PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 19.2. ] Mr.Koalino --> Koprakek



Mr.Koalino
15-02-21, 19:56
Vypis z konzole:


Zákaz:
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=289454





Poznamka:






Zdravím,
jelikož tento příspěvek nepojednává o banu, nýbrž o zákazu, nemohu zde přidat výpis z konzole.

Možná to teď bude znít ze si hraji na hloupého, ale opravdu netuším za jakou aktivitu mi byl tento zákaz udělen. V sekci "Hlášení cheateru, stížnosti" jsem také nic, co by proti mě ukazovalo nenašel a proto bych byl rad za případné informace z jakého důvodu mi byl tento zákaz udělen. A o možné zrušení.

Dekuji za váš čas a přeji hezky zbytek dne :)

Hunted
15-02-21, 20:05
Čau,
včera jsi hodil guny před box a utekl(nebo to si nepamatuješ?), vznikla vzpoura a CT prohrály kolo --> spolupráce s vězni.

E: Fakt nevim v kolik to bylo, nezapisuju si kdy někdo dělá blbosti, mapa byla assis. Hodil jsi kulomet a usp před box a odpojil.

E2: Ty guny jsi vyhodil přímo před dveře boxu, nejdřív si to nepamatuješ a ted to má být omyl. Mně to nepřijde moc věrohodný od tebe.
Já jsem ban hlásil Koprovi, je na ostatních adminech jestli ti uvěří a budou pro zkrácení/UB. Ale kvůli tvejm blbostem co předvádíš za CT bych zkrácení nebral.

Mr.Koalino
15-02-21, 20:12
Opět to možná bude znít že si hraji na hloupého, ale ne, nepamatuji si že bych něco takového udělal. Smím se zeptat v kolik hodin a na jaké mapě to bylo ?

E: Dobrá tedy a pamatuješ si alespoň zda jsem tam ty zbraně opravdu vyhodil a až poté leavnul, nebo jsem si dal kill a poté leavnul ?
Mám totiž tyto dva bindy na tlačítkách hned vedle sebe, takže je možné že jsem je omylem zmáčknul najednou. Je mi jasné jak to zní a taktéž si dokážu představit co si o tomto budeš myslet, avšak za pokus nic nedám.

E2:
Ty guny jsi vyhodil přímo před dveře boxu, nejdřív si to nepamatuješ a ted to má být omyl. Šlo mi pouze o myšlenku jak to z mojí strany nejspíše bylo.

Mně to nepřijde moc věrohodný od tebe Jak jsem již psal, tak si dokážu představit jak to pro tebe zní a tedy chápu zda se rozhodneš mi ten zákaz nechat.

Hunted
15-02-21, 21:14
Šlo mi pouze o myšlenku jak to z mojí strany nejspíše bylo.
Jak jsem již psal, tak si dokážu představit jak to pro tebe zní a tedy chápu zda se rozhodneš mi ten zákaz nechat.

Já nad ničim nerozhoduju, já přestupek nahlásil a ty ted počkej na ostatní adminy, co řeknou.

Koprakek
16-02-21, 18:25
Tvé tvrzení mi přijde hloupé a nevěřím tomu... promin

Mr.Koalino
16-02-21, 19:41
V pořádku, chápu. Na vašem místě bych tomu také nejspíše nevěřil, no což.
Přeji hezký zbytek dne. ^^

Grakon2702
17-02-21, 19:38
Vzhledem k povaze módu a prořešků na něm není možné mít pokaždé nějaké důkazový materiál. V tomhle případě tě viděl spešl / admin, jak tak konaš a následně jsi teda za to dostal zákaz. Logicky zpětně demo natočit již nelze. V tomhle případě se bere za důvěryhodnější slovo člověka s právy, než žadatele, který se logicky bude vždy snažit obhájit ve svůj prospěch. Nezbývá tedy nic, než konstatovat, že si prostě budeš muset počkat až zákaz vyprší. Nyní by to už měl být méně než den.