PDA

Zobrazit normální verzi : žiadost o práva beNN



benn
08-03-21, 15:34
Caute,

volám sa Marek a žijem v Prahe už pár rokov. Povodne pochádzam z Bratislavy. Mám 25 rokov a csko hrám cca 10 rokov. Na STEAMe mam cca 3000 hodín odohratých na 1.6.


Hram na vašich serveroch uz nejaký ten piatok a teda som sa rozhodol, že požiadam o práva. Myslím že čisla budu hovoriť za mna a moju aktivitu - ako počet odohraných hodín, tak počet nahlasovani cheaterov a v neposlednom rade ma kopec z vás už trošku pozna :) Pokial si dobre pamatam, žiadny ban som u vás nikdy nedostal :)

Moj nick v hre je: beNN'
STEAM ID: STEAM_0:1:31632064 (https://steamcommunity.com/profiles/76561198023529857)

Niečo o mne: Venujem sa digital marketingu a reklame, vo volnom case cestujem, skatujem a tancujem :)
Kedysi som s kamaratmi prevádzkoval web gamesector.eu kde sme mali 10 serverov, 2k+ registrovaných uživatelov a teda sam sa považujem za aktivneho člena CS 1.6 komunity.

Najviac som aktivny na AIM a DM servery. V rámci kategorii by som mal teda zaujem o " AIM :)

Ak by ste mali nejake otázky, rád vám odpoviem :)

Diky za feedback.
Marek

UNHCZ
09-03-21, 02:39
beNNa znám už dlouho, hlásil mi ještě v 2015, když jsem měl poprvý práva, je to nekonfliktní člověk, aspoň tak na mě celou dobu působí, cheaty rozezná a aktivita tam je.

PRO.

benn
10-03-21, 15:51
Diky Unihoc! :)

Revan
16-03-21, 07:49
Pokiaľ nenájde nejaký admin špínu tak nemám nič proti.

benn
19-03-21, 00:49
Nice, diky chalani :) Aky je teda prosím dalsi postup? Potrebujete niečo z mojej strany?

Diky

Marek

Indian0
15-04-21, 01:51
Nice, diky chalani :) Aky je teda prosím dalsi postup? Potrebujete niečo z mojej strany?

No musíš byť trpezlivý, vzorný a hlásiť bez failov.

Vidím to tu pozitívne. Marečku podejte mi práva.

Chemo
16-04-21, 00:59
Ahoj,
menšou nevýhodou je, že si si založil účet až teraz a nehlásil si na fóre, kde sa dajú overiť tvoje znalosti, ale pokiaľ ťa admini poznajú, tak nemám nič proti.
Z hry sa mi vybavuje meno beNN, na žiadne problémy si nespomínam, snáď aj nejaké to hlásenie od teba prišlo.
Hlásenia In-game sú nejaké a vidím, že si taká nočná sova - od tej cca 20:00. :D
Teraz je dôležité vyčkať na rozhodnutie náborára.

benn
18-04-21, 00:11
Caute,

@indian diky za feedback :)

@Chemo hej no, vacsinou hram až vecer ked uz som doma, predsalen upradnostnujem socializaciu a život :D každopadne chápem že som na fore krátko, takže budem čakať na rozhodnutie náborara :)

Diky,
Marek

UNHCZ
09-07-21, 20:29
bump, tady by se nemělo dlouho už čekat

Samco
04-08-21, 18:37
Chovanie a aktivita by mali byť v poriadku, hlásenia s drobnými výhradami registrované, avšak bez vyše štvrťročnej odozvy na fóre a pravdepodobne bez ďalšieho záujmu, čo je trošku škoda. Momentálne to preto nemá perspektívu. Ak by si mal vážny záujem, je možné po individuálnej dohode založenie žiadosti skôr ako o 6 mesiacov.