PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 8.3. ] :_B3N_: --> Koprakek



B3N
03-03-21, 18:36
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 289967)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 23 hodin, 7 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Opakovane bugovani zbrani'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < :_B3N_: >
[AMXBANS] Tvuj nick: :_B3N_:
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:46687628
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:46687628
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.99.34.56
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.99.34.56
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Mohli by ste mi to prosim nechat len na jailbreaku? Ak sa pozriete na moju historiu tak bany inde ako na jailbreaku nemam. Dakujem :)

Koprakek
03-03-21, 19:11
Přepošlu to, vydrž.

Nakladana Okurka
03-03-21, 23:19
Vtipný, záměrně na nějakým serveru porušovat pravidla a měnit bany jen na ten mód:)

Mlýn
04-03-21, 00:02
Aj keď len druhé miesto, ale skutek utek :(
Jailbreak 6 03-03-2021 14:56:37 STEAM_0:1:46687628 :_B3N_: sľúbil som mlýnovi že ak vyhrá súťaž o naj hráča tak sa nechám permanentne zabanovať na jailbreaku

B3N
04-03-21, 07:57
Vtipný, záměrně na nějakým serveru porušovat pravidla a měnit bany jen na ten mód:)

Kebyže je to ban z hry a nie z webu tak táto žiadost ani neexistuje.


Aj keď len druhé miesto, ale skutek utek :(
Jailbreak 6 03-03-2021 14:56:37 STEAM_0:1:46687628 :_B3N_: sľúbil som mlýnovi že ak vyhrá súťaž o naj hráča tak sa nechám permanentne zabanovať na jailbreaku

No hej, musím to dodržať :D Ale mne to až tak nevadí ale zároveň by som si niekedy aj zahral na iných serveroch.

Grakon2702
04-03-21, 20:46
Vzhledem k tomu, že to bylo záměrně kvůli banu, tak bych to neměnil a nechal tak, jak to je. Pro poučení pro příště, že tady nejsme pro srandu králíků.

B3N
05-03-21, 08:21
Vzhledem k tomu, že to bylo záměrně kvůli banu, tak bych to neměnil a nechal tak, jak to je. Pro poučení pro příště, že tady nejsme pro srandu králíků.

Ako som už spomínal: bany mám len na jailbreaku a nikde inde. Navyše ten ban sa dá udeliť behom pár sekúnd čiže dostanem ban na 2 týždne a máte odomňa pokoj na tento čas. Kebyže je to ban z hry a nie z webu tak táto žiadosť o UB ani neexistuje. Ak si pamätám dobre tak vice mal tých banov viac na jailbreaku ako ja a nechali ste mu ban len tam. Myslím že je to dosť dôvodov prečo by mal ten ban ostať len na jailbreaku.

E: pekne som poprosil aby mi to koprakek prehodil len na JB a za 2 dni stále nič takže hej, asi tu ste pre srandu králikov

Hunted
05-03-21, 08:49
Ahoj
Ban jsem hlásil já, v ten den 2x úmyslně bugoval, protože věděl, že tam jsem a ban dostane. 14 na celou Kotelnu je moc, ale úmyslně dělat bordel na jednom modu, protože někdo vyhraje soutěž je hloupé.
3-5dní bych mu to nechal na celou Kotelnu, aby si uvědomil, že nikoho nezajímá jeho mindrák a že kvůli tomu nebude dělat bordel jen na JB.

Kotel
06-03-21, 10:15
Nejedná se o neznalost pravidel, tudíž ban necháváme.

B3N
06-03-21, 10:26
Takže ak niekto porušuje pravidlá zámerne tak dostane väčší trest ako ten kto ich porušuje nevedome? Myslel som si že neznalosť zákona neospravedlňuje...

Kotel
06-03-21, 10:29
Recidivisti dostávají delší tresty...

B3N
06-03-21, 10:31
Ale to nevysvetľuje to, prečo by mal ostať na všetkých serveroch a nie len na JB

Kotel
06-03-21, 10:42
Nikde není psáno, že se bany dávají jen na konkrétní mód.

B3N
06-03-21, 10:48
A nikde nieje napísané že si zaslúžim ban len na konkrétny mód. Asi by to chcelo trochu poupraviť pravidlá

B3N
06-03-21, 10:50
Keď niekto dostane ban z webu tak je to na všetky servery, ale ak je to ban z hry tak len na konkrétny mód. Vysvetlite mi aká je toto férovosť?

Mlýn
06-03-21, 12:37
S dĺžkou banu ti to vysvetlím takto.
Pokiaľ niekto nevedome porušuje pravidlá, dostane zákaz a sú 2 možnosti:
a) Ponaučí sa z toho a už to neurobí.
b) Bude v tom pokračovať úmyselne ďalej. (spomeniem neskôr)

Pokiaľ niekto vedome porušuje pravidlá, dostane zákaz a sú 2 možnosti:
a) Dojde mu, že je najlepšie si to aj "odsrať" a nevyplakávať sa.
b) Dojde vyplakávať, že by to malo byť tak a tak, a prečo je to tak a tak.

Ty si spoj obe "Béčka" a vznikne ti tvoj problém. Nemáš začo.


Lebo zjavne nemáš záujem hrať, keď musíš sústavne porušovať pravidlá a potom prísť a vyplakávať sa, kde všade vidíś chybu, problém a čo by sme ihneď mali zmeniť. Hraj ako normálny hráč, neprovokuj tu zbytočne ľudí a bude všetko fajn. Pokračuj v tomto a niekto ti raz dá väčší ban. Niekoľko násobne väčší oproti tomuto a tiež nebude len na JB servery. Neviem, čo budeš robiť potom.
(ak by toto "vysvetlenie" niekoho urážalo môže ho ktorýkoľvek mod zmazať, ale snažil som sa byť family friendly)

B3N
06-03-21, 12:45
Ale stále som nedostal odpoveď prečo si zaslúžim ban na všetky servery a nie len na JB:wall:

Algorythm
06-03-21, 13:06
Opakovane jsi nedodrzel pravidla a umyslne bugoval zbrane na jb. Z predeslych trestu sis zrejme hlavu nelamal tak ti byl zamitnut pristup i na ostatni servery aby ten ban mel nejakou vahu.

Grakon2702
06-03-21, 14:38
Děkujeme za podání žádosti o unban. Vaše žádost byla zamítnuta majitelem portálu.