PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o vrácení práv Globál :o) - PRIJATÝ (vrátené práva)



Johny Pampeliska
31-01-21, 15:24
Ahoj, tak tady po dlouhé době zdravim svojí counter strikovou rodinu....

Jmenuju se Johnny a na Kotelně hraju ňákej ten pátek, csko jsem nehrál, protože jsem poslední dobou hrál jen lolko.
Když by to bylo možné, zase bych moc rád dostal zpátky globál práva a hrál zpátky na místě, kde jsem vyrost a které mám moc rád.
Pár lidí mě tu zná a kdo ne, tak pro ty bydlím v Chomutově a momentálně se živím jako automechanik :o)

Nevím co víc dodat, ale zase bych rád po dlouhé době zde dělal srandu na serverech s ostatními a užíval si srandu na forku atd.
Dříve jsem jezdil na cs srazy s místníma a šerifem Kotlem :-D Kdo to dočetl až sem, díky moc :-D


Zdraví Johnny :-D

Samco
31-01-21, 17:32
Ahoj, práva si mal na sekciách Aim, Fun, Furien, Jailbreak, Knife, Zombie. Za posledné minimálne 4 roky si mal ale aktivitu len na strieľacích serveroch, vrátane banov, preto ti ich nahodím nateraz len tam. Udelenie na ďalšie sekcie preto nateraz nemá z praktického a objektívneho hľadiska význam.

Ak by si mal záujem o rozšírenie môžeš požiadať v AF, kde sa ti vyjadria príslušní admini z príslušnej sekcie, či súhlasia s rozšírením. Musí tam byť ale rozostup niekoľkých mesiacov.