PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 18.2. ] Janech --> PiratJO



Janech
14-02-21, 14:30
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Janech` [v] >
[AMXBANS] Tvuj nick: janech
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:99966584
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:99966584
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.242.190.92
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.242.190.92
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < PiratJO >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Zdravicko.. :D rad by som poziadal o unban.. :D a samozrejme by som videl rad aj to demo , kde admin usudil ze mam aimbot :D s par adminmi z konkurencneho portalu [reklamu robit nebudem] sme na to velmi zvedavy :D tak poprosim o vyriesenie v ramci moznosti :D takze aspon chcem vediet aky su tu admini a z coho tento mily posudil ze mam aimbot :D dakujem :)

piratjo
14-02-21, 14:32
http://csko.cz/dema?UPD=Vss620JB

60:08

Kedze si staly hrac, pisal som adminom, o ktorych viem, ze to ab poznaju a su k dispozicii. Aby to demo pozreli.
Ban som dal na zaklade casu 60:08, kde si davas dole tlmic z m4. Robim to aj ja, kde m4 je potom na vacsiu vzdialenost presnejsia. Tvoje tapovanie tam ale nejak presne nie je.
Prosim Ta o trpezlivost pri rieseni.

Dakujem.

Troppe
14-02-21, 16:51
Ahoj, Janecha pozoruju už delší dobu. Nějaká dema mám, kde je dle mě WH (pár časů mi potvrdili i admini, ale k banu jsem se ještě neodvážil). Teď je ban za AB, několika adminům jsem zaslal HLTV -> https://uloz.to/file/2hJnwS4GDAhU/janechhltv-dem a jeden z nich mi odpověděl, že mezi časy 29:00-35:00 je pár AB časů (určitě tam toho bude víc, jak budu mít chvíli čas, zkusím si to HLTV znovu celé projít). Nezdá se mi kam míří a přitom hráče zabije, za mě je zapnutý.

UNHCZ
14-02-21, 18:58
1/4 slowmo - 60:08 - AB - míří úplně jinam a stejně hráče zabije - stejný názor jako Troppe,

Koprakek
16-02-21, 18:27
Ahoj, admini ti cheating potvrdili, připojíš se tak že počkáš jeden rok od udělení banu, kdy ti následně ban bude zrušen, a nebo se po DOMLUVĚ s Kotlem koupíš VIP kod na jeden rok - 180kč a dostaneš unban.. opakují, po domluvě!

Koprakek
18-02-21, 06:05
Lck.