PDA

Zobrazit normální verzi : balaban u ct na jb-porusovanie pravidiel



boxolop
22-05-12, 09:22
dobry den,chcel by som poziadat o ban hracovy balaban ktory bol dneska rano u CT na JAILBREAKU a porusoval pravidla:nemal mikrofon (resp.nefunkcny,nebolo mu rozumiet),ked bol simon nemohol davat prikazy tak ich pisal,daval MFK,TK,proste totalny dement s prepacenim,kazdy mal nanho nervy,a taktiez mam aj ja nervy na adminov ktory boli v tom case na serveroch a nesli tam.asi 5 sprav som napisal ze prosim aby tam dosiel niaky admin,je to aj v demu uvedene,mal som este jedno kde dal 2 fk,len to som omylom prepisal inym demom.toto sa mi stalo uz viac krat ze admin nedosiel ked som ho volal,potom som dostal nervy zacal som im nadavat a este som dostal aj ban :D,ale to sem nepatri.demo sa mi nedalo uploadnut tam kde dal kotel,pisalo mi to jakysika error tak som ho hodil na upnito.tu je jeho ip:
(balaban) DES PWS -*RADEK VALVE_0:0:924712221 90.177.59.130 CZ
tu je odkaz na dema (su 2):http://www.upnito.sk/subor/06df2095b5d0bc5622ee6ea426e7c0bc.html

Leryx
22-05-12, 14:03
Zabanováno. V ranních hodinách admina na serveru sháníte většinou zbytečně. Proto je nejlepší natočit demo, jako tady boxolop, vypsat údaje o hříšníkovi, a já si to odpoledne přehraji. Děkuji. :)