PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na servery dust2 only



Ladis14
10-02-21, 19:10
Zdravím Vás pánové, mé jméno je Láďa-nick(mY), je mi 28 let, pocházím z Ústeckého kraje-města Chomutov, chtěl bych Vás tímto požádat o práva
na servery dust2 only.
Counter strike 1.6 hraji už 10 let, samozřejmě s pauzou a na Kotelně přibližně pět měsíců.
Zkušenosti s AMX-ANO-byl jsem Adminem na portálech mYe,Fucka a Posterusu(Confis.org)-je to už pár let zpátky a servery už jsou zrušené,
rád vzpomínám na ty časy, lidi byli více přátelští a méně vulgární-hold dobu si člověk nevybírá.
Chtěl bych Vám a hlavně hráčům na Kotelně být přínosem, abychom si mohli zahrát fair play, většinou hraji denně, nebo obden,tudíž si vše pohlídám :)
Ban jsem dostal jen jednou na portálu Playzone-důvod bylo VNT-(Ventrilo) mnozí z Vás ho jistě používají do dnes a pokud ne, tak jsem už stará škola :zeman2:
Hlášení jsem Vám prozatím nepodal, za což se omlouvám, ale narazil jsem jen na cheatera jménem Schwarz, který má dynamickou IP a Adminy už byl zabanován několikrát (zbytečně)

Steam: STEAM_0:1:588834943 (https://steamcommunity.com/profiles/76561199137935615/)

Budu rád, když mi dáte šanci, určitě Vás nezklamu :) Díky za Váš čas a přeji Vám pevné nervy jak v životě, tak i při Cs, Ahoj :rolleyes:

LANGER
10-02-21, 19:56
Ahoj, hned zo zaciatku ako si vsimam, tak celkom cerstva registracia na fore. Pozeral som najblizsie pripojenia na serveri za zhruba jeden mesiac a vidim tam aktivitu od 5.2.2021. Nahod aktivitu a par hlasenii v dalsich casoch a potom sa konkretnejsie vyjadrim k ziadosti.

Edit: Ten ban som nejak prehliadol, som si zle hodil cislo ako som hladal. :D Ak je to pravda za ten cheating, tak urcite nie.

SuperMario
10-02-21, 20:07
Me by zajimalo, co vis o tomto banu https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=288363. Spousta veci napovida, ze by mel byt tvuj.

Ladis14
10-02-21, 20:33
Pokud by byl můj, nežádal bych o práva, jediný který jsem kdy dostal byl za VNT a to je už pár let zpátky na PZ.
Nabízím jen pomoc a pokud je s tím problém, natočím Dema při svém hraní.

Dobře, díky za Tvé vyjádření :smile:

[QUOTE=Tsk;564202]Ahoj, hned zo zaciatku ako si vsimam, tak celkom cerstva registracia na fore. Pozeral som najblizsie pripojenia na serveri za zhruba jeden mesiac a vidim tam aktivitu od 5.2.2021. Nahod aktivitu a par hlasenii v dalsich casoch a potom sa konkretnejsie vyjadrim k ziadosti.

Edit: Ten ban som nejak prehliadol, som si zle hodil cislo ako som hladal. :D Ak je to pravda za ten cheating, tak urcite nie.[/QUOT

Nevím, kdo je hráč s nickem "c-duR" můj tedy není, jen vím, že IP adresu mohou mít klidně stovky lidí stejnou, ale pokud mi nevěříte, nebudu Vás přesvědčovat o opaku, díky.

UNHCZ
22-02-21, 00:39
Napostřehl jsem od Tebe žádný hlášení, jak ve hře, tak na fórku, proti.

Ladis14
06-03-21, 17:10
hlášení podávám na steamu ☺

Samco
30-03-21, 10:32
Nie