PDA

Zobrazit normální verzi : Práva - Jailbreak



SergejWuTang
05-02-21, 22:50
Ahoj!
Týmto chcem požiadať o práva na JB.
vlastnit originální hru - ✔ --> STEAM_0:0:152412865 (https://steamcommunity.com/id/2WO7EVEN/) /
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu - ✔
čistý trestní rejstřík - ✘ (V predošlej žiadosti som to tam vypísal) :(1) Rok 2013 dôvod - Nadávky do rodiny. (2) Rok 2018 - Nevhodné chovanie By Grakon
hlášení cheaterů - ✔ ( "!", Forko, Steam)
__________________________________________________ ______

V poslednej žiadosti som sa opustil a lockol som si to kvôli svojim prioritám. (No stíham pri tom aj často JB)
Vek - 20
Pohlavie - Muž
Krajina - Slovensko
Mená v hre - Aleks, WuTang
__________________________________________________ ______
Predošlá žiadosť a PRO / PROTI
Ex Admin Operák - PRO
Trial Admin Folowed - PRO
Server Admin Nakladana Okurka - PRO
Server Admin Bager - PRO
Server Admin Fast212 - PRO
Server Admin KajSinek - PRO
__________________________________________________ ______
Server Admin LukosSenpai - PROTI
__________________________________________________ ______
Server Admin DeadJoy - Nerozhodne
__________________________________________________ ______
!!Názor A-Teamu sa mohol zmeniť!!

Účel žiadania - Pomáhať a Chrániť


SergejWuTang.

Koprakek
24-02-21, 08:14
+aktivita
+hlášení steam/forum
+znalost modů
+ většina adminů PRO v minulé žádosti

Zkusil bych to

Bager258
02-03-21, 12:57
Suhlas s Koprom. Pro

Fast212
02-03-21, 15:46
V minulej žiadosti malo moje PRO vačšiu váhu kedže som bol aktívny... Hold máš smolu :happy:

Nakladana Okurka
02-03-21, 23:06
U mě se nic nezměnilo, stále Pro

Troppe
03-03-21, 10:22
Ahoj, tady jsem pro.

mirecc
13-04-21, 12:22
niesom si istý či je tvoje vystupovanie vhodné na admina

Fellow
13-04-21, 14:48
Ako napísal mirecc tak súhlasím s jeho vyjadením, tiež si nie som istý tým správaním a vystupovaním a príde mi že k CT chodíš viac kecať s kamarátmi ako hrať.
A ďalšia vec je že si nemyslím že by si dokázal byť objektívny pri porušovaní pravidel, či už pri tvojich kamarátoch alebo cudzích

týmpádom za mňa proti.

Kaco
13-04-21, 21:23
Súhlas s Fellowom a mirccom.

SergejWuTang
14-04-21, 09:18
Spomeňme si na situáciu s hracom Papaloma. Bol to moj kamarát s ktorým som hrával JB. Každý ho nemal rad pretože ho nevedel pochopiť. Mne to bolo jedno bavíl som sa s ním pretože CSko JE LEN HRA. Bohužiaľ mi začal radiť počas schovky (veľa krát) upozornil som ho v hre aby to nerobil a nakoniec som jo nahlásil a dostal ban. Čo bolo potom ? Bol na mna nahnevaný no aj tak som mu s pokojnou hlavou oznámil že toto sa nerobí a musel som to spraviť. Riešiť poriadok viem no ešte si má ani nevidel ho riešiť keďže pól mapy si AFK alebo robíš vzburu. Vykecavam sa s kamarátmi ? Áno vykecavam sa no viem kde je hranica. Ako som povedal je to hra a srandu treba a samozrejme viem kde je hranica slušného správania. To že som flegmaticky je moja vec. No ak je závažný problém viem sa ozvať a daného hráča upozorniť. To je všetko k tomu.

E: Ešte som nevidel hlásenie na Fore mierene na mna že sa vykecavam a neplnim úlohu CTčka/simona. Ešte som nepočul napomenutie priamo na JB že robim niečo zle.

Happy Sugar Life
16-04-21, 19:59
Súhlasím s mircom

SergejWuTang
16-04-21, 20:08
Prosím chlapci, aby ste sem dali čo vás trápi na mne.

Samco
02-05-21, 18:18
Vystupovanie na serveroch nie je nateraz vhodné k prijatiu (ešte pred resetom CHL).

Nie