PDA

Zobrazit normální verzi : Nadávky



scott
21-05-12, 15:16
Nazdar,
chtěl bych požádat o zrušení „hlášek“ botů. Přijde mi dost hloupé, aby server prostřednictvím botů takto „vyjadřoval“. Vůbec to nechápu, jestli to někomu přijde směšné či má jiný názor, tak ať mi ho prosím vysvětlí.

Enjoy.

zaludex
21-05-12, 15:24
Ti boti mají být uděláni jako praví hráči proste uplná umělá inteligence . Můj názor.

The Frisco
21-05-12, 20:41
Představ si zásahovou jednotku/teroristy v reálném životě. Myslíš si,že si vezmou slovník a budou mluvit jako japonští roboti s českým překladem? Ne.

Kotel
21-05-12, 21:23
Excelent.

scott
22-05-12, 12:17
Podle mě to moc smysl nedává. U hráčů se to zakazuje a boti to šíří. A jestli je jedinej důvod ten, aby to vypadalo „jako doopravdy“, tak se asi jenom pousměju a nechám to být. Stejně jsem asi jedinej, komu to vadí.

zaludex
22-05-12, 16:44
Jsi jedinej kterej se v tom štourá.

The Frisco
22-05-12, 16:53
Podle mě to moc smysl nedává. U hráčů se to zakazuje a boti to šíří. A jestli je jedinej důvod ten, aby to vypadalo „jako doopravdy“, tak se asi jenom pousměju a nechám to být. Stejně jsem asi jedinej, komu to vadí.

Hráč snad může do chatu napsat "Krejte mi prdel"..

Giussepe
22-05-12, 16:55
Podle mě to moc smysl nedává. U hráčů se to zakazuje a boti to šíří. A jestli je jedinej důvod ten, aby to vypadalo „jako doopravdy“, tak se asi jenom pousměju a nechám to být. Stejně jsem asi jedinej, komu to vadí.

Tak je fakt, že když jsem hrál s BOTama tak jsem se nad tím taky pozastavil a trochu mě to udivilo. Ale dál jsem si toho nevšímal.

slide
22-05-12, 21:24
"Nadavani" - pis k veci ziadne nadavky pokial viem nepisu ... a neviem preco si ich vobec vsimas ... ked ta nebavia napis botkick votujte a vyriesene :)

scott
23-05-12, 09:46
Teď si vybavím třeba Kur*a. A věř mi, že kdybych měl v hlasovaní hlas za tři, tak bych to votoval.

Bezdak
23-05-12, 09:56
Mě tam jednou napsali něco se zmrdem, to už sem docela čuměl :D.

Kazki
23-05-12, 10:01
bot řika ZMRD :blink:

kashpi
23-05-12, 10:29
"umělá intelignece" ... co je hráčí naučí za slova, tak budou oni říkat. Myslím, že oni AI (česky UI) nemají, ale jen jedou ze souboru vět co můžou říkat.
Myslím, že kdyby měli opravdu AI tak byste se divili co všechno by o vás řekli :D
Teda pokud si dobře pamatuji předmět "Umělá inteligence" co jsem absolvoval minulej semestr :D

slide
31-05-12, 00:33
Teď si vybavím třeba Kur*a. A věř mi, že kdybych měl v hlasovaní hlas za tři, tak bych to votoval.
To až tak ? ... ja som to este od nich nepocul :D ... Tak potom berem s5 ... :)