PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 1.2. ] Fantomas --> Fellow



KralBrambas
29-01-21, 13:17
Vypis z konzole:



[AMXBANS] autoid: '387580'
[AMXBANS] Duvod banu: 'randomovanie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Fantomas >
[AMXBANS] Tvuj nick: Fantomas
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1114854510
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1114854510
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.236.202.179
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.236.202.179
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < fellow >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (4_houses)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






Pokud zabiju admina Feloww s tim ze jsem myslel ze je zradce to neni duvod banu,radne jsem napsal do chatu na serveru sorry feloww ale presto ban na 24hodin.Admin Feloww takto dle meho nazoru zneuziva svoji pozice admina,takto muze davat ban vsem kteri ho zabiji,hlavne ze on muze zabijet vsechny a nikomu se neomluvi.

Fellow
29-01-21, 14:41
Ahoj, pokiaľ zabíjaš len podľa toho že si len myslíš že dotyčný je zradca tak sa potom nečuduj že máš ban.

Ban si dostal za opakované randomovanie.
Ešte som si povedal keď si zabil mňa , že okej asi sa len pomýlil no následne si ďalšie kolo zabil ďalších dvoch hráčov "randomne" na koľko jeden bol zradca a jeden nevinný ale pre istotu si zabil aj toho nevinného.

A keď už sme pri tom, po prvé som ťa upozornil do voice chatu a opýtal sa ťa prečo si daného človeka zabil. Ty si hrdinsky ignoroval. Následne si dostal ako prvé vážnejšie upozornenie kick , ale ty si to zrejme nepochopil a hneď ďalšie kolo si dal ďalšie 2 random killy. To už mi došla s tebou trpezlivosť a dostal si ban.

A ešte k tomu že ja keď niekoho zabijem ( nevinnéhio) tak dotyčného neignorujem a poviem mu aspoň to jednoduché "sorry"

Grakon2702
30-01-21, 01:41
Ban vypršel.