PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 8.2. ] Kentan --> plejerplejer



Kentan
04-02-21, 20:24
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Duvod banu: 'kazdou mapu camp'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [survey] Kentan z Montargis >
[AMXBANS] Tvuj nick: KYLIAN rad banuje ostatnych
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1157102233
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1157102233
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.102.88.185
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.88.185
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < KYLYAN >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (de_nuke)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ====================================





Poznamka:






Pekny vecer prajem, chcel by som poziadat o unban, nakolko si myslim, ze som ho dostal nepravom. Bol som na serveri 5 minut. Server Capture the Flag. Enemy mal AWP, zabil som ho s M4kou a isiel po jeho AWP, pretoze ked niekto hra s AWP, tak si kupi dalsie a nenecham sa obstrelovat s AWPcka. On si samozrejme kupil dalsie, tak sme mali mensi "fight". Medzitym som videl, ako nam na vlajku ide hrac KYLYAN, tak som ho zabil, za co som instantne dostal ban. Udajne kempim kazdu mapu, co absolutne nie je pravda. Wipo si nikdy nekupujem prvy, az ked ho kupi enemy a nici nas na spawne. Kempenie absolutne nerobim. Snazim sa aj branit vlajku, aj zabijat enemy, ale myslim si, ze na serveri su omnoho vacsi kemperi a cheateri. Nechapem, preco po jendom zabiti potreboval davat dotycny ban, ci to neuniesol, ze ho niekto zabil, alebo co...A hlavne ked som na serveri cca 5 minut. Za toto som uz dostal ban aj predtym, ale bol kratky a vravim si, ze niekto to asi moc prezival, tak dal ban. Tiez bol dovod udajny camp,od ktoreho sa vyhradne ohradzujem. Osobne si myslim, ze su tu ludia, ktori velmi radi banuju a potrebuju si nieco dokazovat...

Verim v kladne vyriesenie mojej ziadosti a prajem pekny zvysok vecera.

Kentan z Montargis

UNHCZ
04-02-21, 20:30
Jsem pro zkrácení banu, taky sem dneska chtěl už camp banovat, ale postačí slay/kick, varovat na obrazovku a pomůže to. 1000minut je podle mě moc.
Jako historii má, ale i tak jsem pro zkrácení.

Pelargos
05-02-21, 20:46
Ban vypršal.

Banujúci admin dáva zväčša minimálne bany, tento bol trošku dlhší zrejme kvôli histórii.

Koprakek
08-02-21, 10:13
Lck.