PDA

Zobrazit normální verzi : Jump klip



asteb
09-03-21, 15:39
Kdyz uz jsem v te fazi, ze jsem prehranej cska (hlavne kdyz v poslednich letech hraju vlastne jen dust2), tak jsem si rikal ze bych klidne mohl obetovat nejakej pul-den tomu, abych udelal neco trosku jinyho .. treba jako kratky klip z cska ... z dust2 :D.

No obcas v tehle pochmurne dobe je clovek prepracovanej nebo "prestudovanej" a udela cokoli na zabiti nudy, tak jsem si z nostalgie k tvorbe videi z tehle hry vytvoril jeden krakej edit jednoho skoku, ponevadz jsem se v tom skoro 10 let nehrabal (v HLAE+vd+sv). Naprosto zbytecna vec, o 10 let mimo misu ale bavilo me si na par hodin neco takoveho zase pripomenout. Kdyby nahodou nekdo delal neco podobnyho (z FC nebo treba i pubu a jumpu) rad bych se klido priucil nejaka moudra prave z tech vizualnich editoru. Klip vypada asi umerne investovanemu casu, bez vsech napisu ci vice kamer s compaths a jen 40s. (konec je zaprcanej to vim, ale renderovat to znovu se mi nechtelo) Je urcen me a max tem trem lidem, kteri nekdy sledovali jump videa :D

https://www.youtube.com/watch?v=6mBNgaZaLek

E: tech F1 videi si nevsimejte :D -odkladiste

SuperMario
09-03-21, 15:54
krasny

WZOK420
09-03-21, 17:04
ASTEB magorko mohol by sa na tej D2 spravit nejaky turnaj to by bolo super inak ppoči Weeedeo

asteb
09-03-21, 21:43
krasne videjko len teraz otaznik na
Na koľký pokus ti to vyšlo ? :D myslim ten jump :D


dvousty/tristy cca. clovek se v tom ztrati jak se porad vraci na checkpoint :D

MarkusV2
09-03-21, 22:25
Pekne. A ten 5v5 turnaj by sa mohol urobit ako napisal wzok. Ja by som mal 3 timy ak by sa spravil.