PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Spešla - Mechanic



Mechanic
02-02-21, 21:06
Ahoj všichni co jsi čtete tuto žádost. Ahoj, jmenuji se Jaroslav, a 2.4 mi bude 14, chtěl bych zažádat o spešla na JailBreak serverech, Poslední dobou se snažím nabírat větší aktivitu abych mohl zažádat o práva na JB serverech.

Něco o mě - Je mi 13 a za 2 měsíce mi bude 14, hodně se zajímám o počítačích a fotbalu, taky mě baví Japonské Auta a vyrtání se v technice.
Už jsem žádal asi 2 roky zpět, neuspěl jsem kvůli mé permě kterou jsem dostal na NS asi 2-3 roky zpět (2018 nebo 2019) - https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=259710

Už jsem byl na pár menších portálech jako třeba: CS-PORTAL.EU (Skončil) A pár dalších na které si nemůžu vzpomenout.

Mám hodně nahlášení přes ! (Nějaké jsou srozumitelné a nějaké prostě..... kraviny.) Mám nahlášení i tady na forumu - https://csko.cz/forum/showthread.php?69270-Spinavci-nebo-Baba-Jaga
Nahlašoval jsem i přes steam - Smooke, Koprakek (nejsem si jist) a ještě Spasitel.

SteamID - STEAM_0:0:176665870 (https://steamcommunity.com/id/NeriesRukaNaVolante/)


Taky se chci omluvit všem z minulosti mých chatlogů.

Díky Mechanic :)




E: Moje nicky: Mechanic, Dream, Mechanic Aka. Dream, hlavy na hlavy, Nerieš/s.


Staré nicky z roku 2015-2017.

{:SoulWatcher:}
[*V.I.P*]Soul*Watcher
Mechanic #goNAVI
?!</;'Soul';/>!?
MLG Antivirus M9 NoNScoPe=REKT
Bez Lasky neni zivot


Mnoho dalších....


Momentálně můj main nick je: Mechanic nebo Nerieš, nebo teď jsem hodně začal hrát pod nickem: kapsy jsou plny jako money bag

Nakladana Okurka
03-02-21, 09:24
Ahoj, hlášení srozumitelný sem našel z JB pouze jedno (jestli sem dobře hledal). Jedno hlášení na webu taky není zrovna moc extra. (Admini případně mohou doložit hlášení na steamu.)
Perma momentálně stará 2 roky cca, u CT si tě nějak nevybavuji, nick Mechanic mi něco říká.
Určitě to teď nevidím na práva, dej tomu ještě čas.

Mechanic
03-02-21, 10:37
Ahoj, hlášení srozumitelný sem našel z JB pouze jedno (jestli sem dobře hledal). Jedno hlášení na webu taky není zrovna moc extra. (Admini případně mohou doložit hlášení na steamu.)
Perma momentálně stará 2 roky cca, u CT si tě nějak nevybavuji, nick Mechanic mi něco říká.
Určitě to teď nevidím na práva, dej tomu ještě čas.

No. ty hlášení přes to ! jsem řikál že jsou prostě rage rage rage. někdy jsem psal často na jb, Taky jsem hrál pod mnoha jinýma nickama. Ale díky vážím si toho :)

Nakladana Okurka
07-03-21, 01:24
Zlepšil si nějak hlášení? Já si te bohužel vybavuju ze serveru pouze jednou, možná dvakrát.

E: oka, admini hlášení určitě potvrdí. Neber to ofenzivně, jak sem psal v prvním postu, že mi tvůj nick něco říká. Mám na mysli vybavení si tě ted za posledni dva mesice například. Ale třeba na sebe jen nemáme štěstí.

Mechanic
08-03-21, 01:29
Zlepšil si nějak hlášení? Já si te bohužel vybavuju ze serveru pouze jednou, možná dvakrát.

Hraju na jb od 2015 :D
Už nějaký hlášení jsou ale ne o moc, nechápu jak mě neznáš, hodně jsem tě viděl i v 2018 a déle, měnil jsem nicky hodně ale Teď Mechanic, ale jmenoval jsem se třeba: Soul, SoulWatcher a něco víc


Ale hlavně nahlašuju přes Steam: Kopr má pár hlášení ode mně, spasitel, bývaléj spešl Nigga a Smooke taky

Mechanic
16-03-21, 10:11
Pardon za neaktivitu, dojebal se mi pc, ale už ho mám zpátky takže bych tu aktivitu nabral znova.

Nakladana Okurka
03-04-21, 00:57
Čau ještě jednou a naposled :D
Aktivita je určitě ++, hlášení si taky zlepšil, schopnost simonovat tam je taky a chtlg v rámci možnosti cistej.
Patrně by si patřil mezi vhodnější kandidáty, kdyby tam nebyla ta perma.
Oceňuji, ze si dal i na moje rady, co se tyče hlášení a aktivity.
Ta perma je relativně nedávno a nedostali práva kvůli ni už větší frajeři.
Neber to vůči sobě špatně, určitě si se poučil a i jednoho hlášení, ať už ve hře, nebo na foru, si vážíme.
Zadost tu leží dva měsíce a nějaký boom “pro” vyjádření tu není.
Vzhledem k permabanu bych ti doporučil, zkusit to později.

Mechanic
04-04-21, 23:11
Čau ještě jednou a naposled :D
Aktivita je určitě ++, hlášení si taky zlepšil, schopnost simonovat tam je taky a chtlg v rámci možnosti cistej.
Patrně by si patřil mezi vhodnější kandidáty, kdyby tam nebyla ta perma.
Oceňuji, ze si dal i na moje rady, co se tyče hlášení a aktivity.
Ta perma je relativně nedávno a nedostali práva kvůli ni už větší frajeři.
Neber to vůči sobě špatně, určitě si se poučil a i jednoho hlášení, ať už ve hře, nebo na foru, si vážíme.
Zadost tu leží dva měsíce a nějaký boom “pro” vyjádření tu není.
Vzhledem k permabanu bych ti doporučil, zkusit to později.

tak teda dik no. :D Ale vazim si toho

Fellow
13-04-21, 11:49
Nie

Mechanic
14-04-21, 21:19
Nie

Ok díky!

Happy Sugar Life
16-04-21, 19:58
Nie

Latins
17-04-21, 14:05
Zdravím,
zaznamenal jsem zhoršení tvé aktivity. Má to nějaký důvod?

Mechanic
21-04-21, 08:38
Zdravím,
zaznamenal jsem zhoršení tvé aktivity. Má to nějaký důvod?
Nemám HDD v PC ale měl by mi přijít ve čtvrtek nebo dneska večer, nevím kdy přijede brácha :DD

Samco
02-05-21, 18:09
Nie