PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 10.2. ] adnrejbabsi --> Nakladana Okurka



adnrejbabsi
08-02-21, 01:13
Vypis z konzole:


Nemam su na mobile





Poznamka:






Kurva dostal sem ban nepravem od okurka bilo hvd bil hledanej pred zbrojku ja tam hodil 2 granati abi sem ho zabil a tam cekali dalsi vezni kokoti a nich to zabilo dosel okurka a dal hnet ban a kukajte co sem nasel v pravidlach maju smolu vole ze tam stali

Pri HVD je pohyb pred zbrojkou na vlastni zodpovednost.
V pripade FK pred zbrojkou nebude udelen VD. CT vsak maji zakazano

adnrejbabsi
08-02-21, 01:16
Meno adnrej babsi

Nakladana Okurka
08-02-21, 01:23
Ahoj, ban samozřejmě nemáš jen za to, co se stalo na serveru. Nicméně abych to uvedl na pravou míru. Hledaný před zbrojkou nebyl, ty ses jen domníval, že tam je a granáty, hozenými před zbrojku, si zabil nevinné hráče.
Tvoje všeobecná neznalost, demence a vulgarita na serverech už aspoň z mé strany přerostla za hranici legrace. Z toho důvodu si ode mě dostal 21 denní zákaz k CT a 3 denní ban za neznalost módu.
O tvém působení na serverech vypovídá už dost bohatá historie.
Pokud nezměníš svoje všeobecné vystupování na serveru, může to být do budoucna větší problém.

Chápu, ze pravděpodobně nejsi ještě věkově vyspělej na chápání různých věci (tohle myslím naprosto bez urážky), ale některý věci už za mě přehlížet nešly. U T neustále otravuješ ostatní hráče a vyjadřuješ se na svůj věk dost vulgarně. U CT nejseš schopnej normálního simonování, neorientuješ se v pravidlech a nezvládáš základní příkazy. Z tvýho pravopisu bolí oči (to ti ale vyčítat nebudu).

Nezapomeň, ze JÁ sem byl ten, který se tě většinou zastával a dával ti X šancí. Teď prosím počkej na vyjádření kolegů, pokud se shodnou na unbanu nebo zkráceni.

adnrejbabsi
08-02-21, 01:28
Tak si naserte dajte mi aj permu cau

Indian0
08-02-21, 02:13
Tak si naserte dajte mi aj permu cau

No už som zvažoval, necháme to ale na najbližšie porušenie pravidiel.

Grakon2702
08-02-21, 02:15
Tak si naserte dajte mi aj permu cau

Tím pádem je žádost vyřešena.

Koprakek
08-02-21, 09:13
Začni se chovat nebo budeš zablokován i zde