PDA

Zobrazit normální verzi : Resetování bodů



hegar
06-03-21, 23:37
Zdravím všechny,
posledních pár dnů co hraju BB mi přijde že je tam dost lidí co jsou už full a nemají tam co dělat. Jen přijdou něco postaví a po kole zase odejdou,
dost lidí ať už nějací nováčci nebo slabší lidé to také odpojí protože proti nim nemají šanci.

Jelikož co si pamatuji tak poslední reset byl tak 5let zpátky, možná ještě víc, tak mě napadlo že na oživení tohoto modu by mohl pomoct i celkový reset serveru.
Ještě jsem si četl pár nápadů co tady nedávno někdo přidal. Takže by se nějaké ty věci co admini schválí mohly přidat najednou a byl by to takový jeden velký
update.

Jsem na váš názor zvědavý :D

adosko
07-03-21, 01:02
Souhlasím..

V poslední době Basebuilder zase ožívá, takže si myslím že by nebylo od věci resetování všech vylepšení a zbraní.
Přineslo by to nové hráče a veteráni serveru by měli zase co na práci :clap:

Algorythm
07-03-21, 01:04
Pro

Deyik
07-03-21, 02:47
To je dost diskutabilní.
Ten mód to může totálně zabít nebo obnovit.
Spousta hráčů s full staty tak právě často pomáhají tím slabším hráčům. Samozřejmě občas prostě vemou Riot Shield jdou zabíjet anebo trošku hráče potrollí tím ,že projdou camp ,a potom si napíšou kill. Je taky otázkou či to "ožívaní" BB není jen chvilkové, jelikož hráči se tam scházejí v určitý čas a po změně mapy většinou z počtu hráčů z 13+- se stává většinou 6 a méně. (Myslím ,že dokonce dnes se mi stalo to ,že byla mapa bb_inferno_iplay hráčů bylo 12+- hráčů a změnila se mapa na bb_antiquity a bylo nás tam 6 a po minutě to odpojili všichni a já byl na serveru sám.) Kdyby opravdu začalo nějak více výrazně BB ožívat tak bych přemýšlel nad resetem, poté by to nebyl takový risk jako teď. Nejdříve bych přidal pár nových map a autobalance a uvidělo by se či má reset smysl.

To je můj názor. Peace <3 (https://csko.cz/forum/showthread.php?73313-Probl%E9m-BaseBuildru)

Samco
07-03-21, 11:10
Ahoj, ja som proti resetu. Mne osobne vyhovuje, že sa nemusím naháňať za bodmi a mám lepší pocit z toho, keď takto môžem niekomu pomôcť s kempom. :happy:
Full hráčov sa tam aj tak nevyskytuje veľa a podľa mňa je to len dočasný boom (kým je pandemická situácia taká aká je). Aj v čase keď ešte BB frčal by si vedel full hráčov narátať na prstoch maximálne dvoch rúk.

hegar
07-03-21, 17:27
Tak oživit nebo "zabít" to může prakticky cokoliv, a jak jsem říkal šlo by to udělat jako jeden velký update kde se přidá autobalance, nějaké ty skiny a reset :D To už je na adminech.

Ano, ale proč té pandemie nevyužít a neudržet si tam hráče i po ní? Tím že budou chtít být zase full bude jim jedno jestli je ještě lockdown nebo ne :D

TvojTatk0
07-03-21, 21:15
Pro*

SASKA
11-04-21, 21:53
Ježiš Mária Maty to čo ťa napadlo. Už máš u mňa mínus. JA SOM PROTI! Nevidím jediný dúvod proč. :zeman2: