PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 10.3. ] ind00R --> Tsk



ind00R
08-03-21, 14:12
Vypis z konzole:



Detaily banu


Hráč
ind00R


Typ banu
SteamID


SteamID
VALVE_0:0:1574831671


IP adresa
31.134.103.217


Udělen
01-03-2021 - 13:02


Délka BANu
20160minut


Vyprší
15-03-2021 - 13:02


Důvod
Opatovne podanie IP, nabuduce to uz ries cez rozne tele-komunikacne zariadenie/siete, dik


BAN dal Admin
Tsk (Tsk)


BAN dal Server
csko.cz | Classic







Poznamka:






Zdravicko kamarati, moj nick je ind00R a tento admin mi uz druhykrat dal ban za to, ze som poslal ip adresu do chatu, pretoze som hladal ludi na gather. Minuly ban som nemal cas kvoli dolezitejsim veciam riesit. Nie je ti kokotno aby si daval ban za to, ze poslem do chatu ip adresu teamspeaku ked csko.cz ani teamspeak nema? Skus sa nad tym zamysliet kamos moj zlaty, za pozornost dakujem a niekto mudrejsi tomu chalanovi dohovorte.

Indian0
08-03-21, 14:28
Vypis z konzole:


Zdravicko kamarati, moj nick je ind00R a tento admin mi uz druhykrat dal ban za to, ze som poslal ip adresu do chatu, pretoze som hladal ludi na gather. Minuly ban som nemal cas kvoli dolezitejsim veciam riesit. Nie je ti kokotno aby si daval ban za to, ze poslem do chatu ip adresu teamspeaku ked csko.cz ani teamspeak nema? Skus sa nad tym zamysliet kamos moj zlaty, za pozornost dakujem a niekto mudrejsi tomu chalanovi dohovorte.





Poznamka:








Ak tomu dobre rozumiem, dostal si ban za IP teamspeaku. Ak je to tak, ban je absolútne zbytočný a toto by som vôbec, ale vôbec nebanoval. Viac upozorňuj a ak si nie si istý, čo banovať a čo nie, tak sa poraď s nami TSKo.

Hunted
08-03-21, 17:39
Dovol abych teď opravil já tebe. TS co jsi poslal nespadá pod kontrolu Kotelny, pouze je domluva mezi námi TS adminy a Kotelnou. Kotelna TS nemá, tudíž ban hloupost a není to první ban co Tsk dal za TS reklamu.

LANGER
08-03-21, 17:45
Ahoj,
pre tento ban som dlhsie zvazoval ci ho mam este zmazat, ale nechal som to tak a s urcitostou to bola s pravou mierou blbost. Ako uz viem, bolo to asi mimo hlavy a paty, popr. taka blbost ako voda v kosi. Ospravedlnujem sa za tieto komplikacie, po dopisani tohto mojho komentara mas UB a mozes spokojne hrat.

Next time sa poradim s nejakym "lepsim odbornikom" a poprosim zrejme o Lock., ked sa nikto nechce este dodatocne vyjadrit. Dakujem.

Samco
08-03-21, 18:56
Banuje sa len úmyselná reklama na iné CS portály/servery. Samozrejme ak je to vo forme spamu, resp. obsahovo vo väčšom množstve.

Z našej strany sa samozrejme ospravedlňujeme za nedorozumenie.