PDA

Zobrazit normální verzi : Classic - UPRAVENÍ MAPLISTU



PeťaS
12-03-21, 19:44
Zdravím všechny členy csko.cz komunity, co si tohle přečtou a předem jim za to děkuju.

Chtěl bych podat návrh na úpravu serveru Classic.

Co se týče maplistu tak si myslím, že hodně lidí štve, že jsou v něm mapy z CSGO. Přece je to Classic - takže to má být klasická stará věc co známe ne? Myslím si, že mnoho hráčů si tam csgo mapy jako train, dust2, mirage a další v CSGO verzi nepřeje.. Ať už je to kvůli tomu, že je toto 1.6 a ne nějaké falešné csgo aby se sem přidávaly CSGO mapy, nebo kvůli dlouhodobým hráčům, co znají a jsou zvyklí spíše na základní staré dobré mapy, a nebo prostě lidem, co nemají dobré počítače na tyto mapy a zvládají sotva základní mapy (ano, znám takové lidi). Mě to osobně vadí kvůli tomu, že to narušuje tu starou dobrou nostalgii té hry a věc co dobře známe a na co jsme zvyklí. Jsem si jistý, že je i hodně lidí, co tyto mapy má rádo a co jsou s nimi spokojeni. Jelikož ale toto je 1.6 a ne Cs 1.6 Ultra CSGO Mod Edition a už to, že se to jmenuje Classic, tak by tu měly být KLASICKÉ základní mapy.. Ano, vyjímka by mohla spadat například pod css_cache a možná i overpass, protože tyto mapy v cs 1.6 nejsou. Ale co se týče dust 2 csgo verze a dalších falešných předělávek, tak si myslím, že jsou zbytečné a jen překáží. Přece jen máme krásné defaultní mapy od Valve a já když se podívám na to, jaká je na serveru Classic mapa a vidím tam nějakou csgo předělávku, tak se ani nenapojím a nemám chuť tu mapu hrát. Myslím si, že to tak mají i ostatní lidi. Přece nejsme žádný laciný Indický portál, kde jsou servery přemodované do každé s prominutím zbytečné pi*oviny, přeplácané a kde to ani nevypadá jak staré dobré csko ne? Lidi co mají rádi tyto csgo mapy, tak by si měli najít nějaké dobré zahraniční servery přímo určené na CSGO mod a nebo pokud chtějí hrát na Kotelně, tak bych vytvořil ten Newschool server, který jsem zde mimochodem zmiňoval v únoru 2020. V únoru jsem zde zmiňoval a bojoval za to, že by na Classicu měly být nové mapy, protože ty základní jsou už "ohrané". To je pravda, ale nevím jak si to vzalo vedení, ale já myslel ZÁKLADNÍ starší mapy, co jsou na bomb/defuse mod a co mají potenciál a na které se totálně zapomělo. (Jako např. de_airstrip, de_aztec, de_prodigy, de_vertigo apod.) Dnes mám, co se týče známých defaultních map jiný názor (že mi nevadí je hrát furt dokola) a nevadí mi ani moc už, že staré mapy, které jsem v závorce již zmiňoval, jsou na Oldschool serveru.
V TOMTO TÉMATU SI JEN STOJÍM ZA TO, ŽE BY SE MĚLY Z SERVERU CLASSIC ODSTRANIT CSGO PŘEDĚLÁVKY DEFAULTNÍCH MAP.

Co se týče dalších úprav, tak si myslím, že by bylo dobré umožnit hráčům na konci každé mapy volit (votovat) o další mapu... Nemyslím RTV, ale přímo jakou mapu z dané nabídky.

Jinak si myslím, že server Classic je super a zaslouží si jen upgrady a že určitě tady někdo bude, kdo se mnou souhlasí.

Prosím mějte najevo, že to je můj názor a nechci Vás tu vyloženě nutit do nějakých změn. Jen si myslím, že by to ocenilo hodně lidí a že to stojí za zmínku.

Děkuju všem, co si to dočetli až do konce a prosím o vyjádření. -hráč PetaS (Steam: PeťaS)

PS: Omlouvám se za případné gramatické chyby.

olkoo32
16-03-21, 13:10
Souhlasím s Peťasem na klasiku by měli býti klasické cs 1.6 mapy a ne csgo mapy, jsou kinda weird

Seeya
16-03-21, 18:32
Zdravím,

mapy se přidávaly už před nějakou tou dobou pro oživení rotace a pokud mohu soudit v normálních herních časech se drží na plném stavu. Volily se "klaciské" turnajové mapy ze Source/GO s lepší hratelností na 1.6 předělávce. Sem tam se najde nějaká dušička, které se třeba mapa nezamlouvá, ale jinak je komunita Classicu stabilní a nevidím jedinný důvod pro odstraňování.

Podle chatlogu za poslední měsíc hráváš povětšínou na JB, d2, Oldschool, Aimu. Z toho na Classicu dvakrát na pár minut a jednou na hodinu a kousek. respektuji tvůj názor, ale určitě se ho tedy zastávat nebudu. Classic je na tom teď dobře.

PeťaS
19-03-21, 10:27
Děkuju za názor.
Co se týče toho, že na classicu momentálně nehraju, tak to souvisí právě s touto věcí, a to sice že se tam hrají tyto CSGO předělávky. Samozřejmě pokud to hráčům vyhovuje a jsou spokojeni, pak je sice nechápu, ale názor jim brát nemůžu. Já jen podal návrh, předložil můj názor a chtěl vědět kolik hráčů to vidí stejně. Je ale logické, že když jsou na classicu momentálně velké počty hráčů a většině to nevadí, tak je blbost to měnit. Já si i tak osobně myslím, že je mnoho lidí, kterým to vadí a že je nesmysl dávat na Classic server, kde má být klasický normální playstyle s klasickými default mapami, CSGO předělávky. Připadá mi jak kdyby to kazilo ten nádech té staré dobré 1.6tky.. Pro tyto csgo/source mapy bych udělal samotný server.

dlxsf
13-04-21, 09:28
No já se vrátil z hrobu po moc letech zahrát si classic a ty GO/CSS mapy to je příšerný zlo...