banu tak jsem hned dal unban když mi psal že si teda byl afk, ale jo když tam jsi nekolik kol za sebou tak mě to nadzvedlo, ale když už tu hazíme na sebe špínu tak by jsi nám mohl řict jak ti rychlo nabíhájí XP?že by bug xp? no demo na to nemam, ale při tvém hraní ti těžko xp budou tak rychle nabíhat.

EoL
20-05-12, 18:33
Xp mi nabiehaju tak rychlo asi preto lebo hral som uz o 2:00 rano. Coz som dnes dal asi 100 000 expu, co davam 12 000 ( niekedy i 15 000) expu za hodinu takze si vypocitaj ako dlho som dnes hral. Na ten bug prisli hraci poobede, mam taky vela dem kto to bugoval, mozem poslat. A co sa tyka toho bugu, natacal som aj teba asi 5 kôl a taky si to bugoval a psal si ze ti to nejde a pak sem napsal ze ty to taky bugujes a ty si hned zacal davat bany, myslim si ze dokial by som sa neozval tak by si bugoval tiez. A co sa tyka tej spiny tak by si nam mohol prezradit kolko ludi hra za teba na Superhere, lebo zase mam screen ako pises ty (tvoj brat?) ze expi za teba a ze tam hrate dva a admin by nemal pustat viac ludi na svoj ucet.

Ciper
20-05-12, 18:39
Ok, takže o tom bratrovi jsem psal už před několika dněma, že si na kotelně superhero chtěl vyzkoušet hrát, tak jsem ho nechal si to vyzkoušet, asi 1 a pul hodky, ten bug mě nefungoval jelikož jsem střílel do hráču který přežili kolo, pak jsem to skusil s marsounem a šlo to, pak jsem to začal řešit a nedělal jsem to-http://csko.cz/forum/showthread.php?7323-Superhero-bugovan%ED-XP&p=95071#post95071, ale když už si na to přišel tak to nenahlasíš co?jako ostatní kteři tam bugují od oběda jak mi psali hráči..

EoL
20-05-12, 18:42
Ved mam demá ako bugovali, nieje problem poslat. Mozes si pozriet zaznam z chatu a ko som pisal tym bugerom, ze je to proti pravidlam, ze budu mat ban alebo znizenie XP a potom to PRESTALI BUGOVAT, avsak potom prisli zase ze sa ta pytali a ty si povedal ze to nieje proti pravidlam tak znovu zacali. Jasne bratrovi si nechal hrat. Preco mam 2 dni po sebe screene ako pise ze hra za teba a ked uz tak admin nemoze dat ani na 1 a pol hod....
e:
a pochybujem veta za " hraje aj bratr superhero, za me " znie ako keby hral iba jeden krat..

Ciper
20-05-12, 18:47
Ok pošli screeny, protože mluvíš z cesty a mluvíš nesmysli, bratra jsem nechal hrát tak dlouho jak jsem psal, a to jsem ho pustil jen na sh nikam víc a ještě jsem byl po celou dobu s ním, tak mi řekni proč si nešel nahlasit ten bug na forum?A ještě moc rád bych chtěl vidět kde jsem psal že bug xp není proti pravidlum když jsem nevěděl co dělaj HM?

EoL
20-05-12, 18:50
Ten rey co si mu dal ban, tak tomu som pisal necho to nerobi, ze je to proti pravidlam, ze dostane ban a on mi o hodinu napisal ze sa ta PYTAL ze to nieje proti pravidlam

Ciper
20-05-12, 18:53
Tak prosim o ten screen kde píšu že to je není proti pravidlum, o tom se snad nemusíme ani bavit všude se za bug xp banuje, a dělali to po celou doby i dexter, proto sem byl posledních 20 min ve spectu a všechny natačel, a zas budu škodnej já ne? jestli jo tak kvůli tomu tu adminovat nemusím, ale jestli kvůli tobě tak to vubec né, protože co jsi napsal je lež a já to vím protože mám čistý svědomi :)

EoL
20-05-12, 18:54
Nemam screen ale ten hrac mi to jasne napisal ze sa ta pytal a ty si bol na serveri a nenapisal si NIC a videl si to. A co? taky sem byl ve spectu a sledoval sem te ako
expis a?

Ciper
20-05-12, 18:57
Ti říkám že jsem to skoušel, čti pořádně, o tom bugu jsem hned psal na forum, nevim kdo si to nechává pro sebe aby ráno ve 2:00 jak si psal mohl expit že?

EoL
20-05-12, 19:01
Pokud vim tak 2v2 knife neni expeni, delal sem to i s Bezdakem. Podla chat logu sa ta pytal ten rey ci je za to ban, potom ste to skusali, vobec ani dexter nebol na SH a nespectoval si, pak prisel dexter a stale si to skusal a pak si rozdal bany, takze v spectu pochybuji ze si bol 20 minut.. are you serious?

Ciper
20-05-12, 19:08
Pokud vim tak 2v2 knife neni expeni, delal sem to i s Bezdakem. Podla chat logu sa ta pytal ten rey ci je za to ban, potom ste to skusali, vobec ani dexter nebol na SH a nespectoval si, pak prisel dexter a stale si to skusal a pak si rozdal bany, takze v spectu pochybuji ze si bol 20 minut.. are you serious?
A co třeba psát po pravdě? to umíš jenom lhát? ve spectu jsem byl dlouho ale ty si slepí a hrál si, pak jsem psal tomu rexx co pořád střílel že bug xp je zakazaný.

EoL
20-05-12, 19:09
No ale podle chat logu a dema to tak není, ja som prisiel na server a ty si hned zacal do mna strielat a moja prva veta bola " tak ty taky bugujes ciper uz ? " poprosim lock, zbytocny flame tu vznika, mozte dat reset XP

Ciper
20-05-12, 19:12
No ale podle chat logu a dema to tak není, ja som prisiel na server a ty si hned zacal do mna strielat a moja prva veta bola " tak ty taky bugujes ciper uz ? " poprosim lock, zbytocny flame tu vznika, mozte dat reset XP
No tak to je jasný, já jsem jedíný z 5 lidí který o tom bugu vedí a nenahlasilo to-dexter,eol,rey,lexx a já a pochybuju o tom že jenom 5 lidí když to dělala polovina serveru, takže už sem nebudu psát, jen že je jasný že by se XP měli na sh resetovat(všem)

Frackore
20-05-12, 19:17
Vyresetovat XP, a prodloužit ban za bugování. Toť můj názor.

AnnoyingGreg
20-05-12, 19:54
Vyresetovat XP, a prodloužit ban za bugování. Toť můj názor.

Vyresetovat Cypera, a jebnout ban za bugování. Toť můj názor.

EoL
20-05-12, 20:04
Taky sem za reset, aspon ma to donuti prestat hrat....a este dalsiu polovicu hracou..:laugh:

ANTOM
21-05-12, 21:15
Hej Ciper co ty díváš za bany mojemu bráchovy si dal ban a důvod byl "Obchyazeni" a za chvílu sem dostal ban já prej za "obcházení banu" tak bych byl rád kdybys mi to vysvětlil

ANTOM
21-05-12, 21:28
asi dostal bobky a odhlásil se nebo co xD

ANTOM
21-05-12, 21:32
mojemu brachovi dal permaban za "obchyazeni" a pak dal i mě permaban za "obcházení banu takže asi si něco potáhnul jinak teda fakt nevím

Ciper
21-05-12, 21:35
mojemu brachovi dal permaban za "obchyazeni" a pak dal i mě permaban za "obcházení banu takže asi si něco potáhnul jinak teda fakt nevím
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=26268

ANTOM
21-05-12, 21:44
a kdo je veteran vermix?

ANTOM
21-05-12, 21:45
VeTeRaNs!!>V-Rem1x^) sory ale toto jméno neznám

Trinidad
21-05-12, 21:58
Kurnik šopa dosť!!!!!
Eol už konecne dodaj nejaký dôkaz lebo vyťahuješ iba nové a nové veci!!!!!

EoL
21-05-12, 22:06
:D ake veci? Uz den sem tu nic nepsal, a tych co mam na demu uz maji davno ban tak naco posílat?

ANTOM
21-05-12, 22:09
jak mám asi dodat důkaz když ten hrác kterej dostal ban za Wh nejsem já

ANTOM
21-05-12, 22:18
tak to vám na to radši mr**m a du si zahrát nějakej server kde nejsou takoví kktský admini

Kazki
21-05-12, 22:38
tak a dost zmrdi sprosty.. Ciper je pohode admin a ani raz sa mi nestalo ze by banoval bez dovodu... sak na furiene dava 30 minut za texturu cize si nemyslim ze sa chce vyvrsit na ostatnych hracoch.. a to ze vy zasrate deti neviete uznat to ze mate ban lebo ste drbnuty to je vas problem.. a za ten reset xp.. som proti.. venoval som dost casu aby som mal lvl aky mam a navrhujem stiahnut kazdemu 10 lvlov ktory bugoval.. a ban dat na tyzden.aa ozaj eol.. ty furt na nekoho kydas a vsetko co pises pises iba to zle a si schopny si aj povymyslat :) nic proti tebe ale ak nemas dokaz tak nepis ;)

Prio
21-05-12, 22:39
Je to prostě "admin s velkým C"!

Všetci vieme že je fail admin to tu písať nemusíš.

Kazki
21-05-12, 22:47
ked myslite... som zvedavy kto vam bude "adminovat" ked vacsinu adminov poslete do pi*e... no co. .. bude ich malo a potom budu brat kazde decko a budete sa mat horsie :) potom nespamujte forko ze chcete unban :D

EoL
22-05-12, 08:08
tak a dost zmrdi sprosty.. Ciper je pohode admin a ani raz sa mi nestalo ze by banoval bez dovodu... sak na furiene dava 30 minut za texturu cize si nemyslim ze sa chce vyvrsit na ostatnych hracoch.. a to ze vy zasrate deti neviete uznat to ze mate ban lebo ste drbnuty to je vas problem.. a za ten reset xp.. som proti.. venoval som dost casu aby som mal lvl aky mam a navrhujem stiahnut kazdemu 10 lvlov ktory bugoval.. a ban dat na tyzden.aa ozaj eol.. ty furt na nekoho kydas a vsetko co pises pises iba to zle a si schopny si aj povymyslat :) nic proti tebe ale ak nemas dokaz tak nepis ;)
Ja mam dôkaz, ako mozes vediet ze nemam? Vsetko co som napisal mam bud na deme alebo screen. Nekydam na nikoho, len na Ciper pretoze si myslim ze ako admin nema co delat, kdyz nemuze expit sam, musi mu helfovat bracha. Dava nezmyselne bany za spawncamp, pritom on na nuke pride na spawn za 5s Batgirlem a ti co nemaji flash se muzou posrat a ked ho zabiju tak ban spawn camp.

Ciper
22-05-12, 08:36
Ja mam dôkaz, ako mozes vediet ze nemam? Vsetko co som napisal mam bud na deme alebo screen. Nekydam na nikoho, len na Ciper pretoze si myslim ze ako admin nema co delat, kdyz nemuze expit sam, musi mu helfovat bracha. Dava nezmyselne bany za spawncamp, pritom on na nuke pride na spawn za 5s Batgirlem a ti co nemaji flash se muzou posrat a ked ho zabiju tak ban spawn camp.
Jo jo, dobrý si, moc dobrý chcem vidět ty dukazy, nebo ti nevěřim ani nos mezi očima, spawn camp hrače banuju když mi nekdo napíše na steam že stále campi na spawnu např.bboys a zaludex atd.

Co dodat, mam tě plný zuby jak si vymyšlíš a proto tě nějak prekousnu a ingoruju a jestli si teda myslíš že si super dobrý machr jak všude roznášíš tak bud admin ty, chi tebe vidět když vím co tu píšeš o mě když z toho je většina hloupej vymysl, tak se zamysli..

EoL
22-05-12, 08:53
Zde je screen kde si sa priznal ze za tebe expi bratr.
http://cloud.steampowered.com/ugc/542927625307611841/91861D958CEA282397C8BCAA0A33226341A87553/
Neprijde mi to jako " hral bratr superhero, 1,5 hod a bol som pri nom"

Ciper
22-05-12, 08:59
Tohle jsem psal já, nevim co tím ted sleduješ když bratr na mem uctu nehraje, protože si chtěl superhero jenom vyzkoušet

EoL
22-05-12, 09:02
Jo ted nehraje, ale v 16/5/2012 18:44:43 si rekl ze tvoj brat na tvojom ucte hraje, tak jak tedy?

Ciper
22-05-12, 09:09
Jo ted nehraje, ale v 16/5/2012 18:44:43 si rekl ze tvoj brat na tvojom ucte hraje, tak jak tedy?
Ti řikám že na mém steamu nehraje, hraje na jiném portálu kde má full xp, takže nevidím duvod proč by chtěl hrat za mě..

EoL
22-05-12, 09:11
JO JISTE :D:D:D Nehovoril si nahodou ze tvoj brat si chcel vyskusat superhero hrat? preco by si to skusal, ked na inom portali ma full xp? Trochu si sa zamotal?

EoL
22-05-12, 09:21
http://www.youtube.com/watch?v=nxieiT5FLfI
Ak by chcel nahodou niekto vidiet, ako sa maju davat bany za spawn camp alias ciper

Ciper
22-05-12, 09:22
JO JISTE :D:D:D Nehovoril si nahodou ze tvoj brat si chcel vyskusat superhero hrat? preco by si to skusal, ked na inom portali ma full xp? Trochu si sa zamotal?
Hraje jiný server mod, no nic nebudem ti cpát to sáme stále dokola, to že to nechápeš je tvoje věc, nic proti ale už by jsi nemusel psát to samé bez dukazu.
Nenahanej posty !!!!

EoL
22-05-12, 09:25
Ale vysvetlis mi konecne tu vetu co mala znamenat v tom screene? Kazdy ju pochopi tak ze tvoj brat hra za teba superhero a je to pravda.. vysvetlis mi ju prosim ta?
Nenahanam posty, su mi uplne ukradnute, aj keby som mal 0? who cares?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nxieiT5FLfI
a odpovies mi ci je toto opravneny ban?

Ciper
22-05-12, 09:29
Nevidim hrače který byl zabanovan, který kempil na spawnu, jenom si natocil jak hraješ.Na tom demu nic nevidim

EoL
22-05-12, 09:36
Není to je? Skus si za kolko sekund prejdes zo spawnu az do domu, za 6s to urcite nieje. Pochybuji ze campil vzadu na spawne, kedze za cca 20s bol plan dole a bol tam zabity...

Kazki
22-05-12, 11:54
joj ja sa uz nejdem ani vyjadrovat :D idem si spravit popcorn a budem sledovat ako sa to vyvija dalej :D ODPORUCAM !!! Toto je ina DRÁMA :D

EoL
22-05-12, 11:57
Uz sme zakopali vojnovu sekeru, tada ja urcite, nechcem dalej ziadny flame. poprosim locknite to.