PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva KNIFE: OBNovA



pomerancik
13-02-21, 13:31
Zdravíčko, chtěl bych žádat o práva na server Knife.. Jsem tam pečený vařený.. Začal bych asi tím... Je mi 22 let.. Pocházím z Ústeckého Kraje nedaleko Chomutova. Dříve jsem hrál profi hokej za Piráty Chomutov z nedostatku financí bylo třeba přerušit hokejovou kariéru a začít makat.Teď něco o hře.- Rád bych vám pomáhal se serverem Knife, protože jsem tam dalo by se říct neustále, chytat hráče co vlakují a kazí hru druhým a myslím si, že bych vám tím ulehčil práci. Už jednou jsem na serveru, který už neexistuje adminem byl, ale to už je dávno. Byl bych moc rád, kdybych dostal práva, mohl vám pomáhat a vyvíjet se.. Předem vám Děkuji za vyjádření s pozdravem MiŁyPan.


Nick na serveru jako : orangE!, CreaTin, a teď jako MiŁyPan,69
Steam ID: STEAM_0:1:427820604 (https://steamcommunity.com/profiles/76561198815906937)

pomerancik
18-02-21, 16:29
Žádám už po druhé... muj prvni účet zde byl jako...(pomerancik) :-)

F4Ke :-**
19-02-21, 15:49
Čau toto je asi tvoj účet: https://csko.cz/forum/member.php?194445-pomerancik
Nejakých cheaterov si nahlásil.
Chatlog v pohode.
Aktivite je.

Som za.

pomerancik
20-02-21, 09:44
Ano to je moj účet. Děkuji F4ke

UNHCZ
21-02-21, 15:21
Aktivního knife admina potřebuje Kotelna teď jako sůl, hlášení skoro vždycky zůstanou bez odezvy. Aktivitu máš, snažíš se hlásit, já jsem PRO, i když to není moje sekce. Jestli jsi hlásil/hlásíš někomu z knife adminů na steam, tak ať ti to tady potvrdí případně se jim ozvi, jestli ti to nemůžou potvrdit. Hodně štěstí!

pomerancik
21-02-21, 15:23
Ahoj... především jsem byl v kontaktu s grakonem... nevím jak na tom ted je.. kdyz neco bylo vzdy jsem hlasil pres ! nebo na stránky... každopádně děkuju :P

Koprakek
26-02-21, 16:26
Potvrzuji hlášení, zkusil bych to.

pomerancik
10-03-21, 18:06
Děkuju kopr :-)

Samco
30-03-21, 10:44
Uvedomujeme si kritickejšiu situáciu na Knife, čo sa týka obsluhy hlásení od adminov, ale v tvojom prípade registrujeme väčšie množstvo neúspešných hlásení, čo nám v aktuálnej situácií bohužiaľ moc nepomôže. Skús na tomto zapracovať a v októbri máš možnosť požiadať opäť.

Aby sme aspoň nejakým spôsobom pomohli tomuto módu, tak sa pristúpilo k rozšíreniu právomocí u admina F4ke, ktorý tam má už nejakú aktivitu a hlavne skúsenosti s rozpoznávaním príbuzných cheatov z Jump serverov, resp. z Furienu. Zastávame sa toho názoru, že situácia sa aj vďaka tomuto rozhodnutiu aspoň sčasti stabilizuje.