PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 15.2. ] svat --> bLNa



svat
13-02-21, 13:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem b^
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:146200711'
[AMXBANS] Tvoje IP: '193.165.236.12'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
';ιПΚ trΚρρΚи¿' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Wallhack'





Poznamka:






Cau, poprosim demo. :-D

Vedel jsem ze admin becko je ve spectu..

Zadny kill ktery jsem dal neni tak ze jsem hrace neslysel. :-)
Tak pojdte kuci :D

svat
13-02-21, 13:31
ahoj dodavam demo ,za mna par hračov si vidiet nemohol hlavne pri konci
http://csko.cz/dema?UPD=nrEcnlAm

Nahraj mi to prosímtě na něco jiného, csko dema mi nefungují. Ihned Ti to vyčasuju. :-)

Btw. psal jsem že mě nezajímá že je nevidím. Mapu znám. Vím co můžu děrovat a co nemůžu. :)

časovní :
6:20 - první kill, nic zásadního viděl jsem střílel jsem.
6:24 - druhý kill, slyšel jsem jak střílí automaticky jsem věděl odkud jde. Nic zajimavého.
6:32 - třetí kill, nic zajimavého.
6:56 - čtvrtý kill, na demu nejde vidět ale v mojí perspektivě šlo trošku vidět + slyšíš střelbu tak si domyslíš že asi není kilometr daleko.
6:57 - pátý kill, nic zajimavého.
7:10 - 7:13 - Hráč co má wh by si asi nečekoval pozičky jestli někde někdo není.
7:15 - Určitě je to pro tebe sus čas. Ale pokud máš dobré sluchátka uslyšíš že dupal. Nakonec přestal dupat. Tudíž se pomalinku blížil do housu.
7:20 - kill přes stěnu, jak jsem říkal v minulém čase. šlo ho slyšet tak jsem zkusil a vyšlo. ( né jednou xd )
7:23 - hráč s wh by jsi přehazoval zbraň když by věděl že za stěnou je hráč? :D
7:58 - vidím kousek krku a hlavy. Viděl jsi že jsem začal střílet do stěny dřív než vylezl.. Whčkař by tohle uričtě neudělal.
8:06 - další hráč zase jen kousek hlavy a krku. Takže vím že tam jsou pořád dva.
8:15 - za tím plotem jsou dvě krabice jedna níž jedna výš.. Pokud se seskočil z té vyšší tak je jasné že je na té nižší.

piratjo
13-02-21, 13:36
clr

Pelargos
13-02-21, 13:36
Dosť krátke demo ale neni tam nič na ban, je to čisté.

UNHCZ
13-02-21, 13:57
Hráče znám, demo clear.

//Hráč mapu zná, wallbangy atd. To je to samý jak kdyby si chtěl na fy_snow banovat lidi co prefirerujou cross :D

Koprakek
15-02-21, 09:10
Vyreseno