PDA

Zobrazit normální verzi : nejlepší mapy Bhop/Jump v csgo 1.6



jozoo
09-02-21, 19:07
poprosil bych vas jetsli byste tu do odpovědi nedali nejlepší mapy pro Bhop/Jump pro cs 1.6... které půjdou dat do hammeru chci se trošku inspirovat pro tvorbu mapy.. předem děkují.... :D

Tomas80Tiger
09-02-21, 23:40
Nechcem sa tváriť ako niekto kto hammeru rozumie dobre... ale poradím ti najlepšie ako viem... S Algorythm-om sme riešili podobnú vec (on sa tomu i rozumie narozdiel odo mňa)... chcel som prerobiť jednu mapu ale nemal som k nej súbory... Ak nemáš mapu v .vmf... tak sa neoplatí riešiť nič... lebo dekompilovaná mapa buď nefunguje... alebo ti nedá všetky objekty a podobne.... Čo by som ti poradil.. skús ísť na Gamebanana a hľadaj nejaké Bhop mapy ktoré majú aj súbory .vmf a tak by sa ti to mohlo podariť... Ale takých je málo... Možno Algorythm by ti poradil lepšie...

A ešte jedna vec... Iba CS 1.6 alebo CSGO.. lebo to sú dve rozdielne hry :D

jozoo
09-02-21, 23:57
Nechcem sa tváriť ako niekto kto hammeru rozumie dobre... ale poradím ti najlepšie ako viem... S Algorythm-om sme riešili podobnú vec (on sa tomu i rozumie narozdiel odo mňa)... chcel som prerobiť jednu mapu ale nemal som k nej súbory... Ak nemáš mapu v .vmf... tak sa neoplatí riešiť nič... lebo dekompilovaná mapa buď nefunguje... alebo ti nedá všetky objekty a podobne.... Čo by som ti poradil.. skús ísť na Gamebanana a hľadaj nejaké Bhop mapy ktoré majú aj súbory .vmf a tak by sa ti to mohlo podariť... Ale takých je málo... Možno Algorythm by ti poradil lepšie...

A ešte jedna vec... Iba CS 1.6 alebo CSGO.. lebo to sú dve rozdielne hry :D

Hmm díky skusim to aspoň něco najít a jak píšu je to cs 1.6 ne csgo.. a já potřebuji mapu v .rmg ne .vmf vmf je pro CSGO ale rmf je pro CS 1.6 :D ale díky za odpoveď

Sry teďka sem zjistil že tam mám chybu nevím proč ale já sem zviklej psát csgo 1.6 a ono to má být cs 1.6 :D každopádně má to být CS 1.6 :D

Algorythm
11-02-21, 10:39
Zdrojaky k mape ti asi jen tak nekdo neda a je jedno o jaky mod jde... :D