PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 8.3. ] Chcem unban



B3N
06-03-21, 17:59
Dobrý deň,

chcel by som sa vrátiť k žiadosti o ponechanie banu len na jailbreak: https://csko.cz/forum/showthread.php?73470-archivace-8-3-_B3N_-gt-Koprakek. Žiadam o perma ban na jailbreak servery s podmienkou že budem môcť hrať na ostatných serveroch. Sľubujem že by už nevznikali ďalšie problémy a považoval by som celú túto situáciu za vyriešenú. Predsa nežiadam tak veľa a príde mi to celkom fér a uškodil by som maximálne tak sebe samému. Na ostatných serveroch nemám žiadne bany: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=289967. Mohli by sme sa takto dohodnúť?

Mlýn
06-03-21, 18:11
:D

Cinan
06-03-21, 18:46
ty jsi fakt hloupej bene, to není možný

Algorythm
06-03-21, 18:49
Já nerozumím tvým myšlenkovým pochodům. Tvoje aktivita je zaměřena z 90% hlavně na jb a teď chceš na jb permu jako výměnu za přístup na ostatní servery?

LANGER
06-03-21, 19:56
Ben s uprimnostou, kedze som v minulosti hraval Jailbreak ovela castejsie ako teraz (to je 2 az 3 roky dozadu) tak som ta celkom vydaval na serveroch (predovsetkym na Jailbreaku).
Tusim, ze si vtedy nebol tak extremne problemovy, popr. minimalne a ak sa nemylim, hraval si zo zaciatku N-Steame a postupom casu aj na Steame (ked sa mylim, uprav moje tvrdenie za zle). Rad si sa hlavne bugoval z ciel, mapy a doteraz ti to zostalo ako vidim.
Kedze uz tych par tem, kt. si vytvoril som si sem-tam precital. Nic v zlom, ale moj komentar zakoncim tym, ze z tvojej strany to celkove vystupovanie zacina byt smutne, ale aj na druhu smiesne a arogantne za posledne obdobie tzv. mladeho vytrznika. Ako uz zhodnotil Algo, tak to uvazovanie niekedy ako keby meni smer, podla ktoreho sa orientujes. Zamysli sa. :new_russian:


PS: Drzim palce do noveho zivota.

B3N
06-03-21, 20:11
Chlapci, ja vám to vysvetlím: Na jailbreaku už nechcem hrávať, nebaví ma to ako kedysi a zakázali mi tam moju zábavku (zrážanie hráčov) a stratil som úplne motiváciu tam hrať (áno, aj keď je pravda že asi 90% mám odohratého tam) takže preto mi perma na jailbreaku nebude vadiť, ale chcel by som mať prístup hlavne na gungame keďže som pomerne vysoko v tabuľke. Som si plne vedomý mojich činov.

Mydleník
06-03-21, 20:20
Ako sa spieva v jednej malebnej pesničke "Are you dumb, stupid or dumb, huh?"
Ale ako for real sa začíňaš doťahovať na babsiho :D

Grakon2702
06-03-21, 20:22
Trest má plnit funkci nepříjemného dopadu na jedince, aby se v budoucnu vyvaroval svého závadného chování. Pokud si má jedinec možnost svůj trest vybrat, neplní to pak podstatu trestu, protože si jedinec přirozeně vybere ten pro sebe nejméně nevhodný. Tvá žádost se zamítá.